Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 14 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 14 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jakub Malý, vlastní IPSOS SA (société anonyme) (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- IPSOS SA (société anonyme)100 %od 2020 · vklad 19,7 mil. Kč
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 4
- Radek Jalůvkajednatel · od 2002 · do 2024 · nar. 1967 · Černošicejiné firmy v rejstříku nemá
- Radek Jalůvkaspolečník · od 2002 · do 2024 · nar. 1967 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- IPSOSspolečník · od 2007 · do 2020
- IPSOS SAspolečník · od 2006 · do 2007
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
IPSOS s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
IPSOS s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 10 677 z 10 679firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 23 letna trhu, déle než 17 058 z 21 204 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje
- 265 firemsídlí na stejné adrese
- 1 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 22 400 Kč
- 234,8 mil. Kč191 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3,3 mil. Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů, 37 % z fondů EU
- 19 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 129,4 mil. Kč bez DPH
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Reklama a průzkum trhu v Praze · 10 679 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 10 677
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 0
- 08 359
- 1 - 51 721
- 6 - 9213
- 10 - 19163
- 20 - 2439
- 25 - 4987
- 50 - 9953
- 100 - 19920
- 200 - 2497
- 250 - 49910
- 500 - 9994
- 1000 - 14991
- 1500 - 1999tato firma2
Ročník 2002
Z 969 subjektů oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje 942. IPSOS s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- IPSOS s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 2002Tato firma · stejně velké →
- THALEA AGENCY s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 2020
- ExxonMobil Czech Republic, s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2003
- Smollan, spol. s r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1997
- MARKET VISION s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2002
- Sales House s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2009
- Beecare a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2022
- KANTAR CZ s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
191 smluv za 234,8 mil. Kč, nejvíc s Univerzita Karlova (29 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Univerzita Karlova68 smluv68,9 mil. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.2 smlouvy54 mil. Kč
- Masarykova univerzita6 smluv6,1 mil. Kč
- Ministerstvo zemědělství1 smlouva6 mil. Kč
- Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism14 smluv4,5 mil. Kč
- Anglo-americká vysoká škola, a. s.1 smlouva2,8 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Smlouva o účasti na řešení části grantového projektu TQ12000040 a poskytnutí části účelových prostředků ze státního rozpočtu ČR na jeho podporu58,9 mil. Kč
- spotřebitelský testuzavřena 5. 10. 2026cena neuvedena
- Průzkum veřejného mínění k zavedení modrých zón a spokojennosti občanů s činností radniceuzavřena 10. 8. 2026195 000 Kč
- Průzkum spokojenosti zaměstnanců 2026uzavřena 7. 8. 2026220 000 Kč
- Realizováno dotazníkové šetření na ředitelích firem v rámci projektu GAČR č. 25-16197S.uzavřena 1. 8. 2026355 740 Kč s DPH
- Dodatek č.2 - Poskytování odborných služeb v oblasti analýzuzavřena 24. 6. 2026 · dodatekcena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 3,3 mil. Kč (2017–2023), 37 % z fondů EU; nejvíc přiznal Technologická agentura České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 1,2 mil. Kčnárodní zdroje · 2,1 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Technologická agentura České republiky2 dotace2,1 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace1,2 mil. Kč
Poslední dotace
- Výzkum vývoje byrokratického zatížení občanů a veřejné správy a mapování v čase a prostoruTechnologická agentura České republiky · 2023 · BETA2 (2017-2024)365 900 Kč
- Výzkum vývoje byrokratického zatížení občanů a veřejné správy a mapování v čase a prostoruTechnologická agentura České republiky · 20201,7 mil. Kč
- Firemní vzdělávání zaměstnanců IPSOS, s.r.o.Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2017 · Operační program Zaměstnanost1,2 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
19 vyhraných zakázek za 129,4 mil. Kč od 13 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- ČESKÁ CENTRÁLA CESTOVNÍHO RUCHU - CzechTourism3 zakázky1,1 mil. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.2 zakázky107,9 mil. Kč
- Univerzita Karlova2 zakázky16,2 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA2 zakázky339 000 Kč
- Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně2 zakázky177 000 Kč
- Technologická agentura ČR1 zakázka2,1 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2024Příprava, provedení a vyhodnocení Celostátního sčítání dopravy 2025 (CSD2025)Ředitelství silnic a dálnic s. p.54 mil. Kč
- nadlimitní · 2025RUK - OPP - Výzkumná agentura na kvantitativní dotazníkové šetření pro projekt CEDMO 2.0 NPOUniverzita Karlova14,3 mil. Kč
- podlimitní · 2020Výzkum vývoje byrokratického zatížení občanů a veřejné správy a mapování v čase a prostoruTechnologická agentura ČR2,1 mil. Kč
- zjednodušený režim · 2025Výzkumy pro potřeby projektu MICROCODE na FSV UKUniverzita Karlova1,9 mil. Kč
- 2014Realizace testů marketingových kampaní agentury CzechTourismČESKÁ CENTRÁLA CESTOVNÍHO RUCHU - CzechTourism790 000 Kč
- malého rozsahu · 2025Sčítání dopravy na místních komunikacích statutárního města České Budějovice v roce 2025 - k archivaciStatutární město České Budějovice553 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Platform Executive1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 11. 8. 2026.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 1. 2026PřesídleníČernošice → Praha
- 17. 12. 2024Nový ve vedeníJakub Malý (jednatel)
- 16. 12. 2024Odchod z vedeníRadek Jalůvka (jednatel)
- 28. 8. 2024Odchod společníkaRadek Jalůvka
- 3. 7. 2020Nový společníkIPSOS SA (société anonyme) – 100 %
- 3. 7. 2020Odchod společníkaIPSOS
- 19. 2. 2013Změna názvuIpsos Tambor, s.r.o. → IPSOS s.r.o.
- 9. 2. 2007Odchod společníkaIPSOS SA
Celá historie · další 5Skrýt starší
- 9. 2. 2007Nový společníkIPSOS – 26 %
- 9. 2. 2007Změna základního kapitálu300 000 → 19 659 000 Kč
- 9. 2. 2007Změna názvuTAMBOR, s.r.o. → Ipsos Tambor, s.r.o.
- 8. 11. 2006Nový společníkIPSOS SA – 1 %
- 28. 12. 2002Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 969 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 4. 3. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
hr4cui5
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ26738902
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Na příkopě 859/22, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- 15 MINUTES s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 1. FPX Real, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 4M Capital Investments s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018Aktivní
- Academy of Beauty s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- ADL Audit s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 26738902
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Průzkum trhu a veřejného mínění
- Další činnosti
- Nespecializovaný velkoobchod, Činnosti v oblasti informačních technologií, Činnosti v oblasti informačních technologií, Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, Reklamní činnosti, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
- Zaměstnanci
- 1500 - 1999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 28. 12. 2002
- Poslední změna
- 30. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy IPSOS s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě IPSOS s.r.o.
Kdy vznikla firma IPSOS s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má IPSOS s.r.o.?
Kde sídlí IPSOS s.r.o.?
Jaké je IČO firmy IPSOS s.r.o.?
Jakou datovou schránku má IPSOS s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy IPSOS s.r.o.?
Komu patří IPSOS s.r.o.?
Je IPSOS s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se IPSOS s.r.o. zabývá?
Je IPSOS s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Reklama a průzkum trhu v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu