Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 40,8 mil. | 371 000 | 9,1 mil. |
| 2024 | 44,2 mil. | 2,7 mil. | 9,5 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Milan Jeřábek a 2 další, vlastní hlavně Milan Jeřábek (80 %).
Statutární orgán
- Milan Jeřábekjednatel · od 2007 · nar. 1969 · Javorníkjiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Jeřábekjednatel · od 2019 · nar. 1991 · Javorníkjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiřina Jeřábkovájednatel · od 2019 · nar. 1968 · Javorníkjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Milan Jeřábek80 %od 2019 · nar. 1969 · Javorník · vklad 82 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiřina Jeřábková10 %od 2019 · nar. 1968 · Javorník · vklad 10 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Jeřábek10 %od 2019 · nar. 1991 · Javorník · vklad 10 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 9
- Milan Jeřábek, ml.jednatel · od 2007 · do 2019 · nar. 1969 · Javorníkjiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Jeřábekjednatel · od 2007 · do 2019 · nar. 1950 · Javorníkjiné firmy v rejstříku nemá
- Petra Hojgrovájednatel · od 2007 · do 2014 · nar. 1968 · Rapotínjiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Šmídajednatel · od 1997 · do 2007 · nar. 1940 · Rapotínjiné firmy v rejstříku nemá
- Petra Hojgrováspolečník · od 2007 · do 2014 · nar. 1968 · Rapotínjiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Jeřábek, ml.společník · od 2007 · do 2019 · nar. 1969 · Javorníkjiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Šmídaspolečník · od 1997 · do 2007 · nar. 1940 · Rapotínjiné firmy v rejstříku nemá
- Vlasta Dvořáčkováspolečník · od 1997 · do 2004 · nar. 1947 · Zábřehjiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Jeřábekspolečník · od 1997 · do 2019 · nar. 1950 · Javorníkjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ENERGOROZVODY s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
ENERGOROZVODY s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 232 z 5 451firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 7 541 z 10 584 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 351 firemsídlí na stejné adrese
- 5,6 mil. Kč18 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 7 mil. Kčv 17 dotacích z veřejných rozpočtů, 93 % z fondů EU
- 4 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 5,8 mil. Kč bez DPH
- 30 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 16 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Praze · 5 451 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 232
- Ve stejném pásmu
- 131
- Větších
- 88
- 02 177
- 1 - 52 217
- 6 - 9401
- 10 - 19341
- 20 - 2496
- 25 - 49tato firma131
- 50 - 9960
- 100 - 19918
- 250 - 4995
- 500 - 9991
- 1000 - 14993
- 1500 - 19991
Ročník 1997
Z 3 654 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 3 563. ENERGOROZVODY s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- ENERGOROZVODY s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- Rekomont, a. s.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- MONTSERVIS PRAHA, a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- FLECK-CS Elektroengineering, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- SPS engineering, s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1992
- H + H stavební společnost, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1992
- PRACOM s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1992
- AUTOTRAK, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
18 smluv za 5,6 mil. Kč, nejvíc s Olomoucký kraj (71 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Olomoucký kraj2 smlouvy4 mil. Kč
- Úřad práce České republiky13 smluv1,4 mil. Kč
- Povodí Odry, státní podnik1 smlouva176 902 Kč
- Obec Vápenná1 smlouva51 282 Kč
- ČEZ Distribuce, a. s.1 smlouvajen společné smlouvy
- Lesy České republiky, s.p.1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- SÚPM vyhrazené - dohodauzavřena 26. 8. 2026108 000 Kč
- objednávka - povodeň 2024 - elektromontážní práce - Vápennáuzavřena 4. 11. 20241,9 mil. Kč
- Smlouva o dílo - Domov Sněženka Jeseník - Trafostaniceuzavřena 2. 7. 20242,1 mil. Kč
- smlouva o dílo - st. 02.030 Opatření pod přehradní hrází, OHO, nové kabelové vedení NN, opětovné připojení objektůuzavřena 5. 5. 2023176 902 Kč
- DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity POVEZ IIuzavřena 3. 6. 2021345 562 Kč
- DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity POVEZ IIuzavřena 13. 5. 202189 383 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
17 dotací za 7 mil. Kč (2013–2017), 93 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 6,6 mil. Kčnárodní zdroje · 458 185 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí7 dotací3,8 mil. Kč
- Úřad práce České republiky10 dotací3,2 mil. Kč
Poslední dotace
- Podnikové vzdělávání zaměstnanců společnosti EnergorozvodyMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2017 · Operační program Zaměstnanost2,7 mil. KčEU
- JEA-JZ-216/2017Úřad práce České republiky · 2017360 000 KčEU
- BRA-SZ-114/2017Úřad práce České republiky · 2017180 000 KčEU
- BRA-SZ-227/2017Úřad práce České republiky · 2017156 000 KčEU
- BRA-SZ-205/2017Úřad práce České republiky · 2017156 000 KčEU
- JEA-S-192/2017Úřad práce České republiky · 201772 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
4 vyhrané zakázky za 5,8 mil. Kč od 4 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Obec Oskava1 zakázka3,9 mil. Kč
- Olomoucký kraj1 zakázka1,9 mil. Kč
- ČEZ Distribuce, a. s.1 zakázkabez ceny
- ČEZ, a. s.1 zakázkabez ceny
Největší zakázky
- podlimitní · 2026Rekonstrukce veřejného osvětlení v místních částech Mostkov, Bedřichov, Třemešek, VáclavovObec Oskava3,9 mil. Kč
- malého rozsahu · 2024Elektromontážní práce nutné k zajištění bezpečného stavu vedení NN po povodni v obci Vápenná - Povodně 2024Olomoucký kraj1,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Projektové dokumentace pro energetiku I - liniové stavby nn, vnČEZ Distribuce, a. s.
- malého rozsahu · 2020REALIZACE LOKALIT DOBÍJECÍCH STANICČEZ, a. s. · 17 nabídek
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 19 · benzín 6 · ostatní 5
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 23. 7. 2020PřesídleníPraha
- 18. 12. 2019Odchod z vedeníMilan Jeřábek, ml. (jednatel)
- 18. 12. 2019Nový ve vedeníMilan Jeřábek (jednatel)
- 18. 12. 2019Odchod z vedeníMilan Jeřábek (jednatel)
- 18. 12. 2019Nový ve vedeníJiřina Jeřábková (jednatel)
- 18. 12. 2019Odchod společníkaMilan Jeřábek
- 18. 12. 2019Nový společníkMilan Jeřábek – 80 %
- 18. 12. 2019Odchod společníkaMilan Jeřábek, ml.
Celá historie · další 16Skrýt starší
- 18. 12. 2019Nový společníkMilan Jeřábek – 10 %
- 18. 12. 2019Nový společníkJiřina Jeřábková – 10 %
- 3. 2. 2017PřesídleníPraha
- 15. 5. 2014Odchod společníkaPetra Hojgrová
- 6. 5. 2014Odchod z vedeníPetra Hojgrová (jednatel)
- 20. 6. 2007Odchod společníkaJan Šmída
- 20. 6. 2007Nový společníkMilan Jeřábek, ml. – 24 %
- 20. 6. 2007Nový společníkPetra Hojgrová – 50 %
- 7. 6. 2007Odchod z vedeníJan Šmída (jednatel)
- 7. 6. 2007Nový ve vedeníPetra Hojgrová (jednatel)
- 7. 6. 2007Nový ve vedeníMilan Jeřábek, ml. (jednatel)
- 7. 6. 2007Nový ve vedeníMilan Jeřábek (jednatel)
- 7. 6. 2007Nový ve vedeníMilan Jeřábek (jednatel)
- 23. 7. 2004Odchod společníkaVlasta Dvořáčková
- 25. 1. 2003PřesídleníRapotín → Praha
- 20. 3. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 654 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
4dr38jq
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25368745
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Korunní 2569/108G, Vinohrady (Praha 10), 10100 Praha
- aaarchive.systems s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- Acceptic CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Adventure World s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AGRIBEST ECO, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- AGRO-FLEX LP, odštěpný závodOdštěpný závod zahraniční právnické osoby · od 2018Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25368745
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 20. 3. 1997
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ENERGOROZVODY s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ENERGOROZVODY s.r.o.
Kdy vznikla firma ENERGOROZVODY s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ENERGOROZVODY s.r.o.?
Kde sídlí ENERGOROZVODY s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ENERGOROZVODY s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ENERGOROZVODY s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ENERGOROZVODY s.r.o.?
Komu patří ENERGOROZVODY s.r.o.?
Je ENERGOROZVODY s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ENERGOROZVODY s.r.o. zabývá?
Je ENERGOROZVODY s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 5. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu