Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 27 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 27 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Hana Hlaváčková a 2 další, vlastní Pecivál s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
- Hana Hlaváčkováprokura · od 2021 · nar. 1977 · Dlouhá Lhotajiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Matysprokura · od 2021 · nar. 1978 · Obecnicejiné firmy v rejstříku nemá
- Josef Bukovský, Dis.jednatel · od 2026 · nar. 1978 · Litvínovicedalších 25 firem:25 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Zdeněk Chvojkajednatel · od 2006 · do 2026 · nar. 1956 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Josef Vyštejnjednatel · od 2006 · do 2026 · nar. 1962 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Chvojkaspolečník · od 2006 · do 2026 · nar. 1956 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Josef Vyštejnspolečník · od 2006 · do 2026 · nar. 1962 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
PAC Hořovice s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
PAC Hořovice s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 304 z 2 312firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 20 letna trhu, déle než 4 283 z 5 113 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2006 dnes funguje
- 5 firemsídlí na stejné adrese
- 40 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 27 400 Kč
- 171,4 mil. Kč263 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 26,6 mil. Kčv 13 dotacích z veřejných rozpočtů, 8 % z fondů EU
- 84 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 67,9 mil. Kč bez DPH
- 25 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 262 Kčdarovala straně TOP 09 (2017)
- 140 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 10 000 Kč z 4 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba potravinářských výrobků v Praze · 2 312 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 304
- Ve stejném pásmu
- 6
- Větších
- 2
- 01 235
- 1 - 5653
- 6 - 9115
- 10 - 19131
- 20 - 2431
- 25 - 4966
- 50 - 9940
- 100 - 19920
- 200 - 2495
- 250 - 4998
- 500 - 999tato firma6
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
Ročník 2006
Z 325 subjektů oboru zapsaných v roce 2006 dnes funguje 312. PAC Hořovice s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- PAC Hořovice s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2006Tato firma · stejně velké →
- Crocodille ČR, spol. s r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- UNITED BAKERIES a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2009
- Partner in Pet Food CZ s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2011
- TURBO PIZZA, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2014
- Emco spol. s r. o.250 - 499 zaměstnancůod 1991
- Hájek a Boušová, spol. s r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
263 smluv za 171,4 mil. Kč, nejvíc s Fakultní nemocnice Bulovka (28 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Fakultní nemocnice Bulovka3 smlouvy48,4 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Motol a Homolka41 smluv48,2 mil. Kč
- Všeobecná fakultní nemocnice v Praze14 smluv32,1 mil. Kč
- Nemocnice Na Homolce82 smluv10,3 mil. Kč
- Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace9 smluv7 mil. Kč
- Vězeňská služba České republiky18 smluv6,5 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Kupní smlouva na dodávky potravin v kategorii: 1. Pečivo do stravovacího provozu FNB25,2 mil. Kč
- Objednávka č. 249/61100277/2026uzavřena 1. 10. 2026100 000 Kč s DPH
- Rámcová objednávka 401/DNS/2026/MV - k Výzvě č. 892 Pečivo a zákusky pro prodej na období 10-11/2026uzavřena 10. 9. 202679 115 Kč
- Rámcová objednávka 400/DNS/2026/MV - k Výzvě č. 891 PŘÍLOHY pro provoz na období 10-11/2026uzavřena 9. 9. 2026130 000 Kč
- Rámcová objednávka 402/DNS/2026/MV - k Výzvě č. 893 Pečivo a zákusky pro provoz na období 10-11/2026uzavřena 10. 9. 2026485 822 Kč
- Kupní smlouva - VZ „DNS – Pečivo sladké 6 měs. 2026/1“ - Pečivo – sladké pečivo a zákuskyuzavřena 18. 8. 2026375 319 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
13 dotací za 26,6 mil. Kč (2007–2023), 8 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 2,1 mil. Kčnárodní zdroje · 24,5 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace24,3 mil. Kč
- Úřad práce České republiky8 dotací2 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace176 880 Kč
- Ministerstvo zemědělství1 dotace94 751 Kč
- Úřad práce v Příbrami1 dotace29 160 Kč
Poslední dotace
- Žádost o podporu na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádného prudkého růstu jejich cenMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Program podpory na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádně prudkého růstu jejich cen23,1 mil. Kč
- BEA-MN-6/2019Úřad práce České republiky · 2019312 536 KčEU
- 363/2018-A109Ministerstvo zemědělství · 201994 751 Kč
- BEA-MN-4/2019Úřad práce České republiky · 201966 144 KčEU
- PBA-SZ-106/2018Úřad práce České republiky · 201894 774 KčEU
- PBA-SZ-121/2018Úřad práce České republiky · 201852 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
84 vyhraných zakázek za 67,9 mil. Kč od 7 zadavatelů; v 8 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Nemocnice Na Homolce31 zakázek1 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Motol a Homolka25 zakázek26,8 mil. Kč
- Všeobecná fakultní nemocnice v Praze13 zakázek32,7 mil. Kč
- Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha7 zakázek2,7 mil. Kč
- Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace4 zakázky750 000 Kč
- Vězeňská služba České republiky2 zakázky3,3 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2020Dodávky základního sortimentu pečiva a dodávky ostatních pekařských a cukrářských výrobkůVšeobecná fakultní nemocnice v Praze3,7 mil. Kč
- 2022Dodávky základního sortimentu pečiva a dodávky ostatních pekařských a cukrářských výrobkůVšeobecná fakultní nemocnice v Praze3,7 mil. Kč
- nadlimitní · 2021Dodávky základního sortimentu pečiva a dodávky ostatních pekařských a cukrářských výrobkůVšeobecná fakultní nemocnice v Praze3,4 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Výzva č. 860 Pečivo a zákusky pro prodej na období 07-09/2026 - Dynamický nákupní systém na dodávky zboží pro potřeby stravovacího zařízení zadavateleFakultní nemocnice Motol a Homolka · společně s dalšími3,3 mil. Kč
- podlimitní · 2019Dodávky základního sortimentu pečiva a dodávky ostatních pekařských a cukrářských výrobkůVšeobecná fakultní nemocnice v Praze3,1 mil. Kč
- 2017Dodávky základního sortimentu pečiva a dodávky ostatních pekařských a cukrářských výrobkůVšeobecná fakultní nemocnice v Praze2,9 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Politika · výroční zprávy stran
Dary politickým stranám
Co firmě strany uvedly ve výročních zprávách jako dar
Poslední dary
Zdroj: výroční finanční zprávy politických stran a hnutí, Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran, od roku 2017. Strany, které zprávu podaly jen na papíře, v datech nejsou. Záporná částka je vrácený dar.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Pracovník pekařské výroby35 míst
- Pracovník pekařské výroby M/Ž2 místa
- Pracovník pekařsné výroby2 místa
- Pracovník údržby - zámečník1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 16. 2. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2026
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 114 · benzín 20 · ostatní 6
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 22. 10. 2026Odchod z vedeníZdeněk Chvojka (jednatel)
- 22. 10. 2026Odchod z vedeníJosef Vyštejn (jednatel)
- 22. 10. 2026Nový ve vedeníJosef Bukovský, Dis. (jednatel)
- 22. 10. 2026Odchod společníkaZdeněk Chvojka
- 22. 10. 2026Odchod společníkaJosef Vyštejn
- 22. 10. 2026Nový společníkPecivál s.r.o. – 100 %
- 31. 12. 2021Nový ve vedeníHana Hlaváčková (prokura)
- 31. 12. 2021Nový ve vedeníPavel Matys (prokura)
- 17. 6. 2006Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 325 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
5 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 15. 11. 2023 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
iq4r4de
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27459098
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Zemědělský podnikatelZemědělský registraktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
5. května 1137/57, Nusle (Praha 4), 14000 Praha
- CH-V Invest s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010Aktivní
- MLÝN ČISTÁ, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1991 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- Pekárna-cukrárna Hořovice s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1994Aktivní
- RUGPOINT DEKOR s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Spolek Fenerbahçe Praha, z.s.Spolek · od 2013Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27459098
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Pěstování plodin jiných než trvalých, Živočišná výroba, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Nespecializovaný velkoobchod, Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách, 47780, Silniční nákladní doprava, Ubytování a 4 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 17. 6. 2006
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy PAC Hořovice s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě PAC Hořovice s.r.o.
Kdy vznikla firma PAC Hořovice s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má PAC Hořovice s.r.o.?
Kde sídlí PAC Hořovice s.r.o.?
Jaké je IČO firmy PAC Hořovice s.r.o.?
Jakou datovou schránku má PAC Hořovice s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy PAC Hořovice s.r.o.?
Komu patří PAC Hořovice s.r.o.?
Je PAC Hořovice s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se PAC Hořovice s.r.o. zabývá?
Je PAC Hořovice s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba potravinářských výrobků v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu