Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 18 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Alena Kukrechtová a 4 další, vlastní EGIP a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Alena Kukrechtováčlen představenstva · od 2018 · nar. 1985 · Humpolecjiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Martin Tutkačlen představenstva · od 2023 · nar. 1978 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
- Rafael Morenočlen představenstva · od 2023 · nar. 1975 · Kytlicedalších 4 firmy:4 aktivních
- Ing. Martin Doksanskýpředseda představenstva · od 2024 · nar. 1963 · Chomutovdalších 14 firem:14 aktivních
- Ing. Petr Kašparmístopředseda představenstva · od 2025 · nar. 1976 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 13
- Ing. Petr Kašparčlen představenstva · od 2016 · do 2025 · nar. 1976 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Ing. Jaroslav Kukrechtčlen představenstva · od 2019 · do 2024 · nar. 1987 · Klecanydalších 5 firem:5 aktivních
- Ing. Václav Kovandačlen představenstva · od 2011 · do 2019 · nar. 1960 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- ing Petr Pohlpředseda představenstva · od 1997 · do 2018 · nar. 1956 · Roztokyjiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Lapeščlen představenstva · od 2013 · do 2015 · Praha
- Mgr. Kristýna Pohlováčlen představenstva · od 2007 · do 2013 · nar. 1980 · Roztokyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Václav Čížekmístopředseda představenstva · od 2004 · do 2011 · nar. 1945 · Roztokyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Vladimír Kovandačlen představenstva · od 2004 · do 2007 · nar. 1957 · Roztokyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Václav Čížekmístopředseda · od 2002 · do 2004 · nar. 1945 · Roztokyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Vladimír Kovandačlen · od 2003 · do 2004 · nar. 1957 · Roztokyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Igor Fryččlen představenstva · od 1999 · do 2003 · nar. 1964 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- ing Milan Štochelčlen představenstva · od 1997 · do 2002 · nar. 1963 · Roztokyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Petr Pohlspolečník · od 2003 · do 2024 · nar. 1956 · Roztokyjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
POHL cz, a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
POHL cz, a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 29 z 30firem oboru v Roztokách s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 21 z 48 firem oboru v Roztokách
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 14,1 mld. Kč1 065 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 7,3 mil. Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů, 37 % z fondů EU
- 242 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 5,8 mld. Kč bez DPH
- 24 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 285 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Roztokách · 30 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 29
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 1997
Z 3 648 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 3 556. POHL cz, a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Roztokách, nejpodobnější velikostí
Všechny- POHL cz, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- PROCKERT & HYNEK, a.s.50 - 99 zaměstnancůod 1997
- R E N O V A, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- BRATO spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1999
- DRBIZOL, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2003
- Štochel s.r.o. v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 2003
- TRIDOME.CZ s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2008
- Bella Pietra s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2018
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 065 smluv za 14,1 mld. Kč, nejvíc s Město Rokycany.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Rokycany9 smluv2,4 mld. Kč
- VODÁRNA PLZEŇ a.s.110 smluv704,3 mil. Kč
- Pražská vodohospodářská společnost a.s.38 smluv475,8 mil. Kč
- Povodí Odry, státní podnik80 smluv314,3 mil. Kč
- Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s.5 smluv278,1 mil. Kč
- Statutární město Plzeň173 smluv262 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Smlouva o dílo - vybudovaní KOL Česká - Středova584,8 mil. Kč
- Dodatek č. 2 ke sml. 135/2025 - 12. Stavba sekund.kol. Česká-Středováuzavřena 29. 10. 2026 · dodatek3,7 mil. Kč
- Dodatek č. 4 ke smlouvě o dílo č. 3029H1230005 -NKP SZ Vimperk – památková obnova Dolního a Horního zámku – obnova fasád, střech a části interiéru Horního zámku_změna předmětu, cenyuzavřena 27. 10. 2026 · dodatek6,8 mil. Kč
- smlouva o dílo - VT Vidnávka, Velká Kraš, Hukovice km 6,215-7,200, PŠ 09/2024uzavřena 26. 10. 202610,3 mil. Kč
- SMlouva o dílo - Realizace Náměstí Běchovice, dodatek číslo DOD12_vc. prilohuzavřena 15. 10. 2026 · dodatek121,7 mil. Kč
- Změna předmětu díla a ceny za dílo, dodatek číslo 1uzavřena 23. 10. 2026 · dodatek254 820 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 7,3 mil. Kč (2009–2021), 37 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 2,7 mil. Kčnárodní zdroje · 4,6 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace5,9 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace1,4 mil. Kč
Poslední dotace
- Realizace energeticky úsporných opatření v odštěpném závodě firmy POHL CZ, a.s.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost1,3 mil. KčEU
- Sanace odvalu Dobré ŠtěstíMinisterstvo průmyslu a obchodu · 20184,6 mil. Kč
- CZ.1.04/1.1.02/35.00309Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20091,4 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
242 vyhraných zakázek za 5,8 mld. Kč od 94 zadavatelů; v 14 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Statutární město Plzeň, zastoupené SVSMP61 zakázek520,6 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA18 zakázek293,8 mil. Kč
- Ústecký kraj6 zakázek183,6 mil. Kč
- Povodí Vltavy, státní podnik - ZRUŠENÝ PROFIL6 zakázek18,9 mil. Kč
- Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.5 zakázek159 mil. Kč
- Národní památkový ústav5 zakázek80,7 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2025Revitalizace areálu Sokolovny v Rokycanech – Nové centrum kulturyMěsto Rokycany · společně s dalšími458,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Revitalizace areálu Sokolovny v Rokycanech - Nové centrum kulturyMěsto Rokycany · 4 nabídky458,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Výstavba kabelovodu podél RWY 06/24Letiště Praha, a. s. · společně s dalšími376,7 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Rekonstrukce oddělovače OK 1B, Praha 7Pražská vodohospodářská společnost a.s. · jediná nabídka · společně s dalšími284,8 mil. Kč
- nadlimitní · 2022„Bušovice a Smědčice - napojení na vodovod“ a „Bušovice a Smědčice - ČOV a kanalizace"Obec Bušovice · společně s dalšími279,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Revitalizace víceúčelového sportovního areálu se zázemím a tribunou Rugby Club Tatra SmíchovHLAVNÍ MĚSTO PRAHA · společně s dalšími208,9 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 177 · benzín 79 · ostatní 27 · CNG 1 · LPG 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 20. 5. 2025Odchod z vedeníIng. Petr Kašpar (člen představenstva)
- 20. 5. 2025Nový ve vedeníIng. Petr Kašpar (místopředseda představenstva)
- 20. 9. 2024Odchod společníkaIng. Petr Pohl
- 20. 9. 2024Nový společníkEGIP a.s. – 100 %
- 19. 9. 2024Nový ve vedeníIng. Martin Doksanský (předseda představenstva)
- 1. 9. 2024Odchod z vedeníIng. Jaroslav Kukrecht (člen představenstva)
- 1. 1. 2023Nový ve vedeníRafael Moreno (člen představenstva)
- 1. 1. 2023Nový ve vedeníing. Martin Tutka (člen představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 19. 8. 2021PřesídleníRoztoky
- 15. 10. 2019Nový ve vedeníIng. Jaroslav Kukrecht (člen představenstva)
- 20. 6. 2019Odchod z vedeníIng. Václav Kovanda (člen představenstva)
- 29. 11. 2018Odchod z vedeníing Petr Pohl (předseda představenstva)
- 29. 11. 2018Nový ve vedeníIng. Alena Kukrechtová (člen představenstva)
- 1. 9. 2016Nový ve vedeníIng. Petr Kašpar (člen představenstva)
- 6. 11. 2015Odchod z vedeníJan Lapeš (člen představenstva)
- 30. 4. 2013Odchod z vedeníMgr. Kristýna Pohlová (člen představenstva)
- 30. 4. 2013Nový ve vedeníJan Lapeš (člen představenstva)
- 15. 9. 2012Změna základního kapitálu59 500 000 → 125 000 000 Kč
- 14. 3. 2011Odchod z vedeníIng. Václav Čížek (místopředseda představenstva)
- 14. 3. 2011Nový ve vedeníIng. Václav Kovanda (člen představenstva)
- 2. 4. 2009PřesídleníRoztoky
- 27. 12. 2007Změna základního kapitálu44 860 000 → 59 500 000 Kč
- 19. 12. 2007Změna základního kapitálu35 100 000 → 44 860 000 Kč
- 11. 12. 2007Odchod z vedeníIng. Vladimír Kovanda (člen představenstva)
- 11. 12. 2007Nový ve vedeníMgr. Kristýna Pohlová (člen představenstva)
- 8. 9. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 648 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 16. 6. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
tbyfqgv
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25606468
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Roztoky
- Okres
- Praha-západ · 51 189 aktivních
- Kraj
- Středočeský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25606468
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení, Výroba strojů a zařízení j. n., Shromažďování, úprava a rozvod vody, Shromažďování, úprava a rozvod vody, Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných, Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných, Shromažďování a sběr nebezpečných odpadů a 19 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 8. 9. 1997
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy POHL cz, a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě POHL cz, a.s.
Kdy vznikla firma POHL cz, a.s.?
Kolik zaměstnanců má POHL cz, a.s.?
Kde sídlí POHL cz, a.s.?
Jaké je IČO firmy POHL cz, a.s.?
Jakou datovou schránku má POHL cz, a.s.?
Kdo je ve vedení firmy POHL cz, a.s.?
Komu patří POHL cz, a.s.?
Je POHL cz, a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se POHL cz, a.s. zabývá?
Je POHL cz, a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Roztokách?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu