Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | −597 000 | −44 000 |
| 2024 | – | −179 000 | 554 000 |
| 2023 | 1,3 mil. | −577 000 | 733 000 |
| 2022 | 1,5 mil. | 337 000 | 1,3 mil. |
| 2021 | 1,4 mil. | 368 000 | 1,2 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2023
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2023 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−44 000 Kč): závazky převyšují majetek.
- Ztráta dva roky po sobě (2024 a 2025).
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Luděk Forman, vlastní Ing. Luděk Forman (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Forman comp s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Forman comp s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 146 z 168firem oboru v Teplicích s uvedenou velikostí je menších
- 17 letna trhu, déle než 222 z 517 firem oboru v Teplicích
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 2009 dnes funguje
- 8 firemsídlí na stejné adrese
- 882 367 Kč6 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3,2 mil. Kčv 23 dotacích z veřejných rozpočtů, 22 % z fondů EU
- 6 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Teplicích · 168 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 146
- Ve stejném pásmu
- 14
- Větších
- 8
Ročník 2009
Z 7 888 subjektů oboru zapsaných v roce 2009 dnes funguje 7 297. Forman comp s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Teplicích, nejpodobnější velikostí
Všechny- Forman comp s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2009Tato firma · stejně velké →
- Migatronic CZ a.s.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- TREND COSMETICS s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- RAST plus s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1993
- PROREKA CZ s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1996
- HÁŠA spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1997
- EUROBEN, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1998
- STIMAX International, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2003
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
6 smluv za 882 367 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (75 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky4 smlouvy660 367 Kč
- Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem1 smlouva120 000 Kč
- Ústecký kraj1 smlouva102 000 Kč
Poslední smlouvy
- D O H O D A o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu č. TPA-SZ-21/2023uzavřena 30. 5. 202390 000 Kč s DPH
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fonduuzavřena 27. 5. 2022140 767 Kč s DPH
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskatnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fonduuzavřena 27. 5. 2020216 000 Kč s DPH
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fonduuzavřena 25. 9. 2019213 600 Kč s DPH
- Smlouva o dílo č. FVTM_UJEP 01/2017uzavřena 14. 2. 2017120 000 Kč
- Smlouva 17/SML1053 - Smlouva o poskytnutí neinvestiční dotace - Zvýšení bezpečnosti práce v dílně se 100% zaměstnanců OZPuzavřena 15. 5. 2017102 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
23 dotací za 3,2 mil. Kč (2015–2020), 22 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 718 664 Kčnárodní zdroje · 2,5 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 0050568d-06c1-1edb-bca3-1047d625b5ccÚřad práce České republiky · 2020242 654 Kč
- TPA-SZ-8/2019Úřad práce České republiky · 2019427 200 KčEU
- TPA-T-106/2019Úřad práce České republiky · 2019273 398 Kč
- TPA-T-168/2019Úřad práce České republiky · 2019267 395 Kč
- TPA-T-75/2019Úřad práce České republiky · 2019242 061 Kč
- TPA-T-35/2019Úřad práce České republiky · 2019204 084 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 20. 3. 2009Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 888 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
rc66wks
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28693400
Finanční úřad · Územní pracoviště v Teplicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Teplice
- Okres
- Teplice · 26 600 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
J. V. Sládka 1113/3, 41501 Teplice
- ALBAHRI s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- ALNUAIMI s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- Cargoplus s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- GAFF DXB HOLDING s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- HAMSA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2001Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28693400
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Další činnosti
- Maloobchod, kromě motorových vozidel, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 20. 3. 2009
- Poslední změna
- 30. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Forman comp s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Forman comp s.r.o.
Kdy vznikla firma Forman comp s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Forman comp s.r.o.?
Kde sídlí Forman comp s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Forman comp s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Forman comp s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Forman comp s.r.o.?
Komu patří Forman comp s.r.o.?
Je Forman comp s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Forman comp s.r.o. zabývá?
Je Forman comp s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Teplicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu