Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 74,4 mil. | 6 mil. | 9,4 mil. |
| 2024 | 50,2 mil. | 4,9 mil. | 13,6 mil. |
| 2023 | 38,1 mil. | 1,7 mil. | 18,4 mil. |
| 2022 | 51 mil. | 4,8 mil. | 21,5 mil. |
| 2021 | 48,9 mil. | 6,8 mil. | 16,7 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 22 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Kateřina Kováříková, vlastní Aseta Group a.s. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 5
- Ing. Pavel Štěpánjednatel · od 2020 · do 2024 · nar. 1964 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Iva Michalcovájednatel · od 2020 · do 2022 · nar. 1965 · Hoštkajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Drahomír Navrátiljednatel · od 2012 · do 2020 · nar. 1958 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Libor Měšťanjednatel · od 2019 · do 2020 · nar. 1960 · Bukovinkajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Libor Měšťanspolečník · od 2012 · do 2019 · nar. 1960 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Aseta Handicap s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Aseta Handicap s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 335 z 342firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 14 letna trhu, déle než 368 z 712 firem oboru v Brně
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje
- 16 firemsídlí na stejné adrese
- 732,9 mil. Kč85 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 26,5 mil. Kčv 15 dotacích z veřejných rozpočtů
- 20 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 142,9 mil. Kč bez DPH
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 11 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Brně · 342 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 335
- Ve stejném pásmu
- 3
- Větších
- 4
- 0225
- 1 - 552
- 6 - 914
- 10 - 1918
- 20 - 244
- 25 - 499
- 50 - 9911
- 100 - 1991
- 200 - 2491
- 250 - 499tato firma3
- 500 - 9992
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
Ročník 2012
Z 277 subjektů oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje 276. Aseta Handicap s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- Aseta Handicap s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2012Tato firma · stejně velké →
- Simacek Gardening CZ, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2012
- SEŽEV chráněná dílna s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2016
- Clarima, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- V-TRADE, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1999
- OLMAN GROUP s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 2019
- JIMAR SERVIS s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2017
- SIMACEK HS, spol. s r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2000
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
85 smluv za 732,9 mil. Kč, nejvíc s Státní ústav pro kontrolu léčiv.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Státní ústav pro kontrolu léčiv5 smluv14,3 mil. Kč
- Brněnské vodárny a kanalizace, a.s.1 smlouva9,9 mil. Kč
- Povodí Moravy, s.p.2 smlouvy5,5 mil. Kč
- Vysoké učení technické v Brně6 smluv4 mil. Kč
- Národní bezpečnostní úřad1 smlouva3,6 mil. Kč
- Český statistický úřad11 smluv2,8 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2023Provádění úklidu v objektech terminálu 1 a v dalších objektech areálu letiště Praha/Ruzyně385 mil. Kč
- Objednávka(smlouva); Hygienické pomůcky, čistící prostředkyuzavřena 26. 10. 2026177 263 Kč
- RÁMCOVÁ DOHODA na dodávky drogerie a úklidových prostředkůuzavřena 30. 9. 20261,8 mil. Kč
- Objednávka sanitárních a úklidových prostředkůuzavřena 7. 8. 202656 267 Kč
- Objednávka – pravidelný úklid v budově na adrese Veveří 5, Brno a v budově ve dvorním traktu v říjnu 2026uzavřena 23. 9. 202681 865 Kč
- Mytí vodorovných žaluzií v budově ČSÚ Praha Skalka.uzavřena 6. 5. 2026124 292 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
15 dotací za 26,5 mil. Kč (2016–2020); nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 0050568d-06c1-1edc-91c1-b5b5a29daa4dÚřad práce České republiky · 20203,8 mil. Kč
- BMA-T-729/2019Úřad práce České republiky · 20193,7 mil. Kč
- BMA-T-558/2019Úřad práce České republiky · 20193,4 mil. Kč
- BMA-T-307/2019Úřad práce České republiky · 20193,2 mil. Kč
- BMA-T-120/2019Úřad práce České republiky · 20192,8 mil. Kč
- BMA-T-725/2018Úřad práce České republiky · 20182,5 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
20 vyhraných zakázek za 142,9 mil. Kč od 8 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- České dráhy, a.s.8 zakázek131,9 mil. Kč
- Masarykův onkologický ústav3 zakázkybez ceny
- Státní ústav pro kontrolu léčiv2 zakázky5,2 mil. Kč
- Česká správa sociálního zabezpečení2 zakázky3,9 mil. Kč
- Vysoké učení technické v Brně2 zakázky1,7 mil. Kč
- Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje1 zakázka225 600 Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2017Úklidové služby, nakládání s odpady a likvidace odpadůMasarykův onkologický ústav · společně s dalšími63,5 mil. Kč
- nadlimitní · 2016Zajištění úklidových služeb, nakládání a likvidace odpadů (nové vyhlášení)Masarykův onkologický ústav · společně s dalšími54,1 mil. Kč
- 2024Úklid nebytových prostor ČD, a.s. – Plzeňský krajČeské dráhy29,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Úklid nebytových prostor ČD, a.s. – Plzeňský krajČeské dráhy, a.s. · 4 nabídky28 mil. Kč
- 2024Úklid nebytových prostor ČD, a.s. – Královéhradecký krajČeské dráhy17,2 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Úklid nebytových prostor ČD - Královéhradecký krajČeské dráhy, a.s. · 5 nabídek15,7 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 27. 5. 2024Odchod z vedeníIng. Pavel Štěpán (jednatel)
- 27. 5. 2024Nový ve vedeníKateřina Kováříková (jednatel)
- 27. 5. 2024Změna názvuAseta handicap s.r.o. → Aseta Handicap s.r.o.
- 1. 7. 2022Odchod z vedeníIng. Iva Michalcová (jednatel)
- 1. 7. 2022Změna názvuFIDEM, s.r.o. → Aseta handicap s.r.o.
- 5. 5. 2020Nový ve vedeníIng. Iva Michalcová (jednatel)
- 5. 5. 2020Nový ve vedeníIng. Pavel Štěpán (jednatel)
- 5. 5. 2020Odchod z vedeníIng. Drahomír Navrátil (jednatel)
Celá historie · další 6Skrýt starší
- 5. 5. 2020Odchod z vedeníIng. Libor Měšťan (jednatel)
- 18. 12. 2019Nový ve vedeníIng. Libor Měšťan (jednatel)
- 18. 12. 2019Odchod společníkaIng. Libor Měšťan
- 18. 12. 2019Nový společníkASETA GROUP a.s. – 100 %
- 5. 10. 2018PřesídleníBrno
- 24. 10. 2012Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 277 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
wypmgn8
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ29374928
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno III
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 980 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Okružní 834/29A, Lesná, 63800 Brno
- Army club CZSpolek · od 2001Aktivní
- BIO-GEO-EKO, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- CHICCA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1996Aktivní
- Clarima, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1992 · 500 - 999 zaměstnancůAktivní
- Elvoris s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 29374928
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Úklidové činnosti
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 24. 10. 2012
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Aseta Handicap s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Aseta Handicap s.r.o.
Kdy vznikla firma Aseta Handicap s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Aseta Handicap s.r.o.?
Kde sídlí Aseta Handicap s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Aseta Handicap s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Aseta Handicap s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Aseta Handicap s.r.o.?
Komu patří Aseta Handicap s.r.o.?
Je Aseta Handicap s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Aseta Handicap s.r.o. zabývá?
Je Aseta Handicap s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu