Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Pavel Šeliga a 2 další, vlastní Ing. Pavel Šeliga (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Pavel Šeligajednatel · od 2009 · nar. 1971 · Rychvalddalších 1 firma:1 aktivních
- Barbora Šeligovájednatel · od 2019 · nar. 2001 · Rychvaldjiné firmy v rejstříku nemá
- Michaela Šeligovájednatel · od 2019 · nar. 2000 · Rychvaldjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
POTRUBNÍ SYSTÉMY s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
POTRUBNÍ SYSTÉMY s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 886 z 1 015firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 16 letna trhu, déle než 734 z 1 756 firem oboru v Ostravě
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 2009 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 163,2 mil. Kč80 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 108 000 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů
- 11 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 124,8 mil. Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 24 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 10 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Ostravě · 1 015 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 886
- Ve stejném pásmu
- 69
- Větších
- 60
Ročník 2009
Z 2 044 subjektů oboru zapsaných v roce 2009 dnes funguje 1 920. POTRUBNÍ SYSTÉMY s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- POTRUBNÍ SYSTÉMY s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2009Tato firma · stejně velké →
- KAVIS, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- GCO plus, spol. s r. o.10 - 19 zaměstnancůod 1993
- Dopravní a průmyslové stavby s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1995
- RODOKOV 91 s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1995
- HV MONT, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1996
- BAUS, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1997
- BaP STAVBY a INTERIÉRY s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1998
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
80 smluv za 163,2 mil. Kč, nejvíc s Havířovská teplárenská společnost, a.s. (63 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Havířovská teplárenská společnost, a.s.7 smluv102,1 mil. Kč
- Město Nový Jičín12 smluv26,6 mil. Kč
- DISTEP a.s.14 smluv25,3 mil. Kč
- Pražská vodohospodářská společnost a.s.1 smlouva18,7 mil. Kč
- Dopravní podnik Ostrava a.s.15 smluv15,4 mil. Kč
- Distribuce tepla Třinec, a.s.7 smluv7,2 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2019ÚČOV – Rekonstrukce kogenerační jednotky č.4 - realizace díla18,7 mil. Kč
- Dodatek č. 3 Oprava vodojemu ve Straníkuuzavřena 23. 9. 2026 · dodatek158 604 Kč
- Dodatek č. 2 - Oprava vodojemu ve Straníkuuzavřena 28. 8. 2026 · dodatek241 549 Kč
- Smlouva o dílo - Rekonstrukce objektových předávacích stanic 2026 - realizaceuzavřena 28. 7. 20263 mil. Kč
- SMLOUVA O DÍLO "Oprava HV přípojky DN100 pro PS 120 ul. Černá, Třinec"uzavřena 10. 6. 2026859 926 Kč
- Dodatek č. 1 - Oprava vodojemu ve Straníku - realizaceuzavřena 23. 4. 2026 · dodatek497 349 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 108 000 Kč (2010); nejvíc přiznal Úřad práce v Karviné.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- KAA-SL-177/2010Úřad práce v Karviné · 201054 000 Kč
- KAA-SL-178/2010Úřad práce v Karviné · 201054 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
11 vyhraných zakázek za 124,8 mil. Kč od 4 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Veolia Energie ČR, a.s.8 zakázek118,1 mil. Kč
- ENERGETIKA TŘINEC, a.s.1 zakázka4 mil. Kč
- Teplo Těšín a.s.1 zakázka2,4 mil. Kč
- Ministerstvo obrany1 zakázka334 000 Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2025ZDS KA Výměna potrubí primáru HKV Š8 - přechod nadzemníVeolia Energie ČR, a.s.27,4 mil. Kč
- nadlimitní · 2023ZDS HA Výměna potrubí HKV Š10-Š11Veolia Energie ČR, a.s.16 mil. Kč
- nadlimitní · 2023ZDS KA Výměna potrubí primáru Š8-PS634Veolia Energie ČR, a.s.10,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2026ZDS HA Výměna HKV Š7- Š8Veolia Energie ČR, a.s.9,5 mil. Kč
- nadlimitní · 2025K PO - PS 32 (050635) Výměna potrubí TVVeolia Energie ČR, a.s.8,7 mil. Kč
- malého rozsahu · 2022MoRe rozvodů horkovodu směr SOŠ TŽ Třinec – KanadaENERGETIKA TŘINEC, a.s.4 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 17 · ostatní 4 · benzín 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 20. 12. 2019Nový ve vedeníBarbora Šeligová (jednatel)
- 20. 12. 2019Nový ve vedeníMichaela Šeligová (jednatel)
- 14. 7. 2016PřesídleníRychvald → Ostrava
- 22. 12. 2009Nový společníkIng. Pavel Šeliga – 100 %
- 22. 12. 2009Odchod společníkaEASY SUPPORT, s.r.o.
- 22. 12. 2009Změna názvuFlorentes Partner s.r.o. → POTRUBNÍ SYSTÉMY s.r.o.
- 22. 12. 2009PřesídleníOstrava → Rychvald
- 17. 12. 2009Nový ve vedeníIng. Pavel Šeliga (jednatel)
- 17. 12. 2009Odchod z vedeníGabriela Bordovská (jednatel)
- 30. 11. 2009Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 044 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
zbwgtbw
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28607155
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 632 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Záblatská 62/6, Heřmanice, 71300 Ostrava
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28607155
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 30. 11. 2009
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy POTRUBNÍ SYSTÉMY s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě POTRUBNÍ SYSTÉMY s.r.o.
Kdy vznikla firma POTRUBNÍ SYSTÉMY s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má POTRUBNÍ SYSTÉMY s.r.o.?
Kde sídlí POTRUBNÍ SYSTÉMY s.r.o.?
Jaké je IČO firmy POTRUBNÍ SYSTÉMY s.r.o.?
Jakou datovou schránku má POTRUBNÍ SYSTÉMY s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy POTRUBNÍ SYSTÉMY s.r.o.?
Komu patří POTRUBNÍ SYSTÉMY s.r.o.?
Je POTRUBNÍ SYSTÉMY s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se POTRUBNÍ SYSTÉMY s.r.o. zabývá?
Je POTRUBNÍ SYSTÉMY s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu