Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2022 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 19 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2022.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 19 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jan Goldhamer a 1 další, vlastní hlavně Jan Goldhamer (50 %).
Statutární orgán
- Jan Goldhamerjednatel · od 1997 · nar. 1963 · Lounydalších 4 firmy:4 aktivních
- Ing. Lukáš Vondráčekjednatel · od 2025 · nar. 1979 · Oboradalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Jan Goldhamer50 %od 1997 · nar. 1963 · Louny · vklad 51 000 Kčdalších 4 firmy:4 aktivních
- Ing. Lukáš Vondráček50 %od 2025 · nar. 1979 · Obora · vklad 51 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 8
- Ing. Pavel Vondráčekjednatel · od 1997 · do 2025 · nar. 1958 · Lounyjiné firmy v rejstříku nemá
- Leszek Janusz Srokajednatel · od 2007 · do 2022 · nar. 1951jiné firmy v rejstříku nemá
- Lesek Janusz Srokajednatel · od 2007 · do 2011 · nar. 1951jiné firmy v rejstříku nemá
- Vlastimil Jedličkajednatel · od 1997 · do 2007 · nar. 1964 · Lounyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Pavel Vondráčekspolečník · od 1997 · do 2025 · nar. 1958 · Lounyjiné firmy v rejstříku nemá
- Lesek Janusz Srokaspolečník · od 2007 · do 2011 · nar. 1951jiné firmy v rejstříku nemá
- Leszek Janusz Srokaspolečník · od 2011 · do 2023 · nar. 1951jiné firmy v rejstříku nemá
- Vlastimil Jedličkaspolečník · od 1997 · do 2007 · nar. 1964 · Lounyjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Nejlepší nábytek s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Nejlepší nábytek s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 17 638 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 52 417 z 65 961 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 210 firemsídlí na stejné adrese
- 330 635 Kč8 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 572 600 Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů, 16 % z fondů EU
- 5 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 15 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
- 2× pokuta od ČOIcelkem 4 000 Kč z 2 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 17 638
- Ve stejném pásmu
- 249
- Větších
- 859
- 05 755
- 1 - 59 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24tato firma249
- 25 - 49464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1997
Z 5 995 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 5 442. Nejlepší nábytek s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Nejlepší nábytek s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- AKROS, s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1990
- Tran - Sig - Ma spol. s r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1990
- SANDVIK CZ s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1990
- NAREX CONSULT, akciová společnost20 - 24 zaměstnancůod 1990
- Dialab spol. s r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1990
- Roads ČR s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1991
- BOLTON CZECHIA, spol. s r. o.20 - 24 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
8 smluv za 330 635 Kč, nejvíc s Domov pro seniory Chodov (23 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Domov pro seniory Chodov1 smlouva75 399 Kč
- Krajská zdravotní, a.s.1 smlouva68 637 Kč
- Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i.1 smlouva65 879 Kč
- Lounská správa plaveckých areálů, příspěvková organizace1 smlouva64 750 Kč
- Domov Na Výsluní, Hořovice1 smlouva55 970 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018objednávka - nábytek75 399 Kč
- Objednávka 4600124687 Nejlepší nábytek s.r.o.uzavřena 2. 2. 202568 637 Kč s DPH
- Objednávka sedací soupravy ELEGANTuzavřena 20. 9. 202165 879 Kč s DPH
- Dodatek č.2 o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 30. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus - dodatekuzavřena 17. 12. 2020 · dodatekcena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 14. 5. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 572 600 Kč (2010–2014), 16 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 90 000 Kčnárodní zdroje · 482 600 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky3 dotace353 000 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace90 000 Kč
- Úřad práce v Lounech1 dotace64 800 Kč
- Úřad práce v Ústí nad Labem1 dotace64 800 Kč
Poslední dotace
- LNA-SN-358/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201490 000 KčEU
- ULN-MN-6/2012Úřad práce České republiky · 2012108 000 Kč
- ULN-MN-7/2012Úřad práce České republiky · 201295 000 Kč
- 39/4-07/2011-1Úřad práce České republiky · 2011150 000 Kč
- LNA-SL-222/2010Úřad práce v Lounech · 201064 800 Kč
- LNA-SL-222/2010Úřad práce v Ústí nad Labem · 201064 800 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2017–2021
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 13 · benzín 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 26. 4. 2025Odchod společníkaIng. Pavel Vondráček
- 26. 4. 2025Nový společníkIng. Lukáš Vondráček – 50 %
- 2. 4. 2025Odchod z vedeníIng. Pavel Vondráček (jednatel)
- 2. 4. 2025Nový ve vedeníIng. Lukáš Vondráček (jednatel)
- 3. 4. 2024PřesídleníPraha
- 5. 1. 2023Odchod společníkaLeszek Janusz Sroka
- 12. 12. 2022Odchod z vedeníLeszek Janusz Sroka (jednatel)
- 19. 12. 2011Odchod z vedeníLesek Janusz Sroka (jednatel)
Celá historie · další 11Skrýt starší
- 19. 12. 2011Odchod společníkaLesek Janusz Sroka
- 19. 12. 2011Nový společníkLeszek Janusz Sroka – 33.33 %
- 19. 12. 2011Změna názvuIMS.CZ, s.r.o. → Nejlepší nábytek s.r.o.
- 7. 9. 2007Nový společníkLesek Janusz Sroka – 33.33 %
- 27. 8. 2007Nový ve vedeníLesek Janusz Sroka (jednatel)
- 27. 8. 2007Nový ve vedeníLeszek Janusz Sroka (jednatel)
- 30. 4. 2007Odchod společníkaVlastimil Jedlička
- 22. 3. 2007Odchod z vedeníVlastimil Jedlička (jednatel)
- 13. 1. 2004Změna názvuHELVSIS, s.r.o. → IMS.CZ, s.r.o.
- 13. 1. 2004PřesídleníČernčice → Praha
- 13. 6. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 995 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
3n6bs6i
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25021796
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Grafická 3365/1, Smíchov, 15000 Praha
- ACARTS Group s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- Addict s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009Aktivní
- Aetheria s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- AGLOS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- AicansoCall SEEvropská společnost · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25021796
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Velkoobchod, kromě motorových vozidel
- Zaměstnanci
- 20 - 24 zaměstnanci
- Datum zápisu
- 13. 6. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Nejlepší nábytek s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Nejlepší nábytek s.r.o.
Kdy vznikla firma Nejlepší nábytek s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Nejlepší nábytek s.r.o.?
Kde sídlí Nejlepší nábytek s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Nejlepší nábytek s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Nejlepší nábytek s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Nejlepší nábytek s.r.o.?
Komu patří Nejlepší nábytek s.r.o.?
Je Nejlepší nábytek s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Nejlepší nábytek s.r.o. zabývá?
Je Nejlepší nábytek s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu