Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1,2 mld. | 34 mil. | 39,7 mil. |
| 2024 | 1,1 mld. | 18 mil. | 24,3 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 29 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Jiří Jeníček a 1 další, vlastní hlavně Ing. Roman Podhorský (65 %).
Statutární orgán
- Ing. Jiří Jeníčekjednatel · od 1999 · nar. 1965 · Říčanydalších 16 firem:16 aktivních
- Ing. Roman Podhorskýjednatel · od 1999 · nar. 1966 · Prahadalších 11 firem:11 aktivních
Společníci a akcionáři
- Ing. Roman Podhorský65 %od 1999 · nar. 1966 · Praha · vklad 728 000 Kčdalších 11 firem:11 aktivních
- Ing. Jiří Jeníček35 %od 1999 · nar. 1965 · Říčany · vklad 392 000 Kčdalších 16 firem:16 aktivních
Dříve ve firmě · 4
- Pavel Kubánekjednatel · od 1999 · do 2009 · nar. 1965 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Pavlíkjednatel · od 1999 · do 2006 · nar. 1965 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Pavlíkspolečník · od 1999 · do 2007 · nar. 1965 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Kubánekspolečník · od 1999 · do 2009 · nar. 1965 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
RPM Service s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
RPM Service s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 119 z 1 129firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 27 letna trhu, déle než 1 610 z 2 469 firem oboru v Praze
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje
- 60 firemsídlí na stejné adrese
- 2 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 22 400 Kč
- 27,7 mil. Kč32 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 86 130 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 27 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 100 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Praze · 1 129 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 119
- Ve stejném pásmu
- 7
- Větších
- 3
- 0688
- 1 - 5220
- 6 - 950
- 10 - 1945
- 20 - 2418
- 25 - 4951
- 50 - 9924
- 100 - 19912
- 200 - 2495
- 250 - 4996
- 500 - 999tato firma7
- 1000 - 14991
- 2000 - 24992
Ročník 1999
Z 467 subjektů oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje 432. RPM Service s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- RPM Service s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1999Tato firma · stejně velké →
- Dussmann Service s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- SAXANA GROUP k.s.500 - 999 zaměstnancůod 2007
- TREKVILA s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2014
- M&M Facility Services s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2014
- Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2014
- OPTIMIA facility s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2018
- B+N Czech Republic Správa Budov s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
32 smluv za 27,7 mil. Kč, nejvíc s Generální finanční ředitelství (79 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Generální finanční ředitelství8 smluv21,8 mil. Kč
- Městská část Praha 24 smlouvy4,7 mil. Kč
- Úřad práce České republiky10 smluv720 554 Kč
- Město Svitavy4 smlouvy204 000 Kč
- Univerzita Karlova4 smlouvy196 069 Kč
- Ministerstvo vnitra1 smlouva95 400 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2003Rámcová smlouva - smlouva na komplexní úklid kanceláří a ostatních prostor v objektech Kpt. Jaroše 1000/7 a Janovského 438/2 v Praze 7 (AVISme 2019001085)21,6 mil. Kč
- Generálné úklid budovy Ke Karlovu 3uzavřena 17. 9. 2025196 069 Kč s DPH
- D O H O D A o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu č. OLA-SZ-25/2025uzavřena 28. 3. 2025135 000 Kč
- MFF_Dodatek č. 10_Smlouva o dílo č. 93/93/95_Úklid prostor KK3 a KK5uzavřena 25. 2. 2025 · dodatekcena neuvedena
- Objednávka - úklid kancelářských prostor v budově MěÚ Svitavy, T. G. Masaryka 40/25 - měsíc 3/2025uzavřena 19. 2. 202551 000 Kč
- MFF_Smlouva o dílo č. 113/113/95_pravidelný úklid objektů MFF UK: Karlín a Malá Stranauzavřena 10. 2. 2025cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 86 130 Kč (2018–2019), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- PDUÚřad práce České republiky · 2019 · Operační program Zaměstnanost26 130 KčEU
- TPA-SZ-20/2018Úřad práce České republiky · 201860 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Pracovníci úklidu2 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 14. 7. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 59 · nafta 41
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 3. 7. 2026PřesídleníPraha
- 4. 5. 2009Odchod společníkaPavel Kubánek
- 20. 4. 2009Odchod z vedeníPavel Kubánek (jednatel)
- 20. 7. 2007Odchod společníkaMartin Pavlík
- 28. 11. 2006Odchod z vedeníMartin Pavlík (jednatel)
- 19. 5. 2004Změna základního kapitálu1 000 000 → 1 120 000 Kč
- 3. 4. 2002PřesídleníPraha
- 1. 9. 1999Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 467 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
8djyb9g
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25793802
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Na Pankráci 1683/127, Nusle (Praha 4), 14000 Praha
- ASUS COMPUTER Czech Republic s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2005 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- Biogen (Czech Republic) s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
- BMH Solutions s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018Aktivní
- CEIP Acrobat a.s., osoba rizikového kapitáluAkciová společnost · od 2019Aktivní
- CEIP Advisor a.s.Akciová společnost · od 2013 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25793802
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Úklidové činnosti
- Další činnosti
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, Poradenství v oblasti řízení, 70200, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Praní a chemické čištění textilních a kožešinových výrobků, 9610
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 9. 1999
- Poslední změna
- 16. 7. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy RPM Service s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě RPM Service s.r.o.
Kdy vznikla firma RPM Service s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má RPM Service s.r.o.?
Kde sídlí RPM Service s.r.o.?
Jaké je IČO firmy RPM Service s.r.o.?
Jakou datovou schránku má RPM Service s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy RPM Service s.r.o.?
Komu patří RPM Service s.r.o.?
Je RPM Service s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se RPM Service s.r.o. zabývá?
Je RPM Service s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu