Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 1,5 mil. | 6,9 mil. |
| 2024 | – | 1,3 mil. | 5,5 mil. |
| 2023 | – | 1,5 mil. | 5,9 mil. |
| 2022 | – | 5,4 mil. | 6,2 mil. |
| 2021 | – | 2,3 mil. | 2 mil. |
| 2020 | – | 1,8 mil. | −284 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2020–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Oskar Trejbal, vlastní hlavně Oskar Trejbal (80 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Oskar Trejbal80 %od 2016 · nar. 1996 · Praha · vklad 80 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Pavlína Svatošová20 %od 2012 · nar. 1972 · Most · vklad 20 000 Kčdalších 3 firmy:3 aktivních
Dříve ve firmě · 12
- Pavlína Svatošovájednatel · od 2013 · do 2022 · nar. 1972 · Mostdalších 3 firmy:3 aktivních
- Miroslav Trejbaljednatel · od 1998 · do 2016 · nar. 1960 · Lužicejiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Konečnýjednatel · od 1998 · do 2004 · nar. 1969 · Lužicejiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Sedlárjednatel · od 1997 · do 1998 · nar. 1963 · Mostjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Sedlárjednatel · od 1996 · do 1997 · Most
- Pavel Vaňoutjednatel · od 1996 · do 1996 · Most
- Pohřební služba ODYSEA s.r.o.společník · od 2012 · do 2012
- Miroslav Trejbalspolečník · od 1996 · do 1997
- Pavel Vaňoutspolečník · od 1996 · do 1996 · Most
- Martin Sedlárspolečník · od 1996 · do 1997 · Most
- Martin Sedlárspolečník · od 1997 · do 1998 · nar. 1963 · Mostjiné firmy v rejstříku nemá
- Miroslav Trejbalspolečník · od 1997 · do 2016 · nar. 1960jiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Pohřební služba ODYSEA s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Vlastní · 1
Shrnutí · spočítáno z registrů
Pohřební služba ODYSEA s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 287 z 292firem oboru v Mostě s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 445 z 520 firem oboru v Mostě
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 2,2 mil. Kč18 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 540 000 Kčv 9 dotacích z veřejných rozpočtů, 41 % z fondů EU
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 94 Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 9 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
- 4× pokuta od ČOIcelkem 11 000 Kč z 5 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Poskytování ostatních osobních služeb v Mostě · 292 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 287
- Ve stejném pásmu
- 4
- Větších
- 1
Ročník 1996
Z 2 890 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 2 881. Pohřební služba ODYSEA s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Mostě, nejpodobnější velikostí
Všechny- Pohřební služba ODYSEA s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- IN STUDIO s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2021
- Služby Kachničová s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2026
- Prádelna Konopka s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2017
- Nailounge Most s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2019
- Ananta Agency s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2010
- Veronika Vodičková s.r.o. v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 2015
- Virtual Garage s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2018
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
18 smluv za 2,2 mil. Kč, nejvíc s Statutární město Teplice (91 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Statutární město Teplice3 smlouvy2 mil. Kč
- České vysoké učení technické v Praze1 smlouva86 756 Kč
- Úřad práce České republiky1 smlouva60 000 Kč
- Městské technické služby Bílina, příspěvková organizace3 smlouvy52 050 Kč
- Krušnohorská poliklinika s.r.o.1 smlouva450 Kč
- VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY3 smlouvyjen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2023Smlouva o zajištění pohřbení těla zemřelého slušným způsobem (01/23 -01/25)1,2 mil. Kč
- Smlouva o poskytování a úhradě zdravotní službyuzavřena 26. 11. 2024cena neuvedena
- Dodatek č.2/2023 smlouvy o nájmuuzavřena 1. 1. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Smlouva o zajištění pohřbení těla zemřelého slušným způsobem (02/25 -01/27)uzavřena 31. 1. 2025462 800 Kč
- Smlouva o využívání služeb Evropského digitálního inovačního centra při ČVUTuzavřena 10. 12. 202486 756 Kč
- Smlouva o poskytování a úhradě zdravotní služby.uzavřena 19. 11. 2019cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
9 dotací za 540 000 Kč (2010–2016), 41 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 220 000 Kčnárodní zdroje · 320 000 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky6 dotací412 000 Kč
- Úřad práce v Ústí nad Labem1 dotace54 000 Kč
- Úřad práce v Mostě1 dotace54 000 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace20 000 Kč
Poslední dotace
- CVA-SZ-38/2016Úřad práce České republiky · 2016180 000 KčEU
- CVA-S-235/2016Úřad práce České republiky · 201660 000 Kč
- TPA-SF-471/2016Úřad práce České republiky · 201640 000 KčEU
- UMO-S-11/2013Úřad práce České republiky · 201360 000 Kč
- MOA-S-11/2013Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201320 000 Kč
- UCV-S-99/2012Úřad práce České republiky · 201236 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 94 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje3 zakázky94 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2019
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 6 · benzín 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 12. 12. 2022Odchod z vedeníPavlína Svatošová (jednatel)
- 1. 2. 2019Změna názvuPONTUS - TVS, spol. s r.o. → Pohřební služba ODYSEA s.r.o.
- 1. 2. 2019PřesídleníLužice → Most
- 22. 2. 2016Nový ve vedeníOskar Trejbal (jednatel)
- 22. 2. 2016Odchod z vedeníMiroslav Trejbal (jednatel)
- 22. 2. 2016Odchod společníkaMiroslav Trejbal
- 22. 2. 2016Nový společníkOskar Trejbal – 80 %
- 29. 3. 2013PřesídleníLužice
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 28. 3. 2013Nový ve vedeníPavlína Svatošová (jednatel)
- 28. 3. 2012Odchod společníkaPONTUS - TVS, spol. s r.o.
- 28. 3. 2012Nový společníkPavlína Svatošová – 20 %
- 2. 3. 2012Nový společníkPONTUS - TVS, spol. s r.o. – 100 %
- 8. 10. 2004Odchod z vedeníMilan Konečný (jednatel)
- 24. 2. 1998Odchod z vedeníMartin Sedlár (jednatel)
- 24. 2. 1998Nový ve vedeníMilan Konečný (jednatel)
- 24. 2. 1998Odchod společníkaMartin Sedlár
- 5. 1. 1998Nový ve vedeníMiroslav Trejbal (jednatel)
- 20. 3. 1997Odchod z vedeníMartin Sedlár (jednatel)
- 20. 3. 1997Nový ve vedeníMartin Sedlár (jednatel)
- 20. 3. 1997Nový společníkMiroslav Trejbal
- 20. 3. 1997Odchod společníkaMartin Sedlár
- 20. 3. 1997Odchod společníkaMiroslav Trejbal
- 20. 3. 1997Nový společníkMartin Sedlár
- 20. 3. 1997PřesídleníMost → Lužice
- 2. 9. 1996Odchod z vedeníPavel Vaňout (jednatel)
- 29. 4. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 890 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
385u7h9
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25002805
Finanční úřad · Územní pracoviště v Mostě
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Most
- Okres
- Most · 22 245 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25002805
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Pohřební a související činnosti
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, 01480, Chov zvířat pro zájmový chov, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Lesní hospodářství a jiné činnosti v oblasti lesnictví, Podpůrné činnosti pro lesnictví, Destilace, rektifikace a míchání lihovin, Výroba pilařská a impregnace dřeva a 18 dalších
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 29. 4. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Pohřební služba ODYSEA s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Pohřební služba ODYSEA s.r.o.
Kdy vznikla firma Pohřební služba ODYSEA s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Pohřební služba ODYSEA s.r.o.?
Kde sídlí Pohřební služba ODYSEA s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Pohřební služba ODYSEA s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Pohřební služba ODYSEA s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Pohřební služba ODYSEA s.r.o.?
Komu patří Pohřební služba ODYSEA s.r.o.?
Je Pohřební služba ODYSEA s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Pohřební služba ODYSEA s.r.o. zabývá?
Je Pohřební služba ODYSEA s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Poskytování ostatních osobních služeb v Mostě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu