Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 1,9 mil. | 30,3 mil. |
| 2024 | – | 2,8 mil. | 28,5 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 17 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Tomáš Marek, vlastní Tomáš Marek (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
KMO - Klimamontáže Ostrava, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
KMO - Klimamontáže Ostrava, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 658 z 875firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 1 502 z 2 504 firem oboru v Ostravě
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 2,5 mil. Kč25 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 291 200 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů, 51 % z fondů EU
- 2 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 1,4 mil. Kč bez DPH
- 10 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 10 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Ostravě · 875 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 658
- Ve stejném pásmu
- 82
- Větších
- 135
Ročník 1997
Z 7 147 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 6 730. KMO - Klimamontáže Ostrava, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- KMO - Klimamontáže Ostrava, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- KAIA, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- AUTOMONT CSW, spol. s r. o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- SPECTRO CS, s. r. o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- RADIOKOM - FUNK MAYER s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- POLYGON stavební a.s.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- VIVAX, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- EXEL s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
25 smluv za 2,5 mil. Kč, nejvíc s Statutární město Ostrava (52 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Statutární město Ostrava14 smluv1,3 mil. Kč
- Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace5 smluv547 664 Kč
- DIAMO, státní podnik1 smlouva366 220 Kč
- Střední škola teleinformatiky, Ostrava, příspěvková organizace2 smlouvy167 881 Kč
- Úřad práce České republiky2 smlouvy144 000 Kč
- Černá louka s.r.o.1 smlouvajen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2019Oprava 13 ks klimatizačních jednotek v obj. 631366 220 Kč
- Objednávka provozní opravy VZT, spisovna AMOuzavřena 22. 5. 2026100 000 Kč
- Objednávka čtvrtletní servis VZT pro archivyuzavřena 16. 1. 2026131 274 Kč s DPH
- Objednávka provozní opravy vzduchotechniky v roce 2026 Archiv města Ostravyuzavřena 16. 1. 202690 000 Kč s DPH
- Objednávka výměnu fiktrů vzduchotechniky pavilon A Černá loukauzavřena 12. 2. 202569 619 Kč s DPH
- Čtvrtletní servis a revize VZT jednotek AMO Špálovauzavřena 4. 2. 2025103 325 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 291 200 Kč (2015–2017), 51 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 147 200 Kčnárodní zdroje · 144 000 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- FMA-SH-2/2017Úřad práce České republiky · 2017144 000 Kč
- OTA-SN-150/2015Úřad práce České republiky · 2015147 200 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
2 vyhrané zakázky za 1,4 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- DIAMO, státní podnik, odštěpný závod ODRA2 zakázky1,4 mil. Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 4 · benzín 4 · hybrid 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 25. 6. 2014PřesídleníOstrava
- 16. 9. 1999Změna základního kapitálu100 000 → 1 000 000 Kč
- 1. 1. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 147 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
4z5fzt2
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25361961
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 575 aktivních
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25361961
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 1. 1997
- Poslední změna
- 1. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy KMO - Klimamontáže Ostrava, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě KMO - Klimamontáže Ostrava, s.r.o.
Kdy vznikla firma KMO - Klimamontáže Ostrava, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má KMO - Klimamontáže Ostrava, s.r.o.?
Kde sídlí KMO - Klimamontáže Ostrava, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy KMO - Klimamontáže Ostrava, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má KMO - Klimamontáže Ostrava, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy KMO - Klimamontáže Ostrava, s.r.o.?
Komu patří KMO - Klimamontáže Ostrava, s.r.o.?
Je KMO - Klimamontáže Ostrava, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se KMO - Klimamontáže Ostrava, s.r.o. zabývá?
Je KMO - Klimamontáže Ostrava, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 8. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu