Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 20 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Pavel Kudrna, vlastní hlavně LENIA spol. s r. o. (75 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- LENIA spol. s r. o.75 %od 2012 · vklad 150 000 Kč
- PhDr. Luděk Kula25 %od 2014 · nar. 1965 · Nová Ves · vklad 50 000 Kčdalších 9 firem:9 aktivních
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
INDUS PRAHA, spol. s r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
INDUS PRAHA, spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 155 z 1 180firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 14 letna trhu, déle než 944 z 2 119 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje
- 18 firemsídlí na stejné adrese
- 3,1 mld. Kč1 013 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 218,1 mil. Kčv 19 dotacích z veřejných rozpočtů, 0 % z fondů EU
- 149 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 1,7 mld. Kč bez DPH
- 5 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 44 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 10 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Bezpečnostní a pátrací činnosti v Praze · 1 180 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 155
- Ve stejném pásmu
- 16
- Větších
- 9
- 0437
- 1 - 5248
- 6 - 969
- 10 - 1983
- 20 - 2424
- 25 - 4977
- 50 - 9975
- 100 - 19965
- 200 - 24913
- 250 - 49933
- 500 - 99931
- 1000 - 1499tato firma16
- 1500 - 19993
- 2500 - 29993
- 3000 - 39993
Ročník 2012
Z 219 subjektů oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje 212. INDUS PRAHA, spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- INDUS PRAHA, spol. s r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2012Tato firma · stejně velké →
- G4S Secure Solutions (CZ), a.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 1991
- INDUS, spol. s r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 1993
- Falcon security, s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2000
- SBS "IVA", s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2004
- D.I.SEVEN SERVICE s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2004
- IF FACILITY a.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 2007
- LPS GUARD s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2007
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 013 smluv za 3,1 mld. Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky43 smluv325,3 mil. Kč
- Ministerstvo zahraničních věcí16 smluv181 mil. Kč
- Pražské služby, a.s.1 smlouva95 mil. Kč
- Institut klinické a experimentální medicíny10 smluv59,7 mil. Kč
- Uměleckoprůmyslové museum v Praze2 smlouvy53,8 mil. Kč
- VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY13 smluv51,9 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026SMLOUVA o poskytování technických bezpečnostních služeb a bezpečnostních služeb ostrahy ZŘ 182/25/OCN396,9 mil. Kč
- 152/2026 Dohoda o prodloužení výpovědní dobyuzavřena 29. 9. 2026cena neuvedena
- inominátní smlouva, není-li v tomto seznamu zvláštní kód § 1746 odst. 2 NOZ: Písemná výzva k plnění č. 9 učiněná na základě článku III. Rámcové dohody na výkon ostrahy objektů hl. města Prahy č. DOH/35/03/023350/2025 ze dne 21.5.2025uzavřena 30. 10. 2026765 880 Kč
- inominátní smlouva, není-li v tomto seznamu zvláštní kód § 1746 odst. 2 NOZ: Písemná výzva k plnění č. 8 učiněná na základě článku III. Rámcové dohody na výkon ostrahy objektů hl. města Prahy č. DOH/35/03/023350/2025 ze dne 21.5.2025uzavřena 30. 10. 20268,3 mil. Kč
- inominátní smlouva, není-li v tomto seznamu zvláštní kód § 1746 odst. 2 NOZ: Dodatek č. 1 k Písemné výzvě k plnění č. 6 - INO/83/03/000936/2026, učiněné na základě článku III. Rámcové dohody na výkon ostrahy objektů hl. města Prahy č. DOH/35/03/023350/...uzavřena 30. 10. 2026915 840 Kč
- inominátní smlouva, není-li v tomto seznamu zvláštní kód § 1746 odst. 2 NOZ: Dodatek č. 2 k Písemné výzvě k plnění č. 5 učiněná na základě článku III. Rámcové dohody na výkon ostrahy objektů hl. města Prahy č. DOH/35/03/023350/2025 ze dne 21.5.2025uzavřena 30. 10. 2026173 840 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
19 dotací za 218,1 mil. Kč (2014–2020); nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 108 000 Kčnárodní zdroje · 218 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky17 dotací218 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 dotace108 000 Kč
Poslední dotace
- 0050568d-06c1-1edc-91c1-b572108d4a4dÚřad práce České republiky · 202016,8 mil. Kč
- ABA-T-2484/2019Úřad práce České republiky · 201916 mil. Kč
- ABA-T-190/2019Úřad práce České republiky · 201915 mil. Kč
- ABA-T-2140/2019Úřad práce České republiky · 201914,8 mil. Kč
- ABA-T-703/2019Úřad práce České republiky · 201914,5 mil. Kč
- ABA-T-630/2018Úřad práce České republiky · 201814,5 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
149 vyhraných zakázek za 1,7 mld. Kč od 66 zadavatelů; v 17 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Úřad práce České republiky13 zakázek602,4 mil. Kč
- Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových13 zakázek92,2 mil. Kč
- Národní technické muzeum10 zakázek119,9 mil. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.8 zakázek63,7 mil. Kč
- Národní památkový ústav7 zakázek5,4 mil. Kč
- VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY6 zakázek51,9 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2026Fyzická ochrana skladů PHM, správa poplachových systémů na skladech PHM ČEPRO, a.s. a čerpacích stanicích ČEPRO, a.s., 2026 – 2032ČEPRO, a.s. · společně s dalšími396,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Ostraha zaměstnanců a majetku ÚP ČRÚřad práce České republiky288,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Poskytování služeb fyzické ostrahy objektů ÚP ČRÚřad práce České republiky · jediná nabídka288,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Zajištění ostrahy objektů, výjezdu zásahové skupiny a poskytnutí bezpečnostních služebPražské služby, a.s.95 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Zajištění bezpečnostních služeb pro ČEPS a.s.ČEPS, a.s.90 mil. Kč
- 2020Zajištění bezpečnostních služeb pro ČEPS, a.s.ČEPS, a.s.72 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 25 · ostatní 12 · nafta 5 · elektřina 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 17. 1. 2019PřesídleníPraha
- 30. 3. 2015Nový ve vedeníIng. Pavel Kudrna (jednatel)
- 30. 3. 2015Odchod z vedeníPhDr. Luděk Kula (jednatel)
- 5. 8. 2014Nový společníkPhDr. Luděk Kula – 25 %
- 19. 7. 2012PřesídleníPraha
- 6. 2. 2012Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 219 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
jr49pjb
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24210668
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
U hostivařského nádraží 556/12, Hostivař, 10200 Praha
- EKOSA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1994 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
- F G spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993Aktivní
- HYUNDAI AUTO KINO, Audio-visual Agencies Association, z. s.Spolek · od 2020 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- INDUS AGENCY, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1000 - 1499 zaměstnancůAktivní
- INDUS FACILITY, spol. s r. o.Společnost s ručením omezeným · od 2013 · 1000 - 1499 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24210668
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Činnosti soukromých bezpečnostních agentur
- Další činnosti
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, Bezpečnostní a pátrací činnosti, 800, 80010
- Zaměstnanci
- 1000 - 1499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 6. 2. 2012
- Poslední změna
- 30. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy INDUS PRAHA, spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě INDUS PRAHA, spol. s r.o.
Kdy vznikla firma INDUS PRAHA, spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má INDUS PRAHA, spol. s r.o.?
Kde sídlí INDUS PRAHA, spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy INDUS PRAHA, spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má INDUS PRAHA, spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy INDUS PRAHA, spol. s r.o.?
Komu patří INDUS PRAHA, spol. s r.o.?
Je INDUS PRAHA, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se INDUS PRAHA, spol. s r.o. zabývá?
Je INDUS PRAHA, spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Bezpečnostní a pátrací činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu