Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 14 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 14 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji René Drobík a 2 další, vlastní TSC GROUP, a.s. (10 %).
Statutární orgán
- René Drobíkosobní jednatel · od 2024 · nar. 1976 · Dřevohosticedalších 4 firmy:4 aktivních
- TSC Management, s.r.o.korporátní jednatel · od 2024
- Richard Týnskýosobní jednatel · od 2024 · nar. 1972 · Chýnědalších 5 firem:5 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 9
- Martin Chylajednatel · od 2023 · do 2023 · nar. 1972 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Robert Labudajednatel · od 2023 · do 2023 · nar. 1972 · Havířovjiné firmy v rejstříku nemá
- Iva Hlatkájednatel · od 2015 · do 2023 · nar. 1960 · Dobroslavicejiné firmy v rejstříku nemá
- Barbora Buškovájednatel · od 2014 · do 2015 · nar. 1989 · Havířovjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Vejmelkajednatel · od 2005 · do 2014 · nar. 1958 · Frýdek-Místekjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Taťána Mrózkovájednatel · od 2005 · do 2005 · nar. 1979 · Třinecjiné firmy v rejstříku nemá
- ABC.ENTERPRISE, a.s.společník · od 2005 · do 2005
- Jiří Vejmelkaspolečník · od 2005 · do 2015 · nar. 1958 · Frýdek-Místekjiné firmy v rejstříku nemá
- Optimus-Beteiligungsgesellschaft m.b.H.společník · od 2015 · do 2021
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
TSC Hospital, s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
TSC Hospital, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 150 z 152firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 21 letna trhu, déle než 171 z 271 firem oboru v Ostravě
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2005 dnes funguje
- 19 firemsídlí na stejné adrese
- 11 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 134 Kč
- 1,2 mld. Kč197 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 192 000 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 11 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 348,4 mil. Kč bez DPH
- 9 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 9 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Ostravě · 152 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 150
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 1
- 088
- 1 - 533
- 6 - 97
- 10 - 195
- 20 - 244
- 25 - 494
- 50 - 993
- 100 - 1991
- 200 - 2491
- 250 - 4993
- 500 - 9991
- 1000 - 1499tato firma1
- 1500 - 19991
Ročník 2005
Z 144 subjektů oboru zapsaných v roce 2005 dnes funguje 140. TSC Hospital, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- TSC Hospital, s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2005Tato firma · stejně velké →
- TSC Cleaning, a.s.1500 - 1999 zaměstnancůod 1997
- CLEANCAT s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2012
- TSC Services, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- TechClean, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1994
- TSC Jet, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2021
- Ostravské komunikace, a.s.200 - 249 zaměstnancůod 1998
- ASF jobs s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2019
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
197 smluv za 1,2 mld. Kč, nejvíc s Fakultní nemocnice Olomouc (45 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Fakultní nemocnice Olomouc15 smluv530,9 mil. Kč
- Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace6 smluv342,4 mil. Kč
- Vsetínská nemocnice a.s.2 smlouvy76,1 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Královské Vinohrady18 smluv33,9 mil. Kč
- Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace5 smluv21,6 mil. Kč
- Centrum sociálních služeb Hrabyně5 smluv15,4 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2023Smlouva k VZ-2023-000560 Poskytování úklidových služeb II. VZ-2023-000560530,5 mil. Kč
- Dodatek č. 12 ke smlouvě o podnájmu nebytových prostor ze dne 1.9.2012uzavřena 8. 9. 2026 · dodatek431 153 Kč
- Dohoda o vypořádání bezdůvodného obohacení k Dohodě o finančním vypořádání poskytnutého plnění služeb Úklidové práce a údržba vnějších ploch a zeleně ze dne 20.3.2023uzavřena 14. 8. 2026 · dodatek3,4 mil. Kč
- Smlouva o úkliduuzavřena 7. 9. 202657,5 mil. Kč
- Dodatek č. 1 - změna splatnostiuzavřena 29. 7. 2026 · dodatek188 844 Kč
- Dodatek č. 5 ke smlouvě o provádění úklidových pracíuzavřena 23. 7. 2026 · dodatekcena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 192 000 Kč (2015), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- OPA-SZ-160/2015Úřad práce České republiky · 2015192 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
11 vyhraných zakázek za 348,4 mil. Kč od 6 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Fakultní nemocnice Ostrava3 zakázky27,9 mil. Kč
- Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace2 zakázky289,6 mil. Kč
- Centrum sociálních služeb Hrabyně2 zakázky30,8 mil. Kč
- Ústav pro péči o matku a dítě2 zakázkybez ceny
- Česká průmyslová zdravotní pojišťovna1 zakázka300 Kč
- Nemocnice Pardubického kraje, a.s.1 zakázkabez ceny
Největší zakázky
- nadlimitní · 2026ÚKLIDOVÉ SLUŽBY V MNOMěstská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace168 mil. Kč
- nadlimitní · 2026ÚKLIDOVÉ SLUŽBY V MNOMěstská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace121,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Komplexní úklid prostor Litomyšlské nemocnice znovuvyhlášeníNemocnice Pardubického kraje, a.s. · společně s dalšími50,3 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Zajištění komplexních úklidových služeb pro Ústav pro péči o matku a dítě 2026Ústav pro péči o matku a dítě · společně s dalšími46 mil. Kč
- nadlimitní · 2026„Úklidové služby pavilonů M, T a Y ve FN Ostrava“Fakultní nemocnice Ostrava26,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2026„Úklidové služby pavilonů M, T a Y ve FN Ostrava“Fakultní nemocnice Ostrava · společně s dalšími26,2 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Úklidový pracovníci ve zdravotnictví8 míst
- UKLÍZEČ/-KA1 místo
- UKLÍZEČKA - PORODNÍ SÁLY1 místo
- UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 6. 5. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 8 · CNG 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 1. 2024Nový ve vedeníRené Drobík (osobní jednatel)
- 1. 1. 2024Nový ve vedeníRichard Týnský (osobní jednatel)
- 1. 1. 2024Nový ve vedeníTSC Management, s.r.o. (korporátní jednatel)
- 31. 12. 2023Odchod z vedeníMartin Chyla (jednatel)
- 31. 12. 2023Odchod z vedeníMgr. Robert Labuda (jednatel)
- 9. 3. 2023Odchod z vedeníIva Hlatká (jednatel)
- 9. 3. 2023Nový ve vedeníMartin Chyla (jednatel)
- 9. 3. 2023Nový ve vedeníMgr. Robert Labuda (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 1. 6. 2022Změna názvuLESK služby s.r.o. → TSC Hospital, s.r.o.
- 30. 4. 2021PřesídleníFrýdek-Místek → Ostrava
- 8. 2. 2021Nový společníkTSC GROUP, a.s. – 10 %
- 8. 2. 2021Odchod společníkaOptimus-Beteiligungsgesellschaft m.b.H.
- 29. 12. 2018PřesídleníFrýdek-Místek
- 20. 5. 2015Odchod společníkaJiří Vejmelka
- 20. 5. 2015Nový společníkOptimus-Beteiligungsgesellschaft m.b.H. – 10 %
- 1. 5. 2015Nový ve vedeníIva Hlatká (jednatel)
- 30. 4. 2015Odchod z vedeníBarbora Bušková (jednatel)
- 29. 4. 2014PřesídleníFrýdek-Místek
- 14. 4. 2014Odchod z vedeníJiří Vejmelka (jednatel)
- 14. 4. 2014Nový ve vedeníBarbora Bušková (jednatel)
- 18. 11. 2005Odchod společníkaABC.ENTERPRISE, akciová společnost
- 18. 11. 2005Nový společníkJiří Vejmelka – 100 %
- 18. 11. 2005Změna názvuVANILLA STAR s.r.o. → LESK služby s.r.o.
- 18. 11. 2005PřesídleníOstrava → Frýdek-Místek
- 15. 11. 2005Odchod z vedeníIng. Taťána Mrózková (jednatel)
- 24. 10. 2005Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 144 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
xr3h9w8
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ26872561
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 632 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Stodolní 316/2, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
- CZECH AUTOMOTIVE SERVICES a.s.Akciová společnost · od 2008 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- PORTATINA a.s.Akciová společnost · od 2009Aktivní
- PORTILLO ESTATO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- Portillo Group s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- PRIMA MOBIL, s.r.o. "v likvidaci"Společnost s ručením omezeným · od 1996Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 26872561
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Všeobecný úklid budov
- Další činnosti
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod s pohonnými hmotami ve specializovaných prodejnách, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody, Praní a chemické čištění textilních a kožešinových výrobků, 9610
- Zaměstnanci
- 1000 - 1499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 24. 10. 2005
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy TSC Hospital, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě TSC Hospital, s.r.o.
Kdy vznikla firma TSC Hospital, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má TSC Hospital, s.r.o.?
Kde sídlí TSC Hospital, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy TSC Hospital, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má TSC Hospital, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy TSC Hospital, s.r.o.?
Komu patří TSC Hospital, s.r.o.?
Je TSC Hospital, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se TSC Hospital, s.r.o. zabývá?
Je TSC Hospital, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu