Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4,4 mld. | 46,8 mil. | 501 mil. |
| 2024 | 4 mld. | 3,8 mil. | 466,2 mil. |
| 2022 | 4,8 mld. | 154,5 mil. | 461 mil. |
| 2021 | 3,6 mld. | 138,5 mil. | 342,6 mil. |
| 2020 | 2,9 mld. | 44 mil. | 215,8 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 22 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2020–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Jaromír Čížek a 1 další, vlastní hlavně Ing. Jaromír Čížek (50 %).
Statutární orgán
- Ing. Jaromír Čížekjednatel · od 1991 · nar. 1960 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Luděk Strnadeljednatel · od 1991 · nar. 1962 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
Společníci a akcionáři
- Ing. Jaromír Čížek50 %od 1995 · nar. 1960 · Praha · vklad 1,1 mil. Kčdalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Luděk Strnadel50 %od 1995 · nar. 1962 · Praha · vklad 1,1 mil. Kčdalších 3 firmy:3 aktivních
Dříve ve firmě · 4
- Ing. Jaromír Čížekčlen statutárního orgánu · od 1991 · do 1995 · Praha
- Ing. Luděk Strnadelčlen statutárního orgánu · od 1991 · do 1995 · Praha
- Ing. Jaromír Čížekspolečník · od 1991 · do 1995 · Praha
- Ing. Luděk Strnadelspolečník · od 1991 · do 1995 · Praha
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
IZOMAT stavebniny s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
IZOMAT stavebniny s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 773 z 18 798firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 34 letna trhu, déle než 63 721 z 65 964 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1991 dnes funguje
- 51 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 1 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 38 000 Kč
- 21,8 mil. Kč222 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 486 512 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 6 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 1,8 mil. Kč bez DPH
- 6 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 167 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
- 19× pokuta od ČOIcelkem 225 000 Kč z 80 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 798 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18 773
- Ve stejném pásmu
- 17
- Větších
- 8
- 05 736
- 1 - 59 517
- 6 - 91 306
- 10 - 191 128
- 20 - 24249
- 25 - 49476
- 50 - 99224
- 100 - 19999
- 200 - 24917
- 250 - 49921
- 500 - 999tato firma17
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 5000 - 99992
Ročník 1991
Z 6 135 subjektů oboru zapsaných v roce 1991 dnes funguje 5 586. IZOMAT stavebniny s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- IZOMAT stavebniny s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991Tato firma · stejně velké →
- Sandoz s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- TSR Czech Republic s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- ALIMPEX FOOD a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- ALBI Česká republika a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1993
- L'ORÉAL Česká republika s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1994
- ČEROZFRUCHT s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1995
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
222 smluv za 21,8 mil. Kč, nejvíc s Technické služby Tábor s.r.o. (54 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Technické služby Tábor s.r.o.115 smluv11,7 mil. Kč
- Správa a údržba silnic Jihočeského kraje8 smluv2,1 mil. Kč
- Správa železnic, státní organizace7 smluv1,8 mil. Kč
- Služby Města Veselí nad Moravou9 smluv719 492 Kč
- Technické služby města Liberce a.s.4 smlouvy560 000 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Celoroční stavební materiál499 000 Kč
- Izomat stavebniny s.r.o.uzavřena 29. 9. 2026100 000 Kč
- Objednávka materiálu na výuku pro 1. a 2. ročník oboru zedníkuzavřena 15. 10. 202663 670 Kč
- dlažbu dle CNč.NA172605958uzavřena 7. 10. 202671 675 Kč
- Objednávka stavebního materiáluuzavřena 5. 10. 202657 270 Kč
- Objednávka dveří a kováníuzavřena 18. 9. 2026128 265 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 486 512 Kč (2015), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- PBA-MR-6/2015Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2015486 512 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
6 vyhraných zakázek za 1,8 mil. Kč od 3 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Správa a údržba silnic Jihočeského kraje4 zakázky1,6 mil. Kč
- Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje1 zakázka168 446 Kč
- Speciální základní škola a Praktická škola, Ústí nad Labem, Pod Parkem 2788, příspěvková organizace1 zakázka43 042 Kč
Největší zakázky
- 2024Dodávka reprofilační malty pro stavební údržbu mostů v roce 2024Správa a údržba silnic Jihočeského kraje439 961 Kč
- 2023Dodávka reprofilační malty pro stavební údržbu mostů v roce 2023Správa a údržba silnic Jihočeského kraje419 311 Kč
- 2022Dodávka reprofilační malty pro stavební údržbu mostů v roce 2022Správa a údržba silnic Jihočeského kraje373 193 Kč
- malého rozsahu · 2025Dodávka reprofilační malty pro stavební údržbu mostů v roce 2025Správa a údržba silnic Jihočeského kraje349 267 Kč
- malého rozsahu · 2019Dodávka dřevěného materiáluHasičský záchranný sbor Olomouckého kraje168 446 Kč
- malého rozsahu · 2025Venkovní nábytekSpeciální základní škola a Praktická škola, Ústí nad Labem, Pod Parkem 2788, příspěvková organizace43 042 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Řidič (m/ž)1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 16. 10. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2026
- 1× zákaz prodeje · zboží za 64 976 Kč
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 82 · ostatní 81 · benzín 4
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 7. 2022Změna základního kapitálu2 000 000 → 2 200 000 Kč
- 18. 11. 2016Změna základního kapitálu1 000 000 → 2 000 000 Kč
- 11. 12. 2015Změna názvuIZOMAT Praha s.r.o. → IZOMAT stavebniny s.r.o.
- 7. 5. 2013PřesídleníPraha
- 12. 1. 2007Změna základního kapitálu100 000 → 1 000 000 Kč
- 7. 7. 2004Změna názvuIZOMAT Praha, s r.o. v jazyce českém, → IZOMAT Praha s.r.o.
- 7. 7. 2004PřesídleníPraha
- 18. 4. 1995Odchod z vedeníIng. Jaromír Čížek (člen statutárního orgánu)
Celá historie · další 6Skrýt starší
- 18. 4. 1995Odchod z vedeníIng. Luděk Strnadel (člen statutárního orgánu)
- 18. 4. 1995Odchod společníkaIng. Jaromír Čížek
- 18. 4. 1995Odchod společníkaIng. Luděk Strnadel
- 18. 4. 1995Nový společníkIng. Jaromír Čížek – 50 %
- 18. 4. 1995Nový společníkIng. Luděk Strnadel – 50 %
- 19. 12. 1991Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 135 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 29. 3. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
estc73y
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ45242003
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Michalská 432/12, Staré Město, 11000 Praha
- 5 NATURAL ELEMENTS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- ALL INSPIRITY s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- AnonymouS Concept s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2012 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- AnonymouS Group s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- AnonymouS Office s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 45242003
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Další činnosti
- Výroba brusiv a ostatních nekovových minerálních výrobků j. n., Obrábění, 25630, Výroba zámků a kování, Výroba nástrojů a nářadí, 41000, Výstavba bytových a nebytových budov, Silniční nákladní doprava a 4 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 19. 12. 1991
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy IZOMAT stavebniny s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě IZOMAT stavebniny s.r.o.
Kdy vznikla firma IZOMAT stavebniny s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má IZOMAT stavebniny s.r.o.?
Kde sídlí IZOMAT stavebniny s.r.o.?
Jaké je IČO firmy IZOMAT stavebniny s.r.o.?
Jakou datovou schránku má IZOMAT stavebniny s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy IZOMAT stavebniny s.r.o.?
Komu patří IZOMAT stavebniny s.r.o.?
Je IZOMAT stavebniny s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se IZOMAT stavebniny s.r.o. zabývá?
Je IZOMAT stavebniny s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu