Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 18 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Tomáš Pleskač a 6 dalších.
Statutární orgán
- Ing. Tomáš Pleskaččlen představenstva · od 2006 · nar. 1966 · Třebíčdalších 16 firem:16 aktivních
- Martin Novákčlen představenstva · od 2008 · nar. 1971 · Prahadalších 19 firem:19 aktivních
- Ing. Daniel Beneš, MBApředseda představenstva · od 2011 · nar. 1970 · Prahadalších 21 firem:21 aktivních
- JUDr. Michaela Chaloupková, MBAčlen představenstva · od 2011 · nar. 1975 · Plzeňdalších 16 firem:16 aktivních
- Ing. Bohdan Zronek, MBAčlen představenstva · od 2017 · nar. 1971 · Včelnádalších 7 firem:7 aktivních
- Ing. Pavel Cyrani, MBAmístopředseda představenstva · od 2020 · nar. 1976 · Roztokydalších 18 firem:18 aktivních
- Mgr. Ondřej Landačlen představenstva · od 2026 · nar. 1980 · Lovosicedalších 9 firem:9 aktivních
Dozorčí rada a další orgány · 9
- Vladimír Hronekmístopředseda dozorčí rady · od 2013 · nar. 1964 · Týn nad Vltavoudalších 2 firmy:2 aktivních
- Ing. Karel Tyllčlen dozorčí rady · od 2018 · nar. 1975 · Horosedlydalších 2 firmy:2 aktivních
- Miroslav Čásekčlen dozorčí rady · od 2026 · nar. 1964 · Teplicedalších 2 firmy:2 aktivních
- Veronika Hoppováčlen dozorčí rady · od 2026 · nar. 1986 · Bojanovicedalších 3 firmy:3 aktivních
- Radek Kleiblčlen dozorčí rady · od 2026 · nar. 1968 · Třebíčjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Josef Kotrbačlen dozorčí rady · od 2026 · nar. 1965 · Prahadalších 17 firem:17 aktivních
- Ing. Vladislav Smržčlen dozorčí rady · od 2026 · nar. 1977 · Haťdalších 1 firma:1 aktivních
- JUDr. Ing. Petr Bejčekmístopředseda dozorčí rady · od 2026 · nar. 1984 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Radim Fialapředseda dozorčí rady · od 2026 · nar. 1969 · Prostějovdalších 9 firem:9 aktivních
Dříve ve firmě · 12
- Ing. Jan Kalinačlen představenstva · od 2021 · do 2026 · nar. 1969 · Třebíčjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Tomáš Pleskač, MBAčlen statutárního orgánu · od 2026 · do 2026 · nar. 1966 · Třebíčdalších 16 firem:16 aktivních
- Ladislav Štěpánekčlen představenstva · od 2013 · do 2021 · nar. 1957 · Příbramjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Pavel Cyrani, MBAčlen představenstva · od 2011 · do 2020 · nar. 1976 · Roztokydalších 18 firem:18 aktivních
- Ing. Tomáš Pleskačmístopředseda představenstva · od 2008 · do 2019 · nar. 1966 · Třebíčdalších 16 firem:16 aktivních
- Ing. Martin Novákmístopředseda představenstva · od 2011 · do 2019 · nar. 1971 · Prahadalších 19 firem:19 aktivních
- PhDr. Ivo Hlaváččlen představenstva · od 2013 · do 2017 · nar. 1976 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Peter Bodnárčlen představenstva · od 2009 · do 2013 · nar. 1960 · Levicejiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr.Ing. Vladimír Hlavinkačlen představenstva · od 2008 · do 2013 · nar. 1966 · Vyškovjiné firmy v rejstříku nemá
- Dr. Martin Romanpředseda představenstva · od 2004 · do 2011 · nar. 1969 · Kamenicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Daniel Benešmístopředseda představenstva · od 2006 · do 2011 · nar. 1970 · Petřvalddalších 21 firem:21 aktivních
- Ing. Tomáš Pleskač2. místopředseda představenstva · od 2008 · do 2010 · nar. 1966 · Třebíčdalších 16 firem:16 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ČEZ, a. s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Vlastní · 29
- ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.100 %
- ČEZ Energetické produkty, s.r.o.100 %
- ENERGOPROJEKT PRAHA s.r.o.100 %
- ČEZ ICT Services, a. s.100 %
- ČEZ Obnovitelné zdroje, s.r.o.100 %
- OSC, a.s.100 %
- ČEZ Distribuce, a. s.100 %
- ČEZ ESCO, a.s.100 %
- ČEZ Energy, a. s.100 %
- ČEZ PV & Wind a.s.100 %
- FVE Mydlovary, s.r.o.100 %
- Severočeské doly a.s.100 %
Shrnutí · spočítáno z registrů
ČEZ, a. s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 162 z 1 163firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 34 letna trhu, déle než 1 727 z 2 110 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje
- 22 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 2 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 90 000 Kč
- 15,7 mld. Kč1 793 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 996,3 mil. Kčv 29 dotacích z veřejných rozpočtů, 70 % z fondů EU
- 17 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 13,2 mld. Kč bez DPH
- 106 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 428 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
- 3× pokuta od ČOIcelkem 35 000 Kč z 16 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu v Praze · 1 163 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 162
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
- 0794
- 1 - 5245
- 6 - 945
- 10 - 1932
- 20 - 246
- 25 - 4913
- 50 - 997
- 100 - 1997
- 200 - 2492
- 250 - 4996
- 500 - 9993
- 2000 - 24991
- 4000 - 49991
- 5000 - 9999tato firma1
Ročník 1992
Z 1 073 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 1 067. ČEZ, a. s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- ČEZ, a. s.5000 - 9999 zaměstnancůod 1992Tato firma · stejně velké →
- ČEZ Prodej, a.s.4000 - 4999 zaměstnancůod 2005
- innogy Energie, s.r.o.2000 - 2499 zaměstnancůod 1994
- Pražská plynárenská, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1993
- ČEPS, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1998
- PREdistribuce, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2005
- Pražská teplárenská a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- Energotrans, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 793 smluv za 15,7 mld. Kč, nejvíc s Státní fond životního prostředí České republiky (56 % hodnoty).
Smlouvy, které zveřejnila v Registru smluv, a její dodavatelé
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší dodavatelé
- Státní fond životního prostředí České republiky59 smluv8,8 mld. Kč
- Nadace ČEZ19 smluv775,3 mil. Kč
- Povodí Vltavy, státní podnik24 smluv439,5 mil. Kč
- Správa úložišť radioaktivních odpadů10 smluv292,2 mil. Kč
- Město Týn nad Vltavou21 smluv51,1 mil. Kč
- Střední průmyslová škola Třebíč32 smluv50,9 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Smlouva č. 7210200004 o poskytnutí podpory ze Státního fondu životního prostředí České republiky5,4 mld. Kč
- Objednávka - Deinstalace a zpětná instalace dobíjecí stanice R171 Orlen Plzeň - Bory, křižovatka Univerzitní - Dobřanskáuzavřena 2. 11. 2026102 900 Kč
- Smlouva o reklamě a propagaci - Vánoční koncert Ondřeje G. Brzobohatéhouzavřena 12. 10. 2026cena neuvedena
- Dílčí smlouva k Rámcové smlouvě o propagaciuzavřena 27. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek č. 18 ke Smlouvě o spolupráci při realizaci a financování společného projektu Vzdělávání energetiků na Vysočiněuzavřena 22. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek č. 1 ke Kupní smlouvě na nákup a prodej movitých věcíuzavřena 19. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
29 dotací za 996,3 mil. Kč (2010–2024), 70 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 701,2 mil. Kčnárodní zdroje · 295 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu13 dotací520,9 mil. Kč
- Ministerstvo dopravy8 dotací232 mil. Kč
- Státní fond životního prostředí České republiky7 dotací231,9 mil. Kč
- Ministerstvo životního prostředí1 dotace11,4 mil. Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2018D149 Tepelný napaječ ETE - České BudějoviceMinisterstvo průmyslu a obchodu400 mil. KčEU
- Páteřní síť dobíjecích stanic ČEZ IIMinisterstvo dopravy · 2024 · Rozvoj sítě dobíjecích stanic25 mil. KčEU
- Páteřní síť dobíjecích stanic ČEZMinisterstvo dopravy · 2024 · Rozvoj sítě dobíjecích stanic18,7 mil. KčEU
- 5220300543Státní fond životního prostředí České republiky · 202410,2 mil. Kč
- 5220300190Státní fond životního prostředí České republiky · 202314,3 mil. Kč
- Doplňková síť dobíjecích stanic ČEZ IIMinisterstvo dopravy · 2023 · Rozvoj sítě dobíjecích stanic10,7 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
8 projektů za 391,6 mil. Kč, vyúčtováno 11 %; 6 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 41,7 mil. Kčzbývá · 349,9 mil. Kč
Projekty, nejnovější první
- od 20. 11. 2025 · do 31. 12. 2027Čistá energie zítřka v ÚKOperační program Spravedlivá transformace 2021–2027 · Projekt s právním aktem · Ústecký10,8 mil. Kčběží
- od 17. 7. 2025 · ukončen 17. 7. 2025SAKURAOperační program Doprava 2021-2027 · Projekt finančně ukončen ŘO · 10 krajů24 mil. Kč
- od 17. 7. 2025 · do 31. 12. 2027HIKARIOperační program Doprava 2021-2027 · Projekt v realizaci · 14 krajů155,4 mil. Kčběží
- od 30. 1. 2025 · do 30. 6. 2027Modernizace MVE Lipno 2Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Jihočeský67,5 mil. Kčběží
- od 30. 1. 2025 · do 30. 6. 2027Modernizace MVE KořenskoOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Jihočeský76,5 mil. Kčběží
- od 12. 11. 2024 · do 31. 12. 2027Dobíjecí stanice ČEZ - prioritní oblasti I.Operační program Doprava 2021-2027 · Projekt v realizaci · 5 krajů51,8 mil. Kčběží
Všechny projekty · další 2Skrýt starší
- od 12. 2. 2024 · do 31. 3. 2025Čistá energie zítřka v MSKOperační program Spravedlivá transformace 2021–2027 · Projekt s právním aktem · Moravskoslezský1,4 mil. Kčběží
- od 28. 12. 2023 · ukončen 22. 11. 2024Děčín, Husovo nám. 69/14 - snížení energetické náročnosti objektuOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt finančně ukončen ŘO · Ústecký4,1 mil. Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
17 vyhraných zakázek za 13,2 mld. Kč od 8 zadavatelů; v 2 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Elektrárna Dukovany II, a. s.5 zakázek119,3 mil. Kč
- Elektrárna Počerady, a.s.3 zakázky5,7 mld. Kč
- Správa státních hmotných rezerv2 zakázky7 mld. Kč
- Státní úřad pro jadernou bezpečnost2 zakázky4,9 mil. Kč
- Ministerstvo obrany2 zakázky358 181 Kč
- Správa úložišť radioaktivních odpadů1 zakázka246,9 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 202222-131.2 Zemní plyn, jeho pořízení a ochraňováníSpráva státních hmotných rezerv7 mld. Kč
- malého rozsahu · 2020Smlouva na dodávku surové vodyElektrárna Počerady, a.s.4,5 mld. Kč
- malého rozsahu · 2020Smlouva o poskytování dodávek demineralizované vody pro elektrárnu PočeradyElektrárna Počerady, a.s.960 mil. Kč
- malého rozsahu · 1999Zajištění provozu úložiště DukovanySpráva úložišť radioaktivních odpadů246,9 mil. Kč
- malého rozsahu · 2020Smlouva o výrobě a odběru filtrované vodyElektrárna Počerady, a.s.210 mil. Kč
- nadlimitní · 2024E773 - Rekonstrukce měření H2 v KTMT PACHMSČEZ, a. s. · jediná nabídka98 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- data engineer ETRM-senior1 místo
- ML researcher-intraday markets (M/Ž)1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 17. 4. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2025
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 600 · ostatní 370 · elektřina 248 · benzín 200 · LPG 9 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 4. 2026Nový ve vedeníMgr. Ondřej Landa (člen představenstva)
- 31. 3. 2026Odchod z vedeníIng. Jan Kalina (člen představenstva)
- 5. 2. 2026Odchod z vedeníIng. Tomáš Pleskač, MBA (člen statutárního orgánu)
- 31. 1. 2026Nový ve vedeníIng. Tomáš Pleskač, MBA (člen statutárního orgánu)
- 29. 6. 2021Nový ve vedeníIng. Jan Kalina (člen představenstva)
- 28. 6. 2021Odchod z vedeníLadislav Štěpánek (člen představenstva)
- 13. 1. 2020Odchod z vedeníIng. Pavel Cyrani, MBA (člen představenstva)
- 1. 1. 2020Nový ve vedeníIng. Pavel Cyrani, MBA (místopředseda představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 31. 12. 2019Odchod z vedeníIng. Martin Novák (místopředseda představenstva)
- 31. 12. 2019Odchod z vedeníIng. Tomáš Pleskač (místopředseda představenstva)
- 18. 5. 2017Nový ve vedeníIng. Bohdan Zronek, MBA (člen představenstva)
- 28. 2. 2017Odchod z vedeníPhDr. Ivo Hlaváč (člen představenstva)
- 19. 12. 2013Nový ve vedeníPhDr. Ivo Hlaváč (člen představenstva)
- 21. 11. 2013Odchod z vedeníIng. Peter Bodnár (člen představenstva)
- 27. 6. 2013Nový ve vedeníLadislav Štěpánek (člen představenstva)
- 31. 1. 2013Odchod z vedeníMgr.Ing. Vladimír Hlavinka (člen představenstva)
- 20. 10. 2011Nový ve vedeníIng. Martin Novák (místopředseda představenstva)
- 20. 10. 2011Nový ve vedeníJUDr. Michaela Chaloupková, MBA (člen představenstva)
- 20. 10. 2011Nový ve vedeníIng. Pavel Cyrani, MBA (člen představenstva)
- 15. 9. 2011Nový ve vedeníIng. Daniel Beneš, MBA (předseda představenstva)
- 15. 9. 2011Odchod z vedeníDr. Martin Roman (předseda představenstva)
- 15. 9. 2011Odchod z vedeníIng. Daniel Beneš (místopředseda představenstva)
- 29. 6. 2010Odchod z vedeníIng. Daniel Beneš (1. místopředseda představenstva)
- 29. 6. 2010Odchod z vedeníIng. Tomáš Pleskač (2. místopředseda představenstva)
- 21. 8. 2009Nový ve vedeníIng. Peter Bodnár (člen představenstva)
- 6. 5. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 073 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
5 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 5. 11. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
yqkcds6
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ45274649
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Dříve poskytovala zdravotní službyPoskytovatelé zdravotních služebdříve
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Duhová 1444/2, Michle (Praha 4), 14000 Praha
- Areál Třeboradice, a.s.Akciová společnost · od 2012 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- ČEZ Energy, a. s.Akciová společnost · od 2026Aktivní
- ČEZ ESCO, a.s.Akciová společnost · od 2014 · 250 - 499 zaměstnancůAktivní
- ČEZ Invest Slovensko, a.s.Akciová společnost · od 2009 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- ČEZ Obnovitelné zdroje, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2000 · 100 - 199 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 45274649
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Výroba elektřiny
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti, Lesnictví a těžba dřeva, Výroba rafinovaných ropných produktů, Výroba rafinovaných ropných produktů, Výroba jiných základních anorganických chemických látek, 25220, Výroba kovových nádrží a zásobníků a 70 dalších
- Zaměstnanci
- 5000 - 9999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 6. 5. 1992
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ČEZ, a. s.
Otázky
Časté otázky o firmě ČEZ, a. s.
Kdy vznikla firma ČEZ, a. s.?
Kolik zaměstnanců má ČEZ, a. s.?
Kde sídlí ČEZ, a. s.?
Jaké je IČO firmy ČEZ, a. s.?
Jakou datovou schránku má ČEZ, a. s.?
Kdo je ve vedení firmy ČEZ, a. s.?
Je ČEZ, a. s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ČEZ, a. s. zabývá?
Je ČEZ, a. s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu