Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2021
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2021 | 3,2 mld. | 102 mil. | 801,8 mil. |
| 2020 | 2,9 mld. | −49,8 mil. | 699,8 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Novější závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2021.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2021 a pro srovnání 2020.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Petr Ludvík a 1 další, vlastní Partner in Pet Food NL B.V. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Petr Ludvíkjednatel · od 2018 · nar. 1973 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Stéphane Rejednatel · od 2021 · nar. 1974 · Neuchâteljiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Partner in Pet Food NL B.V.100 %od 2018 · vklad 1 mil. Kč
Dříve ve firmě · 9
- Bence Mihály Várady-Szabójednatel · od 2019 · do 2021 · nar. 1974 · Budapešťjiné firmy v rejstříku nemá
- Torsten Kaackjednatel · od 2016 · do 2020 · nar. 1961 · Ratzeburgjiné firmy v rejstříku nemá
- Scott Ronald Knutsonjednatel · od 2016 · do 2019 · nar. 1966 · Budapešťjiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Ďarmekjednatel · od 2011 · do 2018 · nar. 1972 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Scott Ronald Knutsonprokura · od 2014 · do 2017 · nar. 1966 · Budapešťjiné firmy v rejstříku nemá
- Partner in Pet Food Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąspolečník · od 2016 · do 2018
- PPF Group B.V.společník · od 2011 · do 2011
- Partner in Pet Food Group B.V.společník · od 2011 · do 2016
- PPF Holdco B.V.společník · od 2011 · do 2016
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Partner in Pet Food CZ s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Partner in Pet Food CZ s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 304 z 2 312firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 3 581 z 5 113 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 15 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 759 341 Kč15 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 35,3 mil. Kčv 18 dotacích z veřejných rozpočtů, 8 % z fondů EU
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 8 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba potravinářských výrobků v Praze · 2 312 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 304
- Ve stejném pásmu
- 6
- Větších
- 2
- 01 235
- 1 - 5653
- 6 - 9115
- 10 - 19131
- 20 - 2431
- 25 - 4966
- 50 - 9940
- 100 - 19920
- 200 - 2495
- 250 - 4998
- 500 - 999tato firma6
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
Ročník 2011
Z 943 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 921. Partner in Pet Food CZ s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Partner in Pet Food CZ s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- Crocodille ČR, spol. s r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- PAC Hořovice s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2006
- UNITED BAKERIES a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2009
- TURBO PIZZA, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2014
- Emco spol. s r. o.250 - 499 zaměstnancůod 1991
- Hájek a Boušová, spol. s r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
15 smluv za 759 341 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (57 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky2 smlouvy431 560 Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA2 smlouvy111 920 Kč
- Státní veterinární ústav Jihlava1 smlouva99 176 Kč
- Dětský domov a Školní jídelna, Benešov, Racek 11 smlouva86 685 Kč
- Technické služby Tábor s.r.o.1 smlouva30 000 Kč
- Vězeňská služba České republiky5 smluvjen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2017DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity zaměstnanců a potenciálních zaměstnanců a poskytnutí příspěvku v rámci projektu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II č. CLA-MN-36/2017299 620 Kč
- Žádanka - laboratorní vyšetření vzorkůuzavřena 24. 11. 202599 176 Kč
- Provádění opakovaných metrologických kontrol hotově baleného zbožíuzavřena 22. 11. 2024cena neuvedena
- Darovací smlouva věcný dar - jízdní kola pro dětiuzavřena 14. 3. 202386 685 Kč
- Provádění opakovaných metrologických kontrol hotově baleného zbožíuzavřena 23. 3. 2022cena neuvedena
- krmivouzavřena 8. 1. 202130 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
18 dotací za 35,3 mil. Kč (2014–2023), 8 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 2,8 mil. Kčnárodní zdroje · 32,6 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace32,6 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí13 dotací1,8 mil. Kč
- Úřad práce České republiky4 dotace1 mil. Kč
Poslední dotace
- Žádost o podporu na zvýšené náklady BRN, VES plyn energieMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Program podpory na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádně prudkého růstu jejich cen32,6 mil. Kč
- CLA-MN-1/2018Úřad práce České republiky · 2018263 880 KčEU
- CLA-MN-36/2017Úřad práce České republiky · 2017599 240 KčEU
- CLA-MN-35/2017Úřad práce České republiky · 201783 472 KčEU
- CLA-MN-34/2017Úřad práce České republiky · 201762 048 KčEU
- VSPRII-C-MR-194/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2014379 605 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · elektřina 3 · benzín 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 11. 2021Nový ve vedeníStéphane Re (jednatel)
- 31. 10. 2021Odchod z vedeníBence Mihály Várady-Szabó (jednatel)
- 19. 8. 2020Odchod z vedeníTorsten Kaack (jednatel)
- 19. 6. 2019Nový ve vedeníBence Mihály Várady-Szabó (jednatel)
- 18. 6. 2019Odchod z vedeníScott Ronald Knutson (jednatel)
- 21. 11. 2018Nový společníkPartner in Pet Food NL B.V. – 100 %
- 21. 11. 2018Odchod společníkaPartner in Pet Food Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- 1. 9. 2018Nový ve vedeníIng. Petr Ludvík (jednatel)
Celá historie · další 15Skrýt starší
- 31. 8. 2018Odchod z vedeníZdeněk Ďarmek (jednatel)
- 27. 1. 2017Odchod z vedeníScott Ronald Knutson (prokura)
- 7. 10. 2016Odchod společníkaPartner in Pet Food Group B.V.
- 7. 10. 2016Odchod společníkaPPF Holdco B.V.
- 7. 10. 2016Nový společníkPartner in Pet Food Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – 100 %
- 30. 9. 2016Nový ve vedeníScott Ronald Knutson (jednatel)
- 30. 9. 2016Nový ve vedeníTorsten Kaack (jednatel)
- 12. 8. 2014Nový ve vedeníScott Ronald Knutson (prokura)
- 1. 6. 2012Změna základního kapitálu200 000 → 1 000 000 Kč
- 1. 6. 2012Změna názvuPPF Pet Food Czech Republic s.r.o. → Partner in Pet Food CZ s.r.o.
- 21. 10. 2011Odchod společníkaPPF Group B.V.
- 21. 10. 2011Nový společníkPartner in Pet Food Group B.V. – 99.99 %
- 21. 10. 2011PřesídleníPraha
- 21. 10. 2011PřesídleníPraha
- 6. 10. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 943 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
s8z6c6i
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24167819
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Bucharova 1423/6, Stodůlky (Praha 13), 15800 Praha
- ANTALIS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1991 · 100 - 199 zaměstnancůAktivní
- Asociace družstevních záložen z.s.Spolek · od 2001Aktivní
- Asociace pro devizový trhZájmové sdružení právnických osob · od 2007Aktivní
- CarNext.com CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- Citfin - Finanční trhy, a.s.Akciová společnost · od 1996 · 50 - 99 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24167819
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výroba průmyslových krmiv pro zvířata v zájmovém chovu
- Další činnosti
- Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 6. 10. 2011
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Partner in Pet Food CZ s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Partner in Pet Food CZ s.r.o.
Kdy vznikla firma Partner in Pet Food CZ s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Partner in Pet Food CZ s.r.o.?
Kde sídlí Partner in Pet Food CZ s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Partner in Pet Food CZ s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Partner in Pet Food CZ s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Partner in Pet Food CZ s.r.o.?
Komu patří Partner in Pet Food CZ s.r.o.?
Je Partner in Pet Food CZ s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Partner in Pet Food CZ s.r.o. zabývá?
Je Partner in Pet Food CZ s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba potravinářských výrobků v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu