Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 8,9 mil. |
| 2024 | – | – | 9 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 34 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji MUDr. Radek Klíma, vlastní MUDr. Radek Klíma (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
- Miroslav Svobodajednatel · od 2012 · do 2017 · nar. 1962 · Roztokyjiné firmy v rejstříku nemá
- MUDr. Alexandra Klímovájednatel · od 1996 · do 2006 · Praha
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
R - MARK s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
R - MARK s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 30 letna trhu, déle než 53 968 z 65 961 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 392 firemsídlí na stejné adrese
- 65 961aktivních firem v oboru v Praze
- 8,7 mil. Kč14 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 8 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 993 688 Kč bez DPH
- 18 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 18 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- 05 755
- 1 - 59 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1996
Z 5 919 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 5 377. R - MARK s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- R - MARK s.r.o.velikost neuvedenaod 1996Tato firma
- CITO, organizační složkavelikost neuvedenaod 1944
- LP Holding s.r.o.velikost neuvedenaod 1972
- FINCOM, akciová společnost pro zahraniční obchodvelikost neuvedenaod 1981
- Markis,družstvo marketingových,informačních a poradenských služebvelikost neuvedenaod 1989
- DRUŽSTVO DRUPAXvelikost neuvedenaod 1989
- KK JAROS, družstvovelikost neuvedenaod 1990
- Pochman, s.r.o.velikost neuvedenaod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
14 smluv za 8,7 mil. Kč, nejvíc s Fakultní nemocnice Plzeň (58 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Fakultní nemocnice Plzeň2 smlouvy5,1 mil. Kč
- Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje2 smlouvy1,6 mil. Kč
- Krajské ředitelství policie Středočeského kraje1 smlouva758 750 Kč
- Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje, příspěvková organizace1 smlouva711 000 Kč
- Ministerstvo vnitra1 smlouva518 604 Kč
- Karlovarský kraj1 smlouva326 340 Kč
Poslední smlouvy
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahy uzavřená v souladu s § 17 odst. 4 zákona č.185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisůuzavřena 12. 4. 2022145 580 Kč
- Objednávka - jednorázové obleky Coweraluzavřena 9. 12. 2021103 455 Kč
- RTG ochranné pomůckyuzavřena 3. 9. 2021158 259 Kč
- Kupní smlouva: Kupní smlouva na dodávky jednorázových osobních ochranných pomůcek na základě otevř. řízení VZ " Dodávky jednorázových osobních ochranných pomůcek 2020".uzavřena 22. 7. 20212,3 mil. Kč
- Kupní smlouva: Kupní smlouva na dodávky jednorázových osobních ochranných pomůcek na základě otevř. řízení VZ " Dodávky jednorázových osobních ochranných pomůcek 2020".uzavřena 22. 7. 20212,8 mil. Kč
- Nákup respirátorů FFP2uzavřena 21. 6. 2021518 604 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
8 vyhraných zakázek za 993 688 Kč od 5 zadavatelů; v 2 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Fakultní nemocnice Brno4 zakázky158 259 Kč
- Krajské ředitelství policie Středočeského kraje1 zakázka758 750 Kč
- Liberecký kraj1 zakázka76 630 Kč
- Centrum sociálních služeb Tloskov1 zakázka50 Kč
- Ministerstvo obrany1 zakázkabez ceny
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2021Vitamínové doplňkyKrajské ředitelství policie Středočeského kraje · 8 nabídek758 750 Kč
- malého rozsahu · 2021Část 1 - COS I - ochranné prostředkyFakultní nemocnice Brno · 4 nabídky102 256 Kč
- 2021Kategorie III. – Ochranné obleky – Overal s kapucí kategorie CE III T5/T6 vel. L - XLLiberecký kraj76 630 Kč
- malého rozsahu · 2021Část 5: RTG ochranné pomůcky pro KDRFakultní nemocnice Brno · 4 nabídky34 742 Kč
- malého rozsahu · 2021Část 3. RTG ochranné pomůcky pro ECFakultní nemocnice Brno · 4 nabídky15 277 Kč
- malého rozsahu · 2021Část 4. RTG ochranné pomůcky pro COS IIIFakultní nemocnice Brno · 4 nabídky5 984 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 31. 12. 2017Odchod z vedeníMiroslav Svoboda (jednatel)
- 4. 2. 2016PřesídleníPraha
- 28. 12. 2015Změna názvuR - MARK s.r.o., → R - MARK s.r.o.
- 7. 7. 2014PřesídleníPraha
- 28. 11. 2012Nový ve vedeníMiroslav Svoboda (jednatel)
- 4. 7. 2006PřesídleníPraha
- 26. 6. 2006Odchod z vedeníMUDr. Alexandra Klímová (jednatel)
- 21. 12. 2005PřesídleníPraha
- 1. 7. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 919 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
c5c7jrd
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25064223
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve poskytovala zdravotní službyPoskytovatelé zdravotních služebdříve
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Dopravní 500/9, Uhříněves, 10400 Praha
- 1. DASH s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1999Aktivní
- 2 DREAMS, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009Aktivní
- 4P DEVELOPMENT s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- Advantage Communication, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AFCEA - Česká pobočka AFCEAMezinárodní nevládní organizace · od 1993Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25064223
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Velkoobchod s farmaceutickými výrobky
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 1. 7. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy R - MARK s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě R - MARK s.r.o.
Kdy vznikla firma R - MARK s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má R - MARK s.r.o.?
Kde sídlí R - MARK s.r.o.?
Jaké je IČO firmy R - MARK s.r.o.?
Jakou datovou schránku má R - MARK s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy R - MARK s.r.o.?
Komu patří R - MARK s.r.o.?
Je R - MARK s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se R - MARK s.r.o. zabývá?
Je R - MARK s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu