Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 46 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 46 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Antonín Vítek a 1 další, vlastní Antonín Vítek (100 %).
Statutární orgán
- Antonín Vítekjednatel · od 1999 · nar. 1948 · Brnodalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Marcel Vítekprokura · od 2022 · nar. 1970 · Želešicedalších 5 firem:5 aktivních
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
V-TRADE, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
V-TRADE, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 338 z 342firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 27 letna trhu, déle než 543 z 712 firem oboru v Brně
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje
- 3 firmysídlí na stejné adrese
- 1 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 17 700 Kč
- 5 mld. Kč656 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 41 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 1,4 mld. Kč bez DPH
- 8 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 36 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Brně · 342 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 338
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 2
- 0225
- 1 - 552
- 6 - 914
- 10 - 1918
- 20 - 244
- 25 - 499
- 50 - 9911
- 100 - 1991
- 200 - 2491
- 250 - 4993
- 500 - 999tato firma2
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
Ročník 1999
Z 467 subjektů oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje 432. V-TRADE, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- V-TRADE, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1999Tato firma · stejně velké →
- Clarima, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- Aseta Handicap s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2012
- Simacek Gardening CZ, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2012
- SEŽEV chráněná dílna s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2016
- OLMAN GROUP s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 2019
- JIMAR SERVIS s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2017
- SIMACEK HS, spol. s r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2000
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
656 smluv za 5 mld. Kč, nejvíc s Správa železnic, státní organizace.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Správa železnic, státní organizace75 smluv129,5 mil. Kč
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost305 smluv69,5 mil. Kč
- Statutární město Brno127 smluv22 mil. Kč
- Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace1 smlouva3 mil. Kč
- Národní muzeum1 smlouva1,6 mil. Kč
- Město Břeclav5 smluv746 585 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026Rámcová smlouva - trasa A B C úklid graffiti zimní údržba elektronicky1,2 mld. Kč
- Drobného 74, 76 - riziková likvidace stromu ohrožující okolíuzavřena 15. 9. 202666 998 Kč
- Letáky-výluka TRAMuzavřena 5. 10. 202652 500 Kč
- Opravy závad METROuzavřena 30. 9. 202675 000 Kč
- Opr. závad TRAM,BUSuzavřena 30. 9. 202675 000 Kč
- Údržba TRAM a BUSuzavřena 30. 9. 2026254 375 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
41 vyhraných zakázek za 1,4 mld. Kč od 3 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost21 zakázek65,5 mil. Kč
- České dráhy, a.s.19 zakázek1,3 mld. Kč
- Národní muzeum1 zakázka1,6 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2026Úklid stanic metraDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost · společně s dalšími1,3 mld. Kč
- 2021Čištění železničních kolejových vozidel pro oblast OCP Východ – Jihomoravský kraj a kraj VysočinaČeské dráhy521,8 mil. Kč
- 2021Čištění železničních kolejových vozidel pro oblast OCP Východ - Olomoucký, Zlínský a Moravskoslezský krajČeské dráhy472,9 mil. Kč
- 2021Čištění železničních kolejových vozidel pro oblast OCP Západ – Plzeňský, Karlovarský a Jihočeský krajČeské dráhy · společně s dalšími297,5 mil. Kč
- 2021Čištění železničních kolejových vozidel pro oblast OCP Střed – Liberecký, Královéhradecký a Pardubický krajČeské dráhy274,7 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Úklid stanic metraDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost · společně s dalšími179,6 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Uklízeči veřejných dopravních prostředků1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 15. 10. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 16 · benzín 12 · ostatní 4 · hybrid 2 · elektřina 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 5. 5. 2022Nový ve vedeníIng. Marcel Vítek (prokura)
- 29. 9. 2016PřesídleníBrno
- 20. 7. 2012Změna základního kapitálu100 000 → 1 000 000 Kč
- 14. 5. 1999Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 467 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 7. 12. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
mz7tapn
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25564188
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 980 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Francouzská 346/30, Zábrdovice (Brno-střed), 60200 Brno
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25564188
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní úklidové činnosti
- Další činnosti
- Výroba jiných základních organických chemických látek, 20140, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, 41000, Výstavba bytových a nebytových budov, Příprava staveniště, Příprava staveniště, Sklenářské, malířské a natěračské práce a 16 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 14. 5. 1999
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy V-TRADE, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě V-TRADE, s.r.o.
Kdy vznikla firma V-TRADE, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má V-TRADE, s.r.o.?
Kde sídlí V-TRADE, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy V-TRADE, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má V-TRADE, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy V-TRADE, s.r.o.?
Komu patří V-TRADE, s.r.o.?
Je V-TRADE, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se V-TRADE, s.r.o. zabývá?
Je V-TRADE, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu