Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 22 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 22 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji René Drobík a 2 další.
Statutární orgán
- René Drobíkčlen představenstva · od 2024 · nar. 1976 · Dřevohosticedalších 4 firmy:4 aktivních
- Richard Týnskýčlen představenstva · od 2024 · nar. 1972 · Chýnědalších 5 firem:5 aktivních
- TSC Management, s.r.o.předseda představenstva · od 2024
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 13
- Mgr. Robert Labudačlen představenstva · od 2010 · do 2023 · nar. 1972 · Havířovjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Chylapředseda představenstva · od 2016 · do 2023 · nar. 1972 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Monika Černáčlen představenstva · od 2015 · do 2023 · nar. 1975 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Igor Weisspředseda představenstva · od 2010 · do 2016 · nar. 1974 · Havířovjiné firmy v rejstříku nemá
- Bc. Iva Hlatkáčlen představenstva · od 2011 · do 2015 · nar. 1960 · Dobroslavicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Libor Zborovskýčlen představenstva · od 2010 · do 2011 · nar. 1965 · Havířovjiné firmy v rejstříku nemá
- Igor Weissjednatel · od 1997 · do 2010 · nar. 1974 · Těrlickojiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Weissjednatel · od 1998 · do 2001 · nar. 1966 · Havířov-Městojiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Mokrošjednatel · od 1997 · do 1998 · nar. 1975 · Havířovjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Igor Weissspolečník · od 1997 · do 2016 · nar. 1974 · Havířovjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Mokrošspolečník · od 1997 · do 1998 · nar. 1975 · Havířovjiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Weissspolečník · od 1998 · do 2009 · nar. 1966 · Havířov-Městojiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Martínekspolečník · od 1999 · do 2010 · nar. 1975 · Těrlickojiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
TSC Cleaning, a.s.Skupina · GLEIF
Skupina
Do které skupiny firma účetně patří
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Shrnutí · spočítáno z registrů
TSC Cleaning, a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 151 z 152firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 221 z 271 firem oboru v Ostravě
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 19 firemsídlí na stejné adrese
- 4 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 150 Kč
- 1,6 mld. Kč656 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 567 000 Kčv 7 dotacích z veřejných rozpočtů
- 40 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 1,1 mld. Kč bez DPH
- 9 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- TSC GROUP, a.s.stojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří
- 113 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Ostravě · 152 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 151
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
- 088
- 1 - 533
- 6 - 97
- 10 - 195
- 20 - 244
- 25 - 494
- 50 - 993
- 100 - 1991
- 200 - 2491
- 250 - 4993
- 500 - 9991
- 1000 - 14991
- 1500 - 1999tato firma1
Ročník 1997
Z 266 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 256. TSC Cleaning, a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- TSC Cleaning, a.s.1500 - 1999 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- TSC Hospital, s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2005
- CLEANCAT s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2012
- TSC Services, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- TechClean, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1994
- TSC Jet, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2021
- Ostravské komunikace, a.s.200 - 249 zaměstnancůod 1998
- ASF jobs s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2019
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
656 smluv za 1,6 mld. Kč, nejvíc s Fakultní nemocnice Královské Vinohrady (24 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Fakultní nemocnice Královské Vinohrady251 smluv382,7 mil. Kč
- Statutární město Havířov32 smluv160,9 mil. Kč
- Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace21 smluv135 mil. Kč
- Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace2 smlouvy104,9 mil. Kč
- Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace1 smlouva98 mil. Kč
- Vsetínská nemocnice a.s.9 smluv62,8 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2023SMLOUVA158,5 mil. Kč
- Objednávám u vás mimořádný úklid v prostorách budov ÚMČ kde probíhali stavební práce.uzavřena 30. 10. 202626 361 Kč
- Navýšení cen od 1.1.2027uzavřena 19. 10. 2026 · dodatek206 820 Kč
- Objednávka - Autorizované měření a hodnocení lokální svalové zátěžeuzavřena 30. 9. 202657 517 Kč
- Odborné ošetření výběru dřevinuzavřena 16. 9. 2026369 473 Kč
- Zahradnické práceuzavřena 11. 9. 202698 500 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
7 dotací za 567 000 Kč (2004–2013); nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky3 dotace181 000 Kč
- Úřad práce v Karviné1 dotace132 000 Kč
- Úřad práce v Ostravě1 dotace108 000 Kč
- Úřad práce v Novém Jičíně1 dotace96 000 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace50 000 Kč
Poslední dotace
- BBR-SN-70/2013Úřad práce České republiky · 201360 000 Kč
- BVA-SN-70/2013Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201350 000 Kč
- OTA-PRI-60/2011Úřad práce České republiky · 2011110 000 Kč
- OTA-PRI-060/2011Úřad práce České republiky · 201111 000 Kč
- KAA-SL-6/2009Úřad práce v Karviné · 2009132 000 Kč
- OTA-S-1051/2006Úřad práce v Ostravě · 2006108 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
40 vyhraných zakázek za 1,1 mld. Kč od 23 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- ČEZ, a. s.8 zakázek44,3 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Královské Vinohrady3 zakázky314,9 mil. Kč
- Dopravní podnik Ostrava a.s.3 zakázky20,5 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Ostrava3 zakázky7,6 mil. Kč
- Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s.2 zakázky13,9 mil. Kč
- Centrum sociálních služeb Hrabyně2 zakázky10,1 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2023Poskytování úklidových služeb IIFakultní nemocnice Olomouc530,5 mil. Kč
- nadlimitní · 2023Část 1: Vnitřní úklidové službyFakultní nemocnice Královské Vinohrady158,5 mil. Kč
- nadlimitní · 2019FNKV – úklidové práce a údržba vnějších ploch a zeleněFakultní nemocnice Královské Vinohrady144 mil. Kč
- nadlimitní · 2018Úklidové služby v MNOMěstská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace83,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2019Úklidové služby pro ONKOblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje56,7 mil. Kč
- malého rozsahu · 2021Úklid vnitřních prostor EDUČEZ, a. s. · 7 nabídek25,6 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)2 místa
- Úklidový pracovník ve výrobě1 místo
- uklízeč/ka1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 2. 7. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 73 · nafta 33 · ostatní 6 · LPG 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 1. 2024Nový ve vedeníTSC Management, s.r.o. (předseda představenstva)
- 1. 1. 2024Nový ve vedeníRené Drobík (člen představenstva)
- 1. 1. 2024Nový ve vedeníRichard Týnský (člen představenstva)
- 31. 12. 2023Odchod z vedeníMartin Chyla (předseda představenstva)
- 31. 12. 2023Odchod z vedeníMgr. Robert Labuda (člen představenstva)
- 10. 5. 2023Odchod z vedeníMonika Černá (člen představenstva)
- 1. 6. 2022Změna názvuMW-DIAS, a.s. → TSC Cleaning, a.s.
- 1. 9. 2016Odchod společníkaIng. Igor Weiss
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 31. 8. 2016Nový ve vedeníMartin Chyla (předseda představenstva)
- 31. 8. 2016Odchod z vedeníIng. Igor Weiss (předseda představenstva)
- 1. 5. 2015Nový ve vedeníMonika Černá (člen představenstva)
- 30. 4. 2015Odchod z vedeníBc. Iva Hlatká (člen představenstva)
- 14. 8. 2013PřesídleníTěrlicko → Ostrava
- 20. 6. 2011Odchod z vedeníIng. Libor Zborovský (člen představenstva)
- 20. 6. 2011Nový ve vedeníBc. Iva Hlatká (člen představenstva)
- 1. 1. 2010Nový ve vedeníIng. Igor Weiss (předseda představenstva)
- 1. 1. 2010Nový ve vedeníMgr. Robert Labuda (člen představenstva)
- 1. 1. 2010Nový ve vedeníIng. Libor Zborovský (člen představenstva)
- 1. 1. 2010Odchod z vedeníIgor Weiss (jednatel)
- 1. 1. 2010Odchod společníkaJiří Martínek
- 1. 1. 2010Změna základního kapitálu100 000 → 2 000 000 Kč
- 1. 1. 2010Změna názvuMW-DIAS, spol. s r.o. → MW-DIAS, a.s.
- 13. 10. 2009Odchod společníkaZdeněk Weiss
- 17. 3. 2005PřesídleníTěrlicko
- 10. 12. 2002PřesídleníTěrlicko
- 24. 3. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 266 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 19. 7. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
jk4pbdi
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25368907
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 632 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Stodolní 316/2, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
- CZECH AUTOMOTIVE SERVICES a.s.Akciová společnost · od 2008 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- PORTATINA a.s.Akciová společnost · od 2009Aktivní
- PORTILLO ESTATO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- Portillo Group s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- PRIMA MOBIL, s.r.o. "v likvidaci"Společnost s ručením omezeným · od 1996Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25368907
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Úklidové činnosti
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Truhlářské práce, Obkládání stěn a pokládání podlahových krytin, 43340, Malířské a natěračské práce, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství a 10 dalších
- Zaměstnanci
- 1500 - 1999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 24. 3. 1997
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy TSC Cleaning, a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě TSC Cleaning, a.s.
Kdy vznikla firma TSC Cleaning, a.s.?
Kolik zaměstnanců má TSC Cleaning, a.s.?
Kde sídlí TSC Cleaning, a.s.?
Jaké je IČO firmy TSC Cleaning, a.s.?
Jakou datovou schránku má TSC Cleaning, a.s.?
Kdo je ve vedení firmy TSC Cleaning, a.s.?
Je TSC Cleaning, a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se TSC Cleaning, a.s. zabývá?
Je TSC Cleaning, a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu