Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 1,2 mil. |
| 2024 | – | – | 632 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 24 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Miloš Grošup a 1 další, vlastní hlavně Ing. Miloš Grošup (50 %).
Statutární orgán
- Miloš Grošupjednatel · od 2011 · nar. 1963 · Česká Lípadalších 1 firma:1 aktivních
- Martina Kovandovájednatel · od 2011 · nar. 1978 · Česká Lípadalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Ing. Miloš Grošup50 %od 2011 · nar. 1963 · Česká Lípa · vklad 100 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Martina Kovandová50 %od 2023 · nar. 1978 · Česká Lípa · vklad 100 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 6
- Martina Grošupovájednatel · od 2011 · do 2023 · nar. 1978 · Česká Lípajiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Šponiárjednatel · od 2011 · do 2011 · nar. 1986 · Náchodjiné firmy v rejstříku nemá
- Ivo Mrštinajednatel · od 2011 · do 2011 · nar. 1985 · Náchodjiné firmy v rejstříku nemá
- Fasana invest s.r.o.společník · od 2011 · do 2011
- GSE spol. s r.o.společník · od 2011 · do 2011
- Martina Grošupováspolečník · od 2011 · do 2023 · nar. 1978 · Česká Lípajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Medivital Centrum, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Medivital Centrum, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 755 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 33 381 z 65 961 firem oboru v Praze
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 1 157 firemsídlí na stejné adrese
- 2,6 mil. Kč13 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 1,1 mil. Kč bez DPH
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 755
- Ve stejném pásmu
- 9 444
- Větších
- 3 547
- 05 755
- 1 - 5tato firma9 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 2011
Z 9 381 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 8 684. Medivital Centrum, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Medivital Centrum, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- SKA INVEST s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SKLOEXPORT akciová společnost v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1974
- CONCOM INTERNATIONAL, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- KRONEN Praha, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- TST servis a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- P A R,spol.s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PREXIM spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
13 smluv za 2,6 mil. Kč, nejvíc s Nemocnice České Budějovice, a.s..
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Nemocnice České Budějovice, a.s.2 smlouvy430 463 Kč
- České vysoké učení technické v Praze1 smlouva402 900 Kč
- Univerzita Palackého v Olomouci1 smlouva388 429 Kč
- Endokrinologický ústav1 smlouva379 000 Kč
- Vojenská nemocnice Brno2 smlouvy350 000 Kč
- Univerzita Karlova2 smlouvy228 488 Kč
Poslední smlouvy
- obj. - váha Tanitauzavřena 27. 3. 2026149 487 Kč
- Servisní smlouva Medivital - Tělesný analyzátoruzavřena 23. 10. 202551 000 Kč
- Kupní smlouva Medivital - Tělesný analyzátoruzavřena 23. 10. 2025299 000 Kč
- Kupní smlouva ČVUT-CIIRC:Analyzátor tělesného složení IIuzavřena 23. 4. 2025402 900 Kč
- Objednávka c. 3542301446 přístroj MCuzavřena 17. 12. 202464 900 Kč s DPH
- Kupní smlouva - Váha pro nutriční poradnuuzavřena 3. 9. 2024140 488 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 1,1 mil. Kč od 2 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Vojenská nemocnice Brno2 zakázky649 000 Kč
- České vysoké učení technické v Praze1 zakázka402 900 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2025ČVUT-CIIRC: Analyzátor tělesného složení IIČeské vysoké učení technické v Praze402 900 Kč
- nadlimitní · 2025VN Brno- Zdravotnická technika pro odborná oddělení - Tělesný analyzátorVojenská nemocnice Brno299 000 Kč
- malého rozsahu · 2025VN BRNO – ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA PRO ODBORNÁ ODDĚLENÍ – TĚLESNÝ ANALYZÁTORVojenská nemocnice Brno · jediná nabídka299 000 Kč
- malého rozsahu · 2025VN BRNO – ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA PRO ODBORNÁ ODDĚLENÍ – TĚLESNÝ ANALYZÁTORVojenská nemocnice Brno · jediná nabídka51 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2015
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 2 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 15. 11. 2023Odchod z vedeníMartina Grošupová (jednatel)
- 15. 11. 2023Odchod společníkaMartina Grošupová
- 15. 11. 2023Nový společníkMartina Kovandová – 50 %
- 7. 8. 2014PřesídleníPraha
- 27. 1. 2011Odchod společníkaFasana invest s.r.o.
- 27. 1. 2011Odchod společníkaGSE spol. s r.o.
- 27. 1. 2011Nový společníkMartina Grošupová – 50 %
- 27. 1. 2011Nový společníkIng. Miloš Grošup – 50 %
Celá historie · další 6Skrýt starší
- 20. 1. 2011Odchod z vedeníMartin Šponiár (jednatel)
- 20. 1. 2011Odchod z vedeníIvo Mrština (jednatel)
- 20. 1. 2011Nový ve vedeníMartina Grošupová (jednatel)
- 20. 1. 2011Nový ve vedeníMiloš Grošup (jednatel)
- 20. 1. 2011Nový ve vedeníMartina Kovandová (jednatel)
- 13. 1. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 9 381 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 21. 4. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
z59xf4q
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24793116
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 3
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 13000 Praha
- 4H&LUCKA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 5kk spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
- A1, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010Aktivní
- AAA ThermoBlock s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- ABA reality s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 1999Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24793116
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 13. 1. 2011
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Medivital Centrum, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Medivital Centrum, s.r.o.
Kdy vznikla firma Medivital Centrum, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Medivital Centrum, s.r.o.?
Kde sídlí Medivital Centrum, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Medivital Centrum, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Medivital Centrum, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Medivital Centrum, s.r.o.?
Komu patří Medivital Centrum, s.r.o.?
Je Medivital Centrum, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Medivital Centrum, s.r.o. zabývá?
Je Medivital Centrum, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu