Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 12 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 12 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Miloslav Krupka, PhD., vlastní Ing. Miloslav Krupka, PhD. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Klára Hejkrlíkovájednatel · od 2024 · do 2026 · nar. 1978 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Popelkajednatel · od 2020 · do 2024 · nar. 1985 · Sezemicejiné firmy v rejstříku nemá
- doc.Dr.Ing. Břetislav Janovskýjednatel · od 1997 · do 2020 · nar. 1967 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
- doc. Dr. ing. Břetislav Janovskýspolečník · od 1997 · do 2020 · nar. 1967 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
OZM Research s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
OZM Research s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 28 letv registru, od roku 1997
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 413,8 mil. Kč113 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 74,7 mil. Kčv 8 dotacích z veřejných rozpočtů, 41 % z fondů EU
- 21 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 13,4 mil. Kč bez DPH
- 13 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba počítačů, elektronických a optických přístrojů a zařízení v obci Hrochův Týnec · 2 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 1997
Z 105 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 96. OZM Research s.r.o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
113 smluv za 413,8 mil. Kč, nejvíc s Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava5 smluv11,6 mil. Kč
- Ministerstvo obrany23 smluv10,7 mil. Kč
- Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v. v. i.16 smluv5,1 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra5 smluv4,6 mil. Kč
- Univerzita Pardubice21 smluv4 mil. Kč
- Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje9 smluv1,6 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2023Smlouva o účasti na řešení dílčího projektu TAČR TN02000069/001(N); Národní centrum kompetence pro materiály, pokročilé technologie, povlakování a jejich aplikace; projekt: "Senzorika pro 21. století"180,2 mil. Kč
- Kupní smlouva na dodávku přístroje pro měření výbuchových charakteristik hořlavých plynů a paruzavřena 6. 10. 20262,5 mil. Kč
- objednávka - servisuzavřena 16. 6. 202690 000 Kč
- Vymezení vzájemných práv a povinností při spolupráci na řešení dílčího projektu TA ČR "NCK MATCA 2", č. Advanced methods for deaggregation and size separation of detonation diamond"uzavřena 2. 6. 2026 · dodatek13 mil. Kč
- ZD13/2026-PO - IV. kolo Generátor chemických paruzavřena 1. 4. 20262,2 mil. Kč s DPH
- Objednávka č. 2630480038 _nákup bomb kalorimetr pro výbušninyuzavřena 27. 2. 202665 500 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
8 dotací za 74,7 mil. Kč (2008–2022), 41 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 30,6 mil. Kčnárodní zdroje · 44,2 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu4 dotace63,3 mil. Kč
- Technologická agentura České republiky1 dotace11,2 mil. Kč
- Úřad práce v Chomutově2 dotace114 000 Kč
- Úřad práce v Ústí nad Orlicí1 dotace57 000 Kč
Poslední dotace
- Speciální trhaviny, instrumentace a technologie pro detonační syntézu nanodiamantůMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2022 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost20,9 mil. KčEU
- Vývoj obvodu pro měření skutečné iniciační energie kapacitního výbojeMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2017 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost9,6 mil. KčEU
- Vybudování nového vývojového centra zkušebních přístrojů výbušných látekMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2012 · OP Podnikání a inovace23,1 mil. Kč
- OPTIMEX - Optické měření explozíTechnologická agentura České republiky · 201211,2 mil. Kč
- CRA-SL-51/2010Úřad práce v Chomutově · 201057 000 Kč
- CRA-SL-30/2010Úřad práce v Chomutově · 201057 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
1 projekt za 547 500 Kč, vyúčtováno 0 %; 1 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
Projekt
- od 17. 6. 2026 · do 31. 3. 2027Analytická charakterizace diamantových prášků pro optimalizaci detonační syntézyOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Pardubický547 500 Kčběží
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
21 vyhraných zakázek za 13,4 mil. Kč od 6 zadavatelů; v 6 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany9 zakázek6,4 mil. Kč
- Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje4 zakázky1 mil. Kč
- Univerzita Pardubice3 zakázky2,1 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra2 zakázky2,3 mil. Kč
- Vysoké učení technické v Brně2 zakázky955 000 Kč
- Český úřad pro zkoušení zbraní a střeliva1 zakázka636 000 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2023RD - Zajištění servisu a oprav zařízení na odběr vzorků výbušnin, strojů, přístrojů a přípravků na zkoušení munice na roky 2023-2025Ministerstvo obrany · jediná nabídka2 mil. Kč
- malého rozsahu · 2026ZD13/2026-PO - IV. kolo Generátor chemických parMinisterstvo obrany1,8 mil. Kč
- podlimitní · 2018Dodávka zařízení pro charakterizace energetických materiálů a vysokonapěťového odpaluUniverzita Pardubice1,3 mil. Kč
- malého rozsahu · 2020RD na zajištění servisu a oprav zařízení na odběr vzorků výbušnin, strojů, přístrojů a přípravků na delaboraci a zkoušky munice v letech 2020-2022Ministerstvo obrany · jediná nabídka1,2 mil. Kč
- malého rozsahu · 2020Tlaková protective komoraMinisterstvo vnitra · jediná nabídka1,1 mil. Kč
- malého rozsahu · 2021Ochranná výbuchu odolná zkušební komoraMinisterstvo vnitra · jediná nabídka1,1 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 8 · nafta 4 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 10. 2026Odchod z vedeníKlára Hejkrlíková (jednatel)
- 24. 9. 2024Nový ve vedeníKlára Hejkrlíková (jednatel)
- 31. 3. 2024Odchod z vedeníMartin Popelka (jednatel)
- 10. 7. 2020Odchod společníkadoc. Dr. ing. Břetislav Janovský
- 25. 6. 2020Nový ve vedeníMartin Popelka (jednatel)
- 24. 6. 2020Odchod z vedenídoc.Dr.Ing. Břetislav Janovský (jednatel)
- 1. 8. 2018PřesídleníHrochův Týnec
- 5. 6. 2008PřesídleníHrochův Týnec
- 3. 11. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 105 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 23. 2. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
brmrzfz
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25278118
Finanční úřad · Územní pracoviště v Chrudimi
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Hrochův Týnec
- Okres
- Chrudim · 23 925 aktivních
- Kraj
- Pardubický kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25278118
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výroba měřicích, zkušebních a navigačních přístrojů
- Zaměstnanci
- 50 - 99 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 3. 11. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy OZM Research s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě OZM Research s.r.o.
Kdy vznikla firma OZM Research s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má OZM Research s.r.o.?
Kde sídlí OZM Research s.r.o.?
Jaké je IČO firmy OZM Research s.r.o.?
Jakou datovou schránku má OZM Research s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy OZM Research s.r.o.?
Komu patří OZM Research s.r.o.?
Je OZM Research s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se OZM Research s.r.o. zabývá?
Je OZM Research s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba počítačů, elektronických a optických přístrojů a zařízení v obci Hrochův Týnec?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu