Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 7,5 mil. | 22,3 mil. |
| 2024 | – | 2,4 mil. | 14,8 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 17 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Martina Göttel, vlastní O.G., spol. s r.o. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 8
- Adam Göttelprokura · od 2019 · do 2022 · nar. 1995 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Martina Abdúlovájednatel · od 2009 · do 2016 · nar. 1967 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Martina Göttelspolečník · od 2016 · do 2026 · nar. 1967 · Černošicedalších 2 firmy:2 aktivních
- Martina Abdúlováspolečník · od 2009 · do 2016 · nar. 1967 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Karel Pfortnerspolečník · od 2009 · do 2012 · nar. 1975 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Bartošspolečník · od 2009 · do 2016 · nar. 1986 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Halaškaspolečník · od 2009 · do 2010 · nar. 1957 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Libor Mašínspolečník · od 2009 · do 2010 · nar. 1965 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Twomark s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Twomark s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 19 566 z 19 835firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 17 letna trhu, déle než 30 924 z 45 108 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 2009 dnes funguje
- 318 420 Kč7 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 810 000 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti v Praze · 19 835 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 19 566
- Ve stejném pásmu
- 155
- Větších
- 114
- 014 149
- 1 - 54 418
- 6 - 9510
- 10 - 19407
- 20 - 2482
- 25 - 49tato firma155
- 50 - 9961
- 100 - 19931
- 200 - 2496
- 250 - 4998
- 500 - 9994
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
Ročník 2009
Z 3 287 subjektů oboru zapsaných v roce 2009 dnes funguje 3 094. Twomark s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- Twomark s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2009Tato firma · stejně velké →
- PYROSERVIS a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- PROFIT - velkoobchod spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- AROS-osiva s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1993
- Terinvest, spol. s r. o.25 - 49 zaměstnancůod 1993
- RADIUM s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1994
- GOPAS, a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1996
- TB Facility s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1997
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
7 smluv za 318 420 Kč, nejvíc s České vysoké učení technické v Praze (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- České vysoké učení technické v Praze4 smlouvy318 420 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Ubytování pro účastníky Letní školyuzavřena 30. 7. 2025141 700 Kč s DPH
- Ubytování 1.-4.10.uzavřena 9. 10. 202454 600 Kč s DPH
- Ubytováníuzavřena 24. 9. 202460 500 Kč s DPH
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABE-CO-1013946/2020 ze dne 23. 4. 2020uzavřena 2. 4. 2021 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus - dodatek.uzavřena 29. 11. 2020 · dodatekcena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABE-CO-1013946/2020uzavřena 1. 5. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 810 000 Kč (2021–2022); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- Twomark s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2022 · COVID 2022 – Sektorová podpora274 500 Kč
- 2150008336Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021535 500 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 13. 1. 2026Odchod společníkaMartina Göttel
- 13. 1. 2026Nový společníkO.G., spol. s r.o. – 100 %
- 9. 8. 2022Odchod z vedeníAdam Göttel (prokura)
- 15. 11. 2019Nový ve vedeníAdam Göttel (prokura)
- 16. 1. 2018PřesídleníPraha
- 13. 10. 2016Nový společníkMartina Göttel – 100 %
- 13. 10. 2016Odchod společníkaMartina Abdúlová
- 13. 10. 2016Odchod společníkaMartin Bartoš
Celá historie · další 9Skrýt starší
- 13. 10. 2016PřesídleníPraha
- 19. 5. 2016Odchod z vedeníMartina Abdúlová (jednatel)
- 20. 2. 2012Odchod společníkaKarel Pfortner
- 27. 7. 2011PřesídleníPraha
- 30. 7. 2010Odchod společníkaIng. Libor Mašín
- 30. 7. 2010Odchod společníkaJan Halaška
- 9. 7. 2009Nový společníkIng. Libor Mašín – 10 %
- 9. 7. 2009Nový společníkJan Halaška – 10 %
- 4. 3. 2009Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 287 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
4bm8umw
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28541715
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28541715
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 4. 3. 2009
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Twomark s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Twomark s.r.o.
Kdy vznikla firma Twomark s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Twomark s.r.o.?
Kde sídlí Twomark s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Twomark s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Twomark s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Twomark s.r.o.?
Komu patří Twomark s.r.o.?
Je Twomark s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Twomark s.r.o. zabývá?
Je Twomark s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu