Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 46 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 46 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Karel Bejsta a 2 další, vlastní Milan Kincl (100 %).
Statutární orgán
- Karel Bejstačlen představenstva · od 2004 · nar. 1969 · Říčanydalších 5 firem:5 aktivních
- Milan Kinclpředseda představenstva · od 2014 · nar. 1966 · Prahadalších 21 firem:21 aktivních
- Radek Málekmístopředseda představenstva · od 2014 · nar. 1968 · Prahadalších 6 firem:6 aktivních
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 12
- Milan Kinclčlen představenstva · od 2024 · do 2024 · nar. 1966 · Prahadalších 21 firem:21 aktivních
- Radek Málekčlen představenstva · od 2024 · do 2024 · nar. 1968 · Prahadalších 6 firem:6 aktivních
- Radek Málekpředseda představenstva · od 2004 · do 2014 · nar. 1968 · Prahadalších 6 firem:6 aktivních
- Martina Kinclovámístopředseda představenstva · od 2004 · do 2014 · nar. 1966 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Marie Schindlerováčlen představenstva · od 2003 · do 2008 · nar. 1949 · Opočnojiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Oldřich Boháččlen představenstva · od 2003 · do 2008 · nar. 1959 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Oldřich Boháčmístopředseda představenstva · od 1999 · do 2004 · nar. 1959 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Robert Kirschnerčlen představenstva · od 2003 · do 2004 · nar. 1951 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Václav Buchlpředseda představenstva · od 2003 · do 2004 · nar. 1944 · Lounyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Pavel Přibylčlen představenstva · od 2003 · do 2004 · nar. 1944 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Václav Tomec, CSCčlen představenstva · od 2001 · do 2003 · nar. 1940 · Zbirohjiné firmy v rejstříku nemá
- Václav Jelínekčlen představenstva · od 2001 · do 2003 · nar. 1935 · Benátky nad Jizeroujiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ALIMPEX FOOD a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Vlastní · 22
- LAKTOS PRAHA spol. s r.o.100 %
- Jaroměřická mlékárna, a.s.100 %
- Lounská mlékárna s.r.o.100 %
- LAHŮDKY CAJTHAML s.r.o.100 %
- Meclov západ II, s.r.o.100 %
- DeNuevo s.r.o.100 %
- ZOTAS 2000, s.r.o.100 %
- NET MILK a.s.100 %
- VTM GASTRO s.r.o.100 %
- NET PLASY, spol. s r.o.100 %
- Gastro instant, spol. s r.o.100 %
- LAKSYMA, a.s.100 %
Shrnutí · spočítáno z registrů
ALIMPEX FOOD a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 773 z 18 798firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 33 letna trhu, déle než 61 801 z 65 964 firem oboru v Praze
- 87 %firem oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje
- 50 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 1 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 30 000 Kč
- 169,1 mil. Kč969 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 39 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 4,7 mil. Kč bez DPH
- 32 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 212 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 798 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18 773
- Ve stejném pásmu
- 17
- Větších
- 8
- 05 736
- 1 - 59 517
- 6 - 91 306
- 10 - 191 128
- 20 - 24249
- 25 - 49476
- 50 - 99224
- 100 - 19999
- 200 - 24917
- 250 - 49921
- 500 - 999tato firma17
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 5000 - 99992
Ročník 1992
Z 6 083 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 5 315. ALIMPEX FOOD a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- ALIMPEX FOOD a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1992Tato firma · stejně velké →
- Sandoz s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- TSR Czech Republic s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- IZOMAT stavebniny s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- ALBI Česká republika a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1993
- L'ORÉAL Česká republika s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1994
- ČEROZFRUCHT s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1995
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
969 smluv za 169,1 mil. Kč, nejvíc s Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace26 smluv23,7 mil. Kč
- Státní pozemkový úřad5 smluv23,5 mil. Kč
- Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně13 smluv16,1 mil. Kč
- Léčebné lázně Lázně Kynžvart12 smluv11,8 mil. Kč
- Centrum sociálních služeb Prostějov, příspěvková organizace1 smlouva7,5 mil. Kč
- Domov pro seniory Krnov10 smluv5,4 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025nájemní smlouva 29N25/80 na pozemky23,5 mil. Kč
- RÁMCOVÁ KUPNÍ SMLOUVAuzavřena 14. 10. 2026cena neuvedena
- FTVS - Smlouva o vypořádání závazku (objednávka)uzavřena 19. 10. 2026241 992 Kč
- FTVS - Smlouva o vypořádání závazku (smlouva)uzavřena 19. 10. 2026cena neuvedena
- Dodatek ke kupní smlouvěuzavřena 1. 8. 2026cena neuvedena
- Rámcová kupní smlouva na nákup potravinuzavřena 20. 10. 2026cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
39 vyhraných zakázek za 4,7 mil. Kč od 4 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Vojenská lázeňská a rekreační zařízení34 zakázek2 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Motol a Homolka2 zakázky2,3 mil. Kč
- Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně2 zakázkybez ceny
- Justiční akademie1 zakázka500 000 Kč
Největší zakázky
- 201421886/2014 Rámcová kupní smlouva na dodávku potravin pro VZ BedřichovVojenská lázeňská a rekreační zařízení2 mil. Kč
- 2012"FN Motol - Potraviny 2Q 2012 - Mléko a mléčné výrobky"Fakultní nemocnice Motol a Homolka1,1 mil. Kč
- 2012FN v Motole - dodávky potravin 4Q 2012 - mléko, mléčné výrobky, sýry a výrobky ze sýrůFakultní nemocnice Motol a Homolka1,1 mil. Kč
- malého rozsahu · 2024JA - Zajištění stravování účastníků vzdělávacích akcí v Km a Praze – 2024Justiční akademie500 000 Kč
- 2017E-aukce č. 885 Sýry 2017Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně · společně s dalšími
- 20151464/2015 Rámcová kupní smlouva na dodávky potravin VLL F.LázněVojenská lázeňská a rekreační zařízení
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Skladník1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 26. 8. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 150 · benzín 39 · ostatní 14 · CNG 9
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 21. 5. 2024Odchod z vedeníMilan Kincl (člen představenstva)
- 21. 5. 2024Odchod z vedeníRadek Málek (člen představenstva)
- 15. 5. 2024Nový ve vedeníMilan Kincl (člen představenstva)
- 15. 5. 2024Nový ve vedeníRadek Málek (člen představenstva)
- 14. 11. 2014Nový ve vedeníMilan Kincl (předseda představenstva)
- 14. 11. 2014Nový ve vedeníRadek Málek (místopředseda představenstva)
- 12. 11. 2014Odchod z vedeníRadek Málek (předseda představenstva)
- 12. 11. 2014Odchod z vedeníMartina Kinclová (místopředseda představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 31. 5. 2008Odchod z vedeníMarie Schindlerová (člen představenstva)
- 31. 5. 2008Odchod z vedeníIng. Oldřich Boháč (člen představenstva)
- 18. 10. 2006Nový společníkMilan Kincl – 100 %
- 18. 10. 2006PřesídleníPraha
- 15. 12. 2004Změna názvuPRAGOLAKTOS, a.s. → ALIMPEX FOOD a.s.
- 11. 10. 2004Nový ve vedeníKarel Bejsta (člen představenstva)
- 11. 10. 2004Odchod z vedeníing. Oldřich Boháč (místopředseda představenstva)
- 11. 10. 2004Odchod z vedeníVáclav Buchl (předseda představenstva)
- 11. 10. 2004Odchod z vedeníIng. Robert Kirschner (člen představenstva)
- 11. 10. 2004Odchod z vedeníIng. Pavel Přibyl (člen představenstva)
- 11. 10. 2004Nový ve vedeníRadek Málek (předseda představenstva)
- 11. 10. 2004Nový ve vedeníMartina Kinclová (místopředseda představenstva)
- 30. 9. 2004Změna základního kapitálu153 025 800 → 113 352 448 Kč
- 19. 3. 2003Odchod z vedeníIng. Václav Sochr (předseda představenstva)
- 19. 3. 2003Odchod z vedeníIng. Václav Tomec, CSC (člen představenstva)
- 19. 3. 2003Odchod z vedeníVáclav Jelínek (člen představenstva)
- 19. 3. 2003Nový ve vedeníVáclav Buchl (předseda představenstva)
- 1. 12. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 083 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 29. 3. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
4u3cqp6
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ47115807
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Českobrodská 1174, Kyje, 19800 Praha
- AG PROFIT trade, a.s., v likvidaciAkciová společnost · od 2005 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AK SLÁDEK s.r.o., advokátní kancelářSpolečnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- ALIMPEX GASTRO spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1999Aktivní
- ALIMPEX - Louny spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1999 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- Bertíkova cukrárna s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 47115807
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Zprostředkování nespecializovaného velkoobchodu a nespecializovaný velkoobchod v zastoupení
- Další činnosti
- Výroba zmrzliny, Velkoobchod s pevnými, kapalnými a plynnými palivy a příbuznými výrobky, 46810, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Maloobchod s nápoji, Maloobchod s pohonnými hmotami ve specializovaných prodejnách, Silniční nákladní doprava, Skladování a 5 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 12. 1992
- Poslední změna
- 1. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ALIMPEX FOOD a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě ALIMPEX FOOD a.s.
Kdy vznikla firma ALIMPEX FOOD a.s.?
Kolik zaměstnanců má ALIMPEX FOOD a.s.?
Kde sídlí ALIMPEX FOOD a.s.?
Jaké je IČO firmy ALIMPEX FOOD a.s.?
Jakou datovou schránku má ALIMPEX FOOD a.s.?
Kdo je ve vedení firmy ALIMPEX FOOD a.s.?
Komu patří ALIMPEX FOOD a.s.?
Je ALIMPEX FOOD a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ALIMPEX FOOD a.s. zabývá?
Je ALIMPEX FOOD a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu