Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 18 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji JUDr.Ing. Ladislav Bednář a 1 další, vlastní JUDr.Ing. Ladislav Bednář (100 %).
Statutární orgán
- JUDr.Ing. Ladislav Bednářjednatel · od 1997 · nar. 1951 · Prahadalších 7 firem:7 aktivních
- Ing. Petr Procházkaprokura · od 2022 · nar. 1972 · Poděbradyjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 6
- Ing. Jiří Sopoušekjednatel · od 2011 · do 2012 · nar. 1957 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Antonín Weishauptjednatel · od 2011 · do 2012 · nar. 1953 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jaroslav Řimnáčjednatel · od 2011 · do 2012 · nar. 1958 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jaroslav Řimnáčspolečník · od 1997 · do 2012 · nar. 1958 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jiří Sopoušekspolečník · od 1997 · do 2012 · nar. 1957 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Antonín Weishauptspolečník · od 1997 · do 2012 · nar. 1953 · Praha 9-Vinořjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
BEDNAR FMT s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
BEDNAR FMT s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 480 z 485firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 840 z 1 080 firem oboru v Praze
- 92 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 6 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 156,7 mil. Kč81 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 185,4 mil. Kčv 29 dotacích z veřejných rozpočtů, 4 % z fondů EU
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 529 340 Kč bez DPH
- 7 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 27 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba strojů a zařízení j. n. v Praze · 485 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 480
- Ve stejném pásmu
- 4
- Větších
- 1
- 0166
- 1 - 5180
- 6 - 941
- 10 - 1932
- 20 - 2413
- 25 - 4923
- 50 - 9916
- 100 - 1998
- 200 - 2491
- 250 - 499tato firma4
- 500 - 9991
Ročník 1997
Z 173 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 160. BEDNAR FMT s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- BEDNAR FMT s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- FERMAT CZ s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2000
- SEKO Aerospace, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2002
- Schindler CZ, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2004
- ČZ a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1998
- Viking Mašek, a.s.200 - 249 zaměstnancůod 2012
- KOBIT, spol. s r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1991
- Danfoss s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1994
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
81 smluv za 156,7 mil. Kč, nejvíc s Technologická agentura ČR (56 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Technologická agentura ČR8 smluv87,8 mil. Kč
- Technická univerzita v Liberci9 smluv13,8 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 smlouvy7,8 mil. Kč
- Výzkumný ústav zemědělské techniky, v. v. i.4 smlouvy5,7 mil. Kč
- Česká zemědělská univerzita v Praze23 smluv4,5 mil. Kč
- Úřad práce České republiky11 smluv1,1 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2021Smlouva o poskytnutí podpory Trend 334,1 mil. Kč
- Dodatek č. 480938/25/S k dohodě o zabezpečení vzdělávací aktivity a poskytnutí příspěvku v rámci projektu NPO-DIGI pro firmu č. 375878/25/Suzavřena 30. 6. 2025 · dodatek137 244 Kč
- Dodatek č. 481001/25/S k dohodě o zabezpečení vzdělávací aktivity a poskytnutí příspěvku v rámci projektu NPO-DIGI pro firmu č. 464499/25/Suzavřena 30. 6. 2025 · dodatek480 355 Kč
- Dodatek č. 481069/25/S k dohodě o zabezpečení vzdělávací aktivity a poskytnutí příspěvku v rámci projektu NPO-DIGI pro firmu č. 352982/25/Suzavřena 30. 6. 2025 · dodatek68 622 Kč
- Dohoda o zabezpečení vzdělávací aktivity a poskytnutí příspěvku v rámci projektu NPO - DIGI pro firmu č. 464499/25/Suzavřena 23. 6. 2025480 355 Kč
- DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity a poskytnutí příspěvku v rámci projektu NPO – DIGI pro firmuuzavřena 2. 6. 2025111 511 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
29 dotací za 185,4 mil. Kč (2006–2025), 4 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 6,5 mil. Kčnárodní zdroje · 178,9 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu16 dotací94,3 mil. Kč
- Technologická agentura České republiky12 dotací91 mil. Kč
- Ministerstvo zemědělství1 dotace91 838 Kč
Poslední dotace
- Precizní zonální aplikace kapalných hnojivTechnologická agentura České republiky · 2023–2025 · MPO-TREND (2020-2027)4 mil. Kč
- Robotický systém pro zemědělství 21. stoletíTechnologická agentura České republiky · 2022–2023 · MPO-TREND (2020-2027)24 mil. Kč
- Inovace zemědělského stroje a procesů jeho výrobyMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2022 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost6,3 mil. KčEU
- Vývoj přesného secího stroje pro současné setí hlavní plodiny a meziplodinyTechnologická agentura České republiky · 2022 · MPO-TREND (2020-2027)3 mil. Kč
- Vývoj dávkovacího ústrojí pro precizní aplikaci melioračních hmot - nástroj k rekultivaci a revitalizaci půd.Technologická agentura České republiky · 2022 · EPSILON (2015-2026)2,3 mil. Kč
- Modularita zemědělských strojů s podporou pokročilých výrobních technologiíMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2022 · program TRIO (2016-2022)2 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 529 340 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- ATRO Rýmařov s.r.o.1 zakázka529 340 Kč
Největší zakázky
- podlimitní · 2024Čistička osiv včetně příslušenstvíATRO Rýmařov s.r.o.529 340 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2019–2019
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 15 · nafta 8 · benzín 4
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 25. 4. 2022Nový ve vedeníIng. Petr Procházka (prokura)
- 30. 11. 2015PřesídleníPraha
- 1. 1. 2013Změna názvuSTROM Export s.r.o. → BEDNAR FMT s.r.o.
- 22. 2. 2012Odchod společníkaIng. Jaroslav Řimnáč
- 22. 2. 2012Odchod společníkaIng. Jiří Sopoušek
- 22. 2. 2012Odchod společníkaIng. Antonín Weishaupt
- 3. 2. 2012Odchod z vedeníIng. Jiří Sopoušek (jednatel)
- 3. 2. 2012Odchod z vedeníIng. Antonín Weishaupt (jednatel)
Celá historie · další 5Skrýt starší
- 3. 2. 2012Odchod z vedeníIng. Jaroslav Řimnáč (jednatel)
- 11. 4. 2011Nový ve vedeníIng. Jiří Sopoušek (jednatel)
- 11. 4. 2011Nový ve vedeníIng. Antonín Weishaupt (jednatel)
- 11. 4. 2011Nový ve vedeníIng. Jaroslav Řimnáč (jednatel)
- 9. 1. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 173 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 12. 10. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
ppd426s
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25098781
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Lohenická 607, Vinoř, 19017 Praha
- BD Tech a.s.Akciová společnost · od 1996 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- FAGUS AZ PRAHA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1998 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- FAGUS spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1992 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- SARELLA a.s.Akciová společnost · od 2016 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- STROM PRAHA a.s.Akciová společnost · od 1999 · 500 - 999 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25098781
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výroba zemědělských a lesnických strojů
- Další činnosti
- Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti, Výroba konstrukčních kovových výrobků, 25510, Povrchová úprava a zušlechťování kovů, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, 41000, Výstavba bytových a nebytových budov, Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace a 7 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 9. 1. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy BEDNAR FMT s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě BEDNAR FMT s.r.o.
Kdy vznikla firma BEDNAR FMT s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má BEDNAR FMT s.r.o.?
Kde sídlí BEDNAR FMT s.r.o.?
Jaké je IČO firmy BEDNAR FMT s.r.o.?
Jakou datovou schránku má BEDNAR FMT s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy BEDNAR FMT s.r.o.?
Komu patří BEDNAR FMT s.r.o.?
Je BEDNAR FMT s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se BEDNAR FMT s.r.o. zabývá?
Je BEDNAR FMT s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba strojů a zařízení j. n. v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu