Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 819,8 mil. | 6,5 mil. | 34,5 mil. |
| 2024 | 771,1 mil. | 5,5 mil. | 28 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 12 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji VLTAVA LABE MEDIA a.s., vlastní VLM Komand s.r.o..
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 13
- Karin Bědroňováčlen představenstva · od 2009 · do 2019 · nar. 1977 · Havířovjiné firmy v rejstříku nemá
- Vladimír Hrubýčlen představenstva · od 2017 · do 2019 · nar. 1956 · Olomoucjiné firmy v rejstříku nemá
- Vít Nantlpředseda představenstva · od 2017 · do 2019 · nar. 1976 · Husinecjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Weinerpředseda představenstva · od 2016 · do 2017 · nar. 1959 · Kamenný Přívozjiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Fišeračlen představenstva · od 2012 · do 2017 · nar. 1972 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Weinerčlen představenstva · od 2015 · do 2016 · nar. 1959 · Kamenný Přívozjiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Bědroňpředseda představenstva · od 2002 · do 2016 · nar. 1951 · Václavovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Hana Baumgartnerováčlen představenstva · od 2011 · do 2015 · nar. 1969 · Olomoucjiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Pekárikčlen představenstva · od 2012 · do 2015 · nar. 1970 · Domažlicejiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. David Bohumínskýčlen představenstva · od 2014 · do 2015 · nar. 1971 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Kučeračlen představenstva · od 2008 · do 2013 · nar. 1972 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Maroš Horňáčekčlen představenstva · od 2009 · do 2012 · nar. 1975 · Bratislavajiné firmy v rejstříku nemá
- RIOX spol. s r.o.společník · od 2002 · do 2009
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Česká distribuční k.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Patří
Vlastní · 1
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
Česká distribuční k.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 146 z 1 147firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 23 letna trhu, déle než 1 874 z 2 244 firem oboru v Ostravě
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje
- 19 firemsídlí na stejné adrese
- 694 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 135 Kč
- 18,9 mil. Kč66 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,6 mil. Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů, 97 % z fondů EU
- 12 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 11,4 mil. Kč bez DPH
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 1 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Reklama a průzkum trhu v Ostravě · 1 147 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 146
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 2002
Z 969 subjektů oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje 942. Česká distribuční k.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- Česká distribuční k.s.1500 - 1999 zaměstnancůod 2002Tato firma · stejně velké →
- PRN Marketing s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2022
- S&PP Consulting s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2022
- Datamar International s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2006
- M.I.S.S. - CZ, s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1999
- DigiDay Group s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2021
- Tel-Consult s.r.o. "v likvidaci"50 - 99 zaměstnancůod 2024
- Commerz Consult s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2024
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
66 smluv za 18,9 mil. Kč, nejvíc s Statutární město Ostrava (34 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Statutární město Ostrava10 smluv6,4 mil. Kč
- Městská část Praha 816 smluv6,3 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 smlouva801 260 Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 smlouva798 000 Kč
- Královéhradecký kraj1 smlouva794 640 Kč
- Dopravní podnik Ostrava a.s.8 smluv588 815 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Smlouva o zajištění neadresné distribuce časopisu "Osmička"2,4 mil. Kč
- Drogerie-jar, náhradní smeták..uzavřena 1. 8. 202661 084 Kč s DPH
- Smlouva o dílo k VZ Distribuce měsíčníku Ostravská radnice březen 2027 – únor 2029uzavřena 4. 9. 20261,8 mil. Kč
- Objednávka - kompletace a distribuce univerzitního časopisu Universaliauzavřena 21. 8. 202693 407 Kč s DPH
- Dohoda o nákupu zboží v režimu Náhradního plnění v roce 2026uzavřena 21. 5. 2026150 000 Kč
- drogerieuzavřena 14. 5. 202670 770 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 1,6 mil. Kč (2009–2025), 97 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 1,5 mil. Kčnárodní zdroje · 48 000 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí3 dotace1,5 mil. Kč
- Úřad práce v Opavě1 dotace48 000 Kč
Poslední dotace
- Česká distribuční k.s. - Age managementMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2025 · Operační program Zaměstnanost+647 534 KčEU
- KAA-SN-27/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201478 000 KčEU
- CZ.1.04/1.1.02/35.00184Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2009787 691 KčEU
- OPA-SL-199/2009Úřad práce v Opavě · 200948 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
1 projekt za 1,2 mil. Kč, vyúčtováno 92 %.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 1,1 mil. Kčzbývá · 90 388 Kč
Projekt
- od 29. 11. 2023 · ukončen 31. 12. 2025Česká distribuční k.s. - Age managementOperační program Zaměstnanost plus · Projekt finálně uzavřen · Moravskoslezský1,2 mil. Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
12 vyhraných zakázek za 11,4 mil. Kč od 5 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Statutární město Ostrava7 zakázek5,9 mil. Kč
- Statutární město České Budějovice2 zakázky1,6 mil. Kč
- Městská část Praha 81 zakázka2,4 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 zakázka801 260 Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 zakázka798 000 Kč
Největší zakázky
- podlimitní · 2024Distribuce časopisu "Osmička"Městská část Praha 82,4 mil. Kč
- malého rozsahu · 2026Distribuce měsíčníku Ostravská radnice v období březen 2027 – únor 2029Statutární město Ostrava1,8 mil. Kč
- malého rozsahu · 2024Distribuce měsíčníku Ostravská radnice v období únor 2025 – únor 2027Statutární město Ostrava1,5 mil. Kč
- 2014Tisk, zpracování a distribuce adresných listovních zásilekStatutární město České Budějovice1,4 mil. Kč
- malého rozsahu · 2024DistribuceMinisterstvo práce a sociálních věcí801 260 Kč
- 2022Zpravodaj do schránek k pomoci pražským domácnostem – opakovaná výzvaHLAVNÍ MĚSTO PRAHA798 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Distributor reklamních letáků120 míst
- Distributor/ka reklamních letáků80 míst
- Distributor reklamních letáků (m/ž)60 míst
- Distributor/ka reklamních letáků - OZP40 míst
- Distributor reklamních letáků (M/Ž)30 míst
- Distributoři reklamních letáků20 míst
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 15. 6. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 8. 2019Nový ve vedeníVLTAVA LABE MEDIA a.s. (komplementář)
- 1. 8. 2019Odchod z vedeníKarin Bědroňová (člen představenstva)
- 1. 8. 2019Odchod z vedeníVladimír Hrubý (člen představenstva)
- 1. 8. 2019Odchod z vedeníVít Nantl (předseda představenstva)
- 1. 8. 2019Nový společníkVLM Komand s.r.o.
- 1. 8. 2019Změna názvuČeská distribuční a.s. → Česká distribuční k.s.
- 12. 12. 2017Nový ve vedeníVít Nantl (předseda představenstva)
- 11. 12. 2017Odchod z vedeníJiří Weiner (předseda představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 6. 3. 2017Nový ve vedeníVladimír Hrubý (člen představenstva)
- 16. 1. 2017Odchod z vedeníPavel Fišera (člen představenstva)
- 4. 5. 2016Odchod z vedeníJiří Weiner (člen představenstva)
- 18. 4. 2016Nový ve vedeníJiří Weiner (předseda představenstva)
- 24. 2. 2016Odchod z vedeníZdeněk Bědroň (předseda představenstva)
- 2. 12. 2015Odchod z vedeníIng. Hana Baumgartnerová (člen představenstva)
- 2. 12. 2015Nový ve vedeníJiří Weiner (člen představenstva)
- 31. 10. 2015Odchod z vedeníMilan Pekárik (člen představenstva)
- 30. 6. 2015Odchod z vedeníMgr. David Bohumínský (člen představenstva)
- 10. 2. 2014Nový ve vedeníMgr. David Bohumínský (člen představenstva)
- 3. 12. 2013PřesídleníOstrava
- 13. 11. 2013Odchod z vedeníMartin Kučera (člen představenstva)
- 6. 11. 2012Nový ve vedeníPavel Fišera (člen představenstva)
- 6. 11. 2012Nový ve vedeníMilan Pekárik (člen představenstva)
- 6. 11. 2012Odchod z vedeníMgr. Maroš Horňáček (člen představenstva)
- 31. 10. 2011Nový ve vedeníIng. Hana Baumgartnerová (člen představenstva)
- 31. 10. 2011Odchod z vedeníIng. Zdeněk Tryba (místopředseda představenstva)
- 11. 12. 2002Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 969 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
y5udj2b
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ26791692
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava II
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 632 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Na Rovince 879, Hrabová, 72000 Ostrava
- Aluminium Kety CSE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2005 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- DPS Software CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- GTV Czech Distribution s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Lumax Industries Czech s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 26791692
- Právní forma
- Společnost komanditní
- Hlavní činnost
- Reklamní činnosti
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Ostatní poštovní a kurýrní činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
- Zaměstnanci
- 1500 - 1999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 11. 12. 2002
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Česká distribuční k.s.
Otázky
Časté otázky o firmě Česká distribuční k.s.
Kdy vznikla firma Česká distribuční k.s.?
Kolik zaměstnanců má Česká distribuční k.s.?
Kde sídlí Česká distribuční k.s.?
Jaké je IČO firmy Česká distribuční k.s.?
Jakou datovou schránku má Česká distribuční k.s.?
Kdo je ve vedení firmy Česká distribuční k.s.?
Komu patří Česká distribuční k.s.?
Je Česká distribuční k.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Česká distribuční k.s. zabývá?
Je Česká distribuční k.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Reklama a průzkum trhu v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu