Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 32 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 32 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. David Dytrich, vlastní Ing. David Dytrich (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
TRIGAD, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
TRIGAD, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 8 874 z 11 319firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 14 016 z 18 454 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 3,2 mil. Kč9 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,6 mil. Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 1,7 mil. Kč bez DPH
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze · 11 319 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 8 874
- Ve stejném pásmu
- 1 622
- Větších
- 823
- 08 874
- 1 - 5tato firma1 622
- 6 - 9295
- 10 - 19269
- 20 - 2454
- 25 - 49109
- 50 - 9945
- 100 - 19927
- 200 - 2495
- 250 - 49914
- 500 - 9994
- 1500 - 19991
Ročník 1997
Z 1 458 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 1 415. TRIGAD, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- TRIGAD, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- REMIN spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Gallery GROUP a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- RADON v.o.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- IKA Praha v.o.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Erma Elan engineering spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Redia a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Stavební geologie, akciová společnost v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
9 smluv za 3,2 mil. Kč, nejvíc s HLAVNÍ MĚSTO PRAHA (52 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA2 smlouvy1,7 mil. Kč
- Národní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i.1 smlouva610 600 Kč
- BYTES Tábor s.r.o.1 smlouva350 000 Kč
- Zoologická zahrada Olomouc, příspěvková organizace2 smlouvy240 500 Kč
- Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jílové u Prahy, příspěvková organizace1 smlouva180 000 Kč
- Vysoké učení technické v Brně1 smlouva97 000 Kč
Poslední smlouvy
- Smlouva o dílo ,,Vyhotovení technických a organizačních studií pro Energetické společenství"uzavřena 30. 6. 2025350 000 Kč
- zpracování PD - "Využití OZE v energ. syst. Zoo Olomoouc"uzavřena 3. 3. 2023180 000 Kč
- objednávka_studie energetického hospodářstvíuzavřena 30. 1. 202360 500 Kč s DPH
- Smlouva založená z objednávky č.3591203242uzavřena 2. 5. 201997 000 Kč
- smlouva o dílo § 2586 a násl. NOZ: Smlouva o dílo na přípravu technické a ekonomické analýzy řešení souboru energetického majetku hl. m. Prahyuzavřena 23. 10. 20181,7 mil. Kč
- smlouva o dílo § 2586 a násl. NOZ: navýšení odměny za předmět plněníuzavřena 18. 12. 2018 · dodatek2 mil. Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 1,6 mil. Kč (2020–2025), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- Vývoj výpočtového modelu nasazení tepelných čerpadel v rámci systémů CZTMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2025 · Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost agregace (dotace mimo VVI)555 000 KčEU
- Testování biopaliva vyrobeného technologií BDBMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2024 · Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost agregace (dotace mimo VVI)367 500 KčEU
- Výpočtový model pro optimalizované navrhování soustavy solárních kolektorů a tepelných čerpadelMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost374 250 KčEU
- Výroba biopaliva z digestátu bioplynových stanicMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2020 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost298 500 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
2 projekty za 922 500 Kč, vyúčtováno 100 %.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
Projekty, nejnovější první
- od 2. 9. 2025 · ukončen 27. 10. 2025Vývoj výpočtového modelu nasazení tepelných čerpadel v rámci systémů CZTOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt finančně ukončen MF-PO · Středočeský555 000 Kč
- od 29. 5. 2024 · ukončen 24. 6. 2024Testování biopaliva vyrobeného technologií BDBOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt finančně ukončen MF-PO · Středočeský367 500 Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 1,7 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 zakázka1,7 mil. Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 23. 7. 2012PřesídleníPraha
- 16. 2. 2007PřesídleníPraha
- 6. 8. 2003Změna základního kapitálu100 000 → 500 000 Kč
- 6. 11. 2002PřesídleníPraha
- 9. 7. 1998PřesídleníPraha
- 28. 5. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 458 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
5jq8bpp
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25132067
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25132067
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Praha
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 28. 5. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy TRIGAD, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě TRIGAD, s.r.o.
Kdy vznikla firma TRIGAD, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má TRIGAD, s.r.o.?
Kde sídlí TRIGAD, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy TRIGAD, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má TRIGAD, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy TRIGAD, s.r.o.?
Komu patří TRIGAD, s.r.o.?
Je TRIGAD, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se TRIGAD, s.r.o. zabývá?
Je TRIGAD, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu