Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 15 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Bc. Jitka Afsahi a 3 další, vlastní MEDIA CZ HOLDINGS LIMITED (100 %).
Statutární orgán
- Bc. Jitka Afsahičlen představenstva · od 2018 · nar. 1975 · Roztokydalších 2 firmy:2 aktivních
- Ing. Dominika Kalinovámístopředseda představenstva · od 2018 · nar. 1982 · Prahadalších 8 firem:8 aktivních
- Ing. Vít Nantlpředseda představenstva · od 2018 · nar. 1976 · Husinecdalších 5 firem:5 aktivních
- Ing. Petr Marekčlen představenstva · od 2018 · nar. 1973 · Prahadalších 6 firem:6 aktivních
Společníci a akcionáři
- MEDIA CZ HOLDINGS LIMITED100 %od 2025
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 9
- Ing. Petr Bednářčlen představenstva · od 2018 · do 2024 · nar. 1974 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Dominika Kalinováčlen představenstva · od 2016 · do 2018 · nar. 1982 · Prahadalších 8 firem:8 aktivních
- Vít Nantlčlen představenstva · od 2017 · do 2018 · nar. 1976 · Husinecdalších 5 firem:5 aktivních
- Michal Klímapředseda představenstva · od 2016 · do 2017 · nar. 1960 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Lucie Kočíčlen představenstva · od 2016 · do 2016 · nar. 1972 · Jevanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Kubátčlen představenstva · od 2015 · do 2016 · nar. 1966 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Paličkačlen představenstva · od 2013 · do 2015 · nar. 1958 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- PENTA INVESTMENTS LIMITEDspolečník · od 2013 · do 2015
- TVALI INVESTMENTS LIMITEDspolečník · od 2015 · do 2025
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
VLTAVA LABE MEDIA a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
VLTAVA LABE MEDIA a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 833 z 1 839firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 13 letna trhu, déle než 2 781 z 4 758 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje
- 59 firemsídlí na stejné adrese
- 291,6 mil. Kč1 359 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 7,7 mil. Kčv 7 dotacích z veřejných rozpočtů, 96 % z fondů EU
- 59 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 74,8 mil. Kč bez DPH
- 21 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 159 285 Kčdarovala 3 politickým stranám, nejvíc Česká pirátská strana; 470. z 4 060 firemních dárců
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Vydavatelské činnosti v Praze · 1 839 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 833
- Ve stejném pásmu
- 5
- Větších
- 1
- 0655
- 1 - 5926
- 6 - 992
- 10 - 1983
- 20 - 2416
- 25 - 4932
- 50 - 9915
- 100 - 1997
- 200 - 2492
- 250 - 4995
- 500 - 999tato firma5
- 1000 - 14991
Ročník 2013
Z 149 subjektů oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje 140. VLTAVA LABE MEDIA a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- VLTAVA LABE MEDIA a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2013Tato firma · stejně velké →
- MAFRA, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- Concur (Czech) s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2007
- Avast Software s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2013
- CZECH NEWS CENTER a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2013
- BORGIS a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1990
- SCS Software s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2007
- Albatros Media a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2008
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 359 smluv za 291,6 mil. Kč, nejvíc s Ústecký kraj.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ústecký kraj30 smluv28 mil. Kč
- ČESKÝ ROZHLAS57 smluv26,9 mil. Kč
- Královéhradecký kraj13 smluv26,7 mil. Kč
- ČESKÁ TELEVIZE179 smluv19,3 mil. Kč
- Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích9 smluv16 mil. Kč
- Ministerstvo pro místní rozvoj11 smluv15,6 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2022Speciální příloha, vklad Deník jižní Čechy 17. 12. 2022 - Noviny EF JU, grafické zpracování a tisk - 1000 ks15,1 mil. Kč
- Objednávka č. 2026002866uzavřena 21. 10. 2026186 920 Kč
- Objednávka - inzerci "Advent s vůní perníku" v TV Magazínuuzavřena 22. 10. 202657 000 Kč
- S2026/07418/00 OBCHODNÍ SMLOUVA O BARTEROVÉ SPOLUPRÁCI S MÉDIIuzavřena 22. 9. 2026500 000 Kč
- Mediální partnerství Native VIP Modul s Deníkem na téma Kam směřují jižní Čechyuzavřena 23. 10. 2026100 000 Kč
- Objednávka inzerceuzavřena 20. 10. 2026339 636 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
7 dotací za 7,7 mil. Kč (2017–2025), 96 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 7,4 mil. Kčnárodní zdroje · 322 746 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 dotace5,5 mil. Kč
- Úřad práce České republiky3 dotace1,9 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace322 746 Kč
Poslední dotace
- VLTAVA LABE MEDIA a.s.- Age managementMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2025 · Operační program Zaměstnanost+1,2 mil. KčEU
- 2002021278Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021161 373 Kč
- 2101007398Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021161 373 Kč
- Podnikové vzdělávání zaměstnanců firmy Vltava Labe MediaMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2020 · Operační program Zaměstnanost4,3 mil. KčEU
- OTA-MN-69/2018Úřad práce České republiky · 2018857 720 KčEU
- PMA-MN-28/2017Úřad práce České republiky · 2017601 128 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
1 projekt za 2,6 mil. Kč, vyúčtováno 100 %.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
Projekt
- od 13. 12. 2023 · ukončen 31. 12. 2025VLTAVA LABE MEDIA a.s.- Age managementOperační program Zaměstnanost plus · Projekt finálně uzavřen · Praha2,6 mil. Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
59 vyhraných zakázek za 74,8 mil. Kč od 14 zadavatelů; v 9 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA16 zakázek7,8 mil. Kč
- Ministerstvo pro místní rozvoj10 zakázek20,5 mil. Kč
- Statutární město Pardubice6 zakázek2,8 mil. Kč
- Moravskoslezský kraj5 zakázek5,8 mil. Kč
- Ústecký kraj4 zakázky15,4 mil. Kč
- Statutární město Ostrava4 zakázky5,1 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2017Tisk Krajských novin Ústeckého krajeÚstecký kraj5,4 mil. Kč
- nadlimitní · 20192. část: Tisk Krajských novin Ústeckého krajeÚstecký kraj4,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2019Vydávání měsíčníku KladnoStatutární město Kladno4,8 mil. Kč
- podlimitní · 2017Zabezpečení komerčního prostoruMoravskoslezský kraj4 mil. Kč
- podlimitní · 2025Tisk a distribuce krajského periodika U nás v kraji 2026Královéhradecký kraj3,5 mil. Kč
- podlimitní · 2024Tisk a distribuce krajského periodika U nás v kraji 2025Královéhradecký kraj3,3 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Politika · výroční zprávy stran
Dary politickým stranám
Co firmě strany uvedly ve výročních zprávách jako dar
Dary podle roku
Komu
- Česká pirátská strana8 darů82 948 Kč
- SEN 215 darů47 171 Kč
- Trikolora1 dar29 166 Kč
Poslední dary
- Česká pirátská strana22. 9. 2020 · nepeněžní dar7 986 Kč
- Česká pirátská strana17. 9. 2020 · nepeněžní dar23 522 Kč
- Trikolora1. 9. 2020 · nepeněžní dar29 166 Kč
- Česká pirátská strana24. 8. 2020 · nepeněžní dar28 706 Kč
- Česká pirátská strana29. 7. 2020 · nepeněžní dar3 862 Kč
- Česká pirátská strana3. 7. 2020 · nepeněžní dar10 890 Kč
- Česká pirátská strana14. 6. 2020 · nepeněžní dar1 931 Kč
- Česká pirátská strana11. 5. 2020 · nepeněžní dar4 538 Kč
Zdroj: výroční finanční zprávy politických stran a hnutí, Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran, od roku 2017. Strany, které zprávu podaly jen na papíře, v datech nejsou. Záporná částka je vrácený dar.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 29. 4. 2025Odchod společníkaTVALI INVESTMENTS LIMITED
- 29. 4. 2025Nový společníkMEDIA CZ HOLDINGS LIMITED – 100 %
- 30. 6. 2024Odchod z vedeníIng. Petr Bednář (člen představenstva)
- 22. 12. 2020Změna základního kapitálu612 200 000 → 650 000 000 Kč
- 26. 3. 2018Změna základního kapitálu350 000 000 → 612 200 000 Kč
- 29. 1. 2018Odchod z vedeníVít Nantl (člen představenstva)
- 29. 1. 2018Odchod z vedeníIng. Dominika Kalinová (člen představenstva)
- 10. 1. 2018Nový ve vedeníIng. Dominika Kalinová (místopředseda představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 10. 1. 2018Nový ve vedeníIng. Vít Nantl (předseda představenstva)
- 10. 1. 2018Nový ve vedeníIng. Petr Bednář (člen představenstva)
- 10. 1. 2018Nový ve vedeníBc. Jitka Afsahi (člen představenstva)
- 10. 1. 2018Nový ve vedeníIng. Petr Marek (člen představenstva)
- 31. 12. 2017Odchod z vedeníMichal Klíma (předseda představenstva)
- 10. 2. 2017Nový ve vedeníVít Nantl (člen představenstva)
- 30. 9. 2016Odchod z vedeníIng. Lucie Kočí (člen představenstva)
- 29. 7. 2016Změna základního kapitálu130 000 000 → 350 000 000 Kč
- 18. 7. 2016Změna názvuVLTAVA-LABE-PRESS, a.s. → VLTAVA LABE MEDIA a.s.
- 7. 7. 2016Nový ve vedeníMichal Klíma (předseda představenstva)
- 2. 7. 2016Nový ve vedeníIng. Dominika Kalinová (člen představenstva)
- 2. 7. 2016Nový ve vedeníIng. Lucie Kočí (člen představenstva)
- 1. 7. 2016Odchod z vedeníZdeněk Kubát (člen představenstva)
- 1. 7. 2016Změna základního kapitálu2 000 000 → 130 000 000 Kč
- 1. 7. 2016Změna názvuANGAUR, a.s. → VLTAVA-LABE-PRESS, a.s.
- 1. 7. 2016PřesídleníPraha
- 22. 9. 2015Odchod společníkaPENTA INVESTMENTS LIMITED
- 1. 3. 2013Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 149 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 7. 9. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
v3crx6n
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ01440578
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
U Trezorky 921/2, Jinonice (Praha 5), 15800 Praha
- AA Property Development s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- Alexion Pharma Czech s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Anglofonní gymnázium, z.ú.Ústav · od 2025Aktivní
- Anglofonní základní škola, z.ú.Ústav · od 2015 · 50 - 99 zaměstnancůAktivní
- Apartmány Florian s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2004 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 01440578
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Vydávání novin
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Ostatní zpracovatelský průmysl, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, 52260, Ostatní vedlejší činnosti v dopravě, Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti a 26 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 3. 2013
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy VLTAVA LABE MEDIA a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě VLTAVA LABE MEDIA a.s.
Kdy vznikla firma VLTAVA LABE MEDIA a.s.?
Kolik zaměstnanců má VLTAVA LABE MEDIA a.s.?
Kde sídlí VLTAVA LABE MEDIA a.s.?
Jaké je IČO firmy VLTAVA LABE MEDIA a.s.?
Jakou datovou schránku má VLTAVA LABE MEDIA a.s.?
Kdo je ve vedení firmy VLTAVA LABE MEDIA a.s.?
Komu patří VLTAVA LABE MEDIA a.s.?
Je VLTAVA LABE MEDIA a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se VLTAVA LABE MEDIA a.s. zabývá?
Je VLTAVA LABE MEDIA a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Vydavatelské činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu