Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 11 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 11 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Jan Göttel, vlastní Ing. Jan Göttel (50 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Adam Göttelprokura · od 2019 · do 2021 · nar. 1995 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Martina Götteljednatel · od 2016 · do 2016 · nar. 1967 · Černošicejiné firmy v rejstříku nemá
- Vladimír Olivajednatel · od 1999 · do 2016 · nar. 1952 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Vladimír Olivaspolečník · od 1996 · do 2016 · nar. 1952 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
O.G., spol. s r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Vlastní · 1
Shrnutí · spočítáno z registrů
O.G., spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 9 429 z 10 056firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 17 534 z 21 429 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 559 800 Kč8 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 7,8 mil. Kčv 9 dotacích z veřejných rozpočtů
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 056 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 9 429
- Ve stejném pásmu
- 380
- Větších
- 247
- 03 958
- 1 - 53 364
- 6 - 9922
- 10 - 19976
- 20 - 24209
- 25 - 49tato firma380
- 50 - 99164
- 100 - 19941
- 200 - 2497
- 250 - 49915
- 500 - 99912
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 1996
Z 4 124 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 4 046. O.G., spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- O.G., spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- NONET s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- U Pivrnce s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- RUBIKON spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1992
- AUVIEX, s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1992
- SNAKE spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1993
- U císařů, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1994
- itamex - food s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1995
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
8 smluv za 559 800 Kč, nejvíc s Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. (54 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.1 smlouva300 000 Kč
- Heyrovského ústav AV ČR, v. v. i.2 smlouvy133 800 Kč
- České vysoké učení technické v Praze2 smlouvy126 000 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018Pracovní setkání zaměstnanců společnosti300 000 Kč
- Konferenční večeře 27.4.2023 v restauraci U Medvídků dle nabídkyuzavřena 29. 3. 202364 200 Kč
- Občerstvení na konferenciuzavřena 7. 6. 2022cena neuvedena
- Konferenční večeře IMAMPCuzavřena 10. 5. 202269 600 Kč s DPH
- Dodatek č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku cíleného programu Antivirusuzavřena 24. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- DODATEK k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 28. 11. 2020 · dodatekcena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
9 dotací za 7,8 mil. Kč (2020–2022); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- O.G., spol. s r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2022 · COVID 2022 – Sektorová podpora854 000 Kč
- 2150004698Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20211,5 mil. Kč
- 2101004207Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20211,4 mil. Kč
- 2110009296Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20211 mil. Kč
- 2101016465Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021247 800 Kč
- 2002009027Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20201,4 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2024
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 8. 6. 2021Odchod z vedeníAdam Göttel (prokura)
- 24. 6. 2020Změna základního kapitálu2 500 000 → 100 000 Kč
- 10. 12. 2019Nový ve vedeníAdam Göttel (prokura)
- 13. 10. 2016Odchod z vedeníMartina Göttel (jednatel)
- 17. 5. 2016Nový ve vedeníMartina Göttel (jednatel)
- 17. 5. 2016Odchod z vedeníVladimír Oliva (jednatel)
- 17. 5. 2016Odchod společníkaVladimír Oliva
- 28. 2. 2002PřesídleníPraha
Celá historie · další 6Skrýt starší
- 22. 3. 2001Změna základního kapitálu2 300 000 → 2 500 000 Kč
- 14. 9. 2000Změna základního kapitálu500 000 → 2 300 000 Kč
- 14. 9. 2000PřesídleníČernošice → Praha
- 22. 12. 1999Nový ve vedeníVladimír Oliva (jednatel)
- 8. 4. 1999Změna základního kapitálu100 000 → 500 000 Kč
- 26. 11. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 4 124 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
a2xq44r
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25090780
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25090780
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 26. 11. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy O.G., spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě O.G., spol. s r.o.
Kdy vznikla firma O.G., spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má O.G., spol. s r.o.?
Kde sídlí O.G., spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy O.G., spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má O.G., spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy O.G., spol. s r.o.?
Komu patří O.G., spol. s r.o.?
Je O.G., spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se O.G., spol. s r.o. zabývá?
Je O.G., spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu