Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 17 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 17 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Roman Gebauer a 1 další, vlastní hlavně Equity Solutions s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
- Roman Gebauerjednatel · od 2016 · nar. 1971 · Ostravadalších 3 firmy:3 aktivních
- Irena Reitermanovájednatel · od 2023 · nar. 1974 · Ostravadalších 3 firmy:3 aktivních
Společníci a akcionáři
- Equity Solutions s.r.o.100 %od 2012 · vklad 7 000 Kč
- Roman Gebauer2,9 %od 2021 · nar. 1971 · Ostrava · vklad 6 000 Kčdalších 3 firmy:3 aktivních
- Petr Rehanek1,9 %od 2021 · nar. 1966 · Ostrava · vklad 4 000 Kčdalších 3 firmy:3 aktivních
Dříve ve firmě · 6
- Petr Rehanekjednatel · od 2016 · do 2026 · nar. 1966 · Ostravadalších 3 firmy:3 aktivních
- Jiří Fukalajednatel · od 2013 · do 2016 · nar. 1965 · Havířovjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jiří Zajícjednatel · od 2012 · do 2016 · nar. 1975 · Sázavajiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Fukalaspolečník · od 2012 · do 2021 · nar. 1965 · Havířovjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Dagmar Holáspolečník · od 2012 · do 2015 · nar. 1951 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- se mnou do pohody s.r.o.společník · od 2019 · do 2021
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
CLEANCAT s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
CLEANCAT s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 149 z 152firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 14 letna trhu, déle než 127 z 271 firem oboru v Ostravě
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 31 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 135 Kč
- 148,8 mil. Kč254 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 573 449 Kčv 8 dotacích z veřejných rozpočtů, 53 % z fondů EU
- 37 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 71,9 mil. Kč bez DPH
- 6 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 19 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Ostravě · 152 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 149
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 2
- 088
- 1 - 533
- 6 - 97
- 10 - 195
- 20 - 244
- 25 - 494
- 50 - 993
- 100 - 1991
- 200 - 2491
- 250 - 4993
- 500 - 999tato firma1
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
Ročník 2012
Z 277 subjektů oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje 276. CLEANCAT s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- CLEANCAT s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2012Tato firma · stejně velké →
- TSC Services, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- TechClean, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1994
- TSC Jet, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2021
- Ostravské komunikace, a.s.200 - 249 zaměstnancůod 1998
- ASF jobs s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2019
- TSC Hospital, s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2005
- TSC Cleaning, a.s.1500 - 1999 zaměstnancůod 1997
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
254 smluv za 148,8 mil. Kč, nejvíc s Správa železnic, státní organizace (27 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Správa železnic, státní organizace91 smluv40,5 mil. Kč
- Domov Sluníčko, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace4 smlouvy26,6 mil. Kč
- VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY16 smluv16,7 mil. Kč
- Domov Korýtko, příspěvková organizace1 smlouva9 mil. Kč
- Domov pod Vinnou horou, příspěvková organizace1 smlouva8,7 mil. Kč
- Domov pro seniory Sokolnice, příspěvková organizace3 smlouvy8,3 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020Smlouva o zajištění úklidových prací12,8 mil. Kč
- 150/2026 Dohoda o prodloužení výpovědní dobyuzavřena 29. 9. 2026cena neuvedena
- Pravidelný úklid objektů - D8 rozšíření o budovu Odlehčovací službyuzavřena 27. 8. 2026 · dodatek85 893 Kč
- Poskytování provozních služebuzavřena 6. 9. 2026399 999 Kč
- Dodatek č. 6 ke Smlouvě o dílo č. 02/08/2022uzavřena 24. 7. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Smlouva příkazní na zajištění služeb - úklidové práceuzavřena 24. 7. 2026800 900 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
8 dotací za 573 449 Kč (2014–2016), 53 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 303 448 Kčnárodní zdroje · 270 001 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí7 dotací497 696 Kč
- Úřad práce České republiky1 dotace75 753 Kč
Poslední dotace
- KAA-SF-323/2016Úřad práce České republiky · 201675 753 KčEU
- SUA-SN-497/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201490 000 KčEU
- SUA-S-8/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201486 557 Kč
- SUA-S-6/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201482 643 Kč
- FMA-SN-521/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201477 695 KčEU
- SUA-S-53/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201472 027 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
37 vyhraných zakázek za 71,9 mil. Kč od 14 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY16 zakázek17,9 mil. Kč
- Generální finanční ředitelství4 zakázky4,3 mil. Kč
- Úřad práce České republiky3 zakázky889 039 Kč
- Domov Korýtko, příspěvková organizace2 zakázky18,1 mil. Kč
- Statutární město Ostrava, městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz2 zakázky3 mil. Kč
- Domov Sluníčko, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace2 zakázkybez ceny
Největší zakázky
- nadlimitní · 2021Úklidy provozů Sociálních služeb Vsetín 2021-2025 - opakováníSociální služby Vsetín, příspěvková organizace · 3 nabídky16,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Úklidové služby v Domově Sluníčko 2025 - 2028Domov Sluníčko, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace · společně s dalšími15 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Úklidové služby v Domově Sluníčko 2025 - 2028Domov Sluníčko, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace · 2 nabídky · společně s dalšími12,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Úklidové služby pro Domov Korýtko, příspěvkovou organizaciDomov Korýtko, příspěvková organizace9 mil. Kč
- nadlimitní · 2018Zajištění úklidových služeb pro RP Ostrava – 1: okresy Ostrava a KarvináVŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY6,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2021UTB – Úklidové služby pro objekty FLKŘUniverzita Tomáše Bati ve Zlíně6,6 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Úklid na letišti - příspěvek na dopravu a docházkový bonus (Mošnov)5 míst
- Úklid prodejních prostor - nástup IHNED - 160 Kč/hod. (Říčany) m/ž4 místa
- Úklid a čištění průmyslových výrobků (Frenštát pod Radhoštěm)2 místa
- Úklid prodejních prostor2 místa
- Úklid prodejních prostor (Přerov)2 místa
- Úklid prodejny2 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 12. 5. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 9 · benzín 9 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 6. 2026Odchod z vedeníPetr Rehanek (jednatel)
- 22. 6. 2023Nový ve vedeníIrena Reitermanová (jednatel)
- 13. 12. 2022Změna názvuHPF CleanCat s.r.o. → CLEANCAT s.r.o.
- 5. 10. 2021Odchod společníkase mnou do pohody s.r.o.
- 5. 10. 2021Odchod společníkaJiří Fukala
- 10. 2. 2021Nový společníkRoman Gebauer – 2.86 %
- 10. 2. 2021Nový společníkPetr Rehanek – 1.9 %
- 10. 2. 2021Změna základního kapitálu200 000 → 210 000 Kč
Celá historie · další 11Skrýt starší
- 9. 8. 2019Nový společníkse mnou do pohody s.r.o. – 15.71 %
- 1. 10. 2016Nový ve vedeníPetr Rehanek (jednatel)
- 1. 10. 2016Odchod z vedeníJiří Fukala (jednatel)
- 1. 3. 2016Nový ve vedeníRoman Gebauer (jednatel)
- 1. 3. 2016Odchod z vedeníIng. Jiří Zajíc (jednatel)
- 23. 2. 2015Odchod společníkaIng. Dagmar Holá
- 1. 7. 2013Nový ve vedeníJiří Fukala (jednatel)
- 1. 7. 2013Změna názvuES Facility Management s.r.o. → HPF CleanCat s.r.o.
- 31. 10. 2012Nový společníkJiří Fukala – 16.5 %
- 31. 10. 2012Nový společníkIng. Dagmar Holá – 16.5 %
- 8. 10. 2012Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 277 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 29. 2. 2024 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
t6rky6e
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ29453810
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 632 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Keramická 602/19, Hrušov, 71100 Ostrava
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 29453810
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní úklidové činnosti
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Bezpečnostní a pátrací činnosti, 800, 81230
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 8. 10. 2012
- Poslední změna
- 30. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy CLEANCAT s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě CLEANCAT s.r.o.
Kdy vznikla firma CLEANCAT s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má CLEANCAT s.r.o.?
Kde sídlí CLEANCAT s.r.o.?
Jaké je IČO firmy CLEANCAT s.r.o.?
Jakou datovou schránku má CLEANCAT s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy CLEANCAT s.r.o.?
Komu patří CLEANCAT s.r.o.?
Je CLEANCAT s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se CLEANCAT s.r.o. zabývá?
Je CLEANCAT s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu