Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | −658 000 |
| 2024 | – | – | −352 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−658 000 Kč): závazky převyšují majetek.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Michal Schreil, vlastní Michal Schreil (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
KASCH Technik s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
KASCH Technik s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 143 z 257firem oboru v Ústí nad Labem s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 300 z 917 firem oboru v Ústí nad Labem
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 1,9 mil. Kč17 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 120 000 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů
- 2 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 495 992 Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 11 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Ústí nad Labem · 257 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 143
- Ve stejném pásmu
- 71
- Větších
- 43
Ročník 2011
Z 9 381 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 8 684. KASCH Technik s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ústí nad Labem, nejpodobnější velikostí
Všechny- KASCH Technik s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- SARTALEX spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- TRADAG, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- 1. BRYCHTA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- RAFIDEIN, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- H & M TRADING, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- SAPRO - zdravotnická technika, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
- UM plus s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
17 smluv za 1,9 mil. Kč, nejvíc s Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje (38 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje5 smluv734 989 Kč
- Krajská zdravotní, a.s.2 smlouvy357 981 Kč
- Nemocnice Litoměřice, a.s. v likvidaci2 smlouvy281 728 Kč
- Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace1 smlouva126 999 Kč
- Děčínská sportovní, příspěvková organizace1 smlouva99 639 Kč
- Palivový kombinát Ústí, státní podnik1 smlouva87 999 Kč
Poslední smlouvy
- Benzínový vysokotlaký čističuzavřena 8. 9. 202551 598 Kč
- KzCv - Objednávka č. 3600091476uzavřena 31. 10. 202458 011 Kč
- faktura - závěsný systém, tlakový rozvoduzavřena 23. 10. 2024cena neuvedena
- 1294/2024 -Nákup podlahových mycích strojů – 3 kusy pro Krajskou zdravotní, a.s.uzavřena 28. 5. 2024299 970 Kč
- Kupní smlouva na vysokotlaký mycí stroj zn. COMET KM CLASSIC 6.13uzavřena 17. 10. 202362 999 Kč
- Mycí strojzveřejněna 21. 4. 202368 650 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 120 000 Kč (2011–2013); nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- UUL-SN-33/2013Úřad práce České republiky · 201360 000 Kč
- ULA-S-50/2011Úřad práce České republiky · 201160 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
2 vyhrané zakázky za 495 992 Kč od 1 zadavatele; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje2 zakázky495 992 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 24. 5. 2016Odchod společníkaKarel Schreil
- 24. 5. 2016Změna základního kapitálu200 000 → 400 000 Kč
- 24. 5. 2016PřesídleníÚstí nad Labem
- 20. 5. 2016Odchod z vedeníKarel Schreil (jednatel)
- 10. 2. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 9 381 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
rqjyhjg
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28739060
Finanční úřad · Územní pracoviště v Ústí nad Labem
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ústí nad Labem
- Okres
- Ústí nad Labem · 27 024 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28739060
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 10. 2. 2011
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy KASCH Technik s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě KASCH Technik s.r.o.
Kdy vznikla firma KASCH Technik s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má KASCH Technik s.r.o.?
Kde sídlí KASCH Technik s.r.o.?
Jaké je IČO firmy KASCH Technik s.r.o.?
Jakou datovou schránku má KASCH Technik s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy KASCH Technik s.r.o.?
Komu patří KASCH Technik s.r.o.?
Je KASCH Technik s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se KASCH Technik s.r.o. zabývá?
Je KASCH Technik s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Ústí nad Labem?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu