Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2023 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 10 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 10 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Jakub Šedý a 2 další, vlastní NOTINO GROUP LIMITED (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Jakub Šedýjednatel · od 2023 · nar. 1986 · Prahadalších 23 firem:23 aktivních
- Lukáš Havlásekjednatel · od 2025 · nar. 1987 · Ostravadalších 3 firmy:3 aktivních
- Bartosz Stefan Kliśjednatel · od 2026 · nar. 1980 · Brnodalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
- NOTINO GROUP LIMITED100 %od 2026 · vklad 1 mil. Kč
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 10
- Zbyněk Kociánjednatel · od 2017 · do 2026 · nar. 1981 · Píšťdalších 4 firmy:4 aktivních
- Mgr. Michal Danieljednatel · od 2023 · do 2025 · nar. 1991 · Detvajiné firmy v rejstříku nemá
- Radek Ondrášíkjednatel · od 2019 · do 2023 · nar. 1980 · Čeladnájiné firmy v rejstříku nemá
- Michal Zámecjednatel · od 2006 · do 2019 · nar. 1983 · Brnodalších 3 firmy:3 aktivních
- Michal Zámecspolečník · od 2006 · do 2012 · nar. 1983 · Kroměřížjiné firmy v rejstříku nemá
- CONGRUENT LIMITEDspolečník · od 2012 · do 2016
- NOTINO LIMITEDspolečník · od 2016 · do 2026
- NOTINO EUROPE LTDspolečník · od 2024 · do 2024
- TRINOVEST CAPITAL LTDspolečník · od 2026 · do 2026
- VERDISEB HOLDINGS LIMITED, IČ 215402společník · od 2008 · do 2012
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Notino, s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Notino, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 347 z 2 349firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 20 letna trhu, déle než 2 148 z 7 201 firem oboru v Brně
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 2006 dnes funguje
- 12 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 121 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 25 000 Kč
- 2,8 mil. Kč41 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 339 603 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů
- 28 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 829 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
- 10× pokuta od ČOIcelkem 720 000 Kč z 32 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Brně · 2 349 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 347
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 1
- 01 059
- 1 - 5889
- 6 - 9162
- 10 - 19125
- 20 - 2424
- 25 - 4951
- 50 - 9920
- 100 - 1995
- 200 - 2493
- 250 - 4993
- 500 - 9993
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
- 2000 - 2499tato firma1
- 5000 - 99991
Ročník 2006
Z 2 981 subjektů oboru zapsaných v roce 2006 dnes funguje 2 814. Notino, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- Notino, s.r.o.2000 - 2499 zaměstnancůod 2006Tato firma · stejně velké →
- NEW YORKER CZ, s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 1996
- BAUHAUS k.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 1993
- DEICHMANN-OBUV s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2002
- ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.5000 - 9999 zaměstnancůod 2009
- Takko Fashion s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2003
- Flamengo květiny s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2014
- VALMONT CR, spol. s r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2016
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
41 smluv za 2,8 mil. Kč, nejvíc s Masarykova univerzita (58 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Masarykova univerzita23 smluv1,6 mil. Kč
- Město Hodonín1 smlouva464 000 Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA3 smlouvy224 360 Kč
- Dopravní podnik města Brna, a.s.4 smlouvy202 500 Kč
- Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava2 smlouvy164 200 Kč
- STAREZ - SPORT, a.s.1 smlouva66 480 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2021Darovací smlouva - Notino - finanční dar464 000 Kč
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahyuzavřena 1. 8. 2026 · dodatek34 730 Kč
- Smlouva o spolupráci - zprostředkování kontaktu mezi potenciálním zaměstnavatelem Notino a studenty MUuzavřena 26. 6. 2026108 363 Kč
- 1746/2 - Smlouva o poskytování služeb SPP 2026uzavřena 6. 3. 2026387 000 Kč
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahyuzavřena 1. 1. 2026 · dodatek56 380 Kč
- Závazná objednávka k účasti na Veletrhu pracovních příležitostí JobChallenge 05.11.2025, stánek č. 1 (Notino)uzavřena 21. 8. 2025 · dodatek130 810 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 339 603 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2002035205Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021105 201 Kč
- 2101040359Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021105 201 Kč
- 2110023948Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202124 000 Kč
- 2001018143Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020105 201 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Warehouse Operator, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (m/ž)120 míst
- Vedoucí úředníků v logistice (m/ž)1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 14. 5. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2026
- 2× zákaz prodeje · zboží za 17 009 Kč
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 682 · nafta 132 · hybrid 10 · ostatní 4 · elektřina 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 7. 2026Nový ve vedeníBartosz Stefan Kliś (jednatel)
- 30. 6. 2026Odchod z vedeníZbyněk Kocián (jednatel)
- 25. 5. 2026Odchod společníkaTRINOVEST CAPITAL LTD
- 25. 5. 2026Nový společníkNOTINO GROUP LIMITED – 100 %
- 20. 4. 2026Odchod společníkaNOTINO LIMITED
- 20. 4. 2026Nový společníkTRINOVEST CAPITAL LTD – 100 %
- 1. 8. 2025Nový ve vedeníLukáš Havlásek (jednatel)
- 31. 7. 2025Odchod z vedeníMgr. Michal Daniel (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 15. 10. 2024Odchod společníkaNOTINO EUROPE LTD
- 6. 3. 2024Nový společníkNOTINO EUROPE LTD – 100 %
- 26. 10. 2023Odchod z vedeníRadek Ondrášík (jednatel)
- 26. 10. 2023Nový ve vedeníMgr. Michal Daniel (jednatel)
- 26. 10. 2023Nový ve vedeníIng. Jakub Šedý (jednatel)
- 4. 12. 2019Nový ve vedeníRadek Ondrášík (jednatel)
- 21. 6. 2019Odchod z vedeníMichal Zámec (jednatel)
- 15. 6. 2017Nový ve vedeníZbyněk Kocián (jednatel)
- 1. 4. 2017Změna názvuInternet shop s.r.o. → Notino, s.r.o.
- 1. 4. 2017PřesídleníPraha → Brno
- 30. 9. 2016Nový společníkNOTINO LIMITED – 100 %
- 30. 9. 2016Odchod společníkaCONGRUENT LIMITED
- 30. 10. 2012Odchod společníkaMichal Zámec
- 30. 10. 2012Odchod společníkaVERDISEB HOLDINGS LIMITED, IČ 215402
- 30. 10. 2012Nový společníkCONGRUENT LIMITED – 100 %
- 2. 5. 2008Nový společníkVERDISEB HOLDINGS LIMITED, IČ 215402 – 80 %
- 2. 5. 2008Změna základního kapitálu200 000 → 1 000 000 Kč
- 9. 10. 2006Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 981 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 9. 3. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
7v3cier
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27609057
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Poskytuje zdravotní službyPoskytovatelé zdravotních služebaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 980 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Londýnské náměstí 881/6, Štýřice, 63900 Brno
- ACCES CZ, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- CONGRUENT Building s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- Klinika KIT Facilities s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- Klinika KIT Holding s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- Kominíci CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 50 - 99 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27609057
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Maloobchod prostřednictvím internetu
- Další činnosti
- Maloobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod s farmaceutickými přípravky, Maloobchod s kosmetickými a toaletními výrobky, Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách, 47780, Ostatní maloobchod mimo prodejny, stánky a trhy, Činnosti v oblasti informačních technologií, Činnosti v oblasti informačních technologií a 8 dalších
- Zaměstnanci
- 2000 - 2499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 9. 10. 2006
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Notino, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Notino, s.r.o.
Kdy vznikla firma Notino, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Notino, s.r.o.?
Kde sídlí Notino, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Notino, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Notino, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Notino, s.r.o.?
Komu patří Notino, s.r.o.?
Je Notino, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Notino, s.r.o. zabývá?
Je Notino, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu