Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 18 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Petr Cichoň, vlastní Petr Cichoň (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 5
- Ing. Jaromír Cichoňjednatel · od 1993 · do 1998 · Praha 6
- Ing. Jaromír Cichoňředitel · od 1991 · do 1993 · Praha 6
- Ing. Jana Alvesováspolečník · od 1991 · do 1992 · Praha
- Ing. Jaromír Cichoňspolečník · od 1991 · do 1998 · Praha 6
- Richard Navrátilspolečník · od 1992 · do 1992 · Praha
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Crocodille ČR, spol. s r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Vlastní · 1
Shrnutí · spočítáno z registrů
Crocodille ČR, spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 304 z 2 312firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 35 letna trhu, déle než 4 990 z 5 113 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 1991 dnes funguje
- 26 firemsídlí na stejné adrese
- 303 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 22 400 Kč
- 107,1 mil. Kč155 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 38,9 mil. Kčv 15 dotacích z veřejných rozpočtů, 47 % z fondů EU
- 12 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 38,2 mil. Kč bez DPH
- 31 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 56 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 10 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba potravinářských výrobků v Praze · 2 312 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 304
- Ve stejném pásmu
- 6
- Větších
- 2
- 01 235
- 1 - 5653
- 6 - 9115
- 10 - 19131
- 20 - 2431
- 25 - 4966
- 50 - 9940
- 100 - 19920
- 200 - 2495
- 250 - 4998
- 500 - 999tato firma6
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
Ročník 1991
Z 1 034 subjektů oboru zapsaných v roce 1991 dnes funguje 988. Crocodille ČR, spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Crocodille ČR, spol. s r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991Tato firma · stejně velké →
- Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- PAC Hořovice s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2006
- UNITED BAKERIES a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2009
- Partner in Pet Food CZ s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2011
- TURBO PIZZA, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2014
- Emco spol. s r. o.250 - 499 zaměstnancůod 1991
- Hájek a Boušová, spol. s r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
155 smluv za 107,1 mil. Kč, nejvíc s Ředitelství silnic a dálnic s. p. (42 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.3 smlouvy45,1 mil. Kč
- Centrum sociálních služeb Praha8 smluv19,6 mil. Kč
- Městská část Praha 63 smlouvy17,1 mil. Kč
- Městská část Praha 86 smluv8,2 mil. Kč
- Univerzita Karlova10 smluv7,4 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA33 smluv5,5 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2021Crocodille ČR - D3 Mitrovice P24,2 mil. Kč
- Objednávka - Měření pracovní polohy a lokální svalové zátěže pekárenského dělníkauzavřena 2. 11. 202650 279 Kč s DPH
- Smlouva o spolupráci - Crocodille ČR, spol. s.r.ouzavřena 1. 9. 202653 550 Kč
- nájemní smlouva - ostatní: umístění rest. zahrádky na adrese Valentinská 10uzavřena 2. 9. 202662 920 Kč
- Rámcová kupní smlouva - Crocodille ČR, spol. s r.o.uzavřena 31. 8. 2026cena neuvedena
- Obchodní podmínky 17 k DNS potraviny (bagety a pizza 30/17/2026). Dodávky zboží na základě jednotlivých objednávek.uzavřena 2. 9. 2026cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
15 dotací za 38,9 mil. Kč (2008–2025), 47 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 18,2 mil. Kčnárodní zdroje · 20,6 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu9 dotací33,9 mil. Kč
- Ministerstvo zemědělství3 dotace4,3 mil. Kč
- Úřad práce České republiky3 dotace680 900 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2008Zvýšení výrobní kapacity pro export do států EUMinisterstvo průmyslu a obchodu9,7 mil. KčEU
- Crocodille ČR fotovoltaická elektrárna střešní instalaceMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2025 · 7.1. - Infrastruktura pro obnovitelné zdroje energie a elektrizační soustava (REPowerEU)4 mil. KčEU
- Podpora energie Crocodille 1Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Program podpory na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádně prudkého růstu jejich cen4 mil. Kč
- 2110003781Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20214,1 mil. Kč
- 2101004111Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20212,5 mil. Kč
- 2002000050Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20212,5 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
12 vyhraných zakázek za 38,2 mil. Kč od 4 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Centrum sociálních služeb Praha5 zakázek36,5 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA5 zakázek1,7 mil. Kč
- Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje1 zakázka35 Kč
- Letiště Praha, a. s.1 zakázkabez ceny
Největší zakázky
- nadlimitní · 2026Balené potraviny pro klienty humanitárních činností – opakované zadáníCentrum sociálních služeb Praha11,7 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Balené potraviny pro klienty humanitárních činností – opakované zadáníCentrum sociálních služeb Praha5,7 mil. Kč
- 2022Balené potraviny pro klienty humanitárních činnostíCentrum sociálních služeb Praha1,8 mil. Kč
- 2022Dodávka balené stravy na KACPU PrahaHLAVNÍ MĚSTO PRAHA695 340 Kč
- 2022Dodávka baget pro uprchlíky z UkrajinyHLAVNÍ MĚSTO PRAHA500 000 Kč
- 2022stanové městečko v Tróji : dovoz baget od 15.06.2022 do 31.07.2022HLAVNÍ MĚSTO PRAHA203 040 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Výrobní dělník (m/ž)92 míst
- Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků45 míst
- Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků (m/ž)41 míst
- Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin (m/ž)35 míst
- Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování a uchování potravin (m/ž)30 míst
- Crew junior (m+ž)10 míst
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 13. 10. 2025.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2016–2019
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 35 · benzín 14 · ostatní 5 · hybrid 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 2. 1. 2024PřesídleníPraha
- 28. 6. 2011Změna základního kapitálu2 000 000 → 4 000 000 Kč
- 23. 6. 2004PřesídleníPraha
- 28. 9. 2002Změna základního kapitálu182 000 → 2 000 000 Kč
- 28. 2. 2001Změna názvuCrocodille fast food, Praha s.r.o. → Crocodille ČR, spol. s r.o.
- 8. 4. 1998Odchod z vedeníIng. Jaromír Cichoň (jednatel)
- 8. 4. 1998Odchod společníkaIng. Jaromír Cichoň
- 8. 4. 1998PřesídleníPraha 6 → Praha
Celá historie · další 10Skrýt starší
- 10. 1. 1996Nový ve vedeníPetr Cichoň (jednatel)
- 10. 1. 1996Nový společníkPetr Cichoň – 100 %
- 10. 1. 1996Změna základního kapitálu100 000 → 182 000 Kč
- 10. 1. 1996Změna názvuSTAVINVEST, spol. s r.o. → Crocodille fast food, Praha s.r.o.
- 17. 2. 1993Odchod z vedeníIng. Jaromír Cichoň (ředitel)
- 17. 2. 1993Nový ve vedeníIng. Jaromír Cichoň (jednatel)
- 17. 11. 1992Odchod společníkaRichard Navrátil
- 15. 6. 1992Odchod společníkaIng. Jana Alvesová
- 15. 6. 1992Nový společníkRichard Navrátil
- 20. 9. 1991Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 034 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 26. 1. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
b7fwvsc
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 9
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Člen skupiny pro DPHSkupiny DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Registr plátců DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Poděbradská 206/57, Hloubětín (Praha 9), 19800 Praha
- Akademie systémové gastronomie - střední škola s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- ALE International - Czech Republic, odštěpný závodOdštěpný závod zahraniční právnické osoby · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Bageterie Boulevard CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Bageterie Boulevard Estates s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- BB Chodov s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020 · 50 - 99 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 43001343
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výroba ostatních potravinářských výrobků
- Další činnosti
- Výroba pekařských a cukrářských výrobků, kromě trvanlivých, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Ostatní ubytování, 55900, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, 56110, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství a 5 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 20. 9. 1991
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Crocodille ČR, spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Crocodille ČR, spol. s r.o.
Kdy vznikla firma Crocodille ČR, spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má Crocodille ČR, spol. s r.o.?
Kde sídlí Crocodille ČR, spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy Crocodille ČR, spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má Crocodille ČR, spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Crocodille ČR, spol. s r.o.?
Komu patří Crocodille ČR, spol. s r.o.?
Je Crocodille ČR, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Crocodille ČR, spol. s r.o. zabývá?
Je Crocodille ČR, spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba potravinářských výrobků v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu