Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2024
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1,5 mld. | 163,3 mil. | 1,1 mld. |
| 2023 | 1,6 mld. | 159,6 mil. | 989,1 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2024
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2024 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 12 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2024 a pro srovnání 2023.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Antonín Kokeš, MBA a 1 další, vlastní Antonín Kokeš (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Antonín Kokeš, MBApředseda správní rady · od 2021 · nar. 1970 · Prahadalších 8 firem:8 aktivních
- Mgr. Radomír Švecčlen správní rady · od 2021 · nar. 1971 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 14
- Ing. Antonín Kokeš, MBAčlen správní rady · od 2014 · do 2021 · nar. 1970 · Prahadalších 8 firem:8 aktivních
- Mgr. Radomír Švecstatutární ředitel · od 2014 · do 2021 · nar. 1971 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
- Mgr. Radomír Švecčlen představenstva · od 2003 · do 2014 · nar. 1971 · Telčdalších 4 firmy:4 aktivních
- Lenka Němcováčlen představenstva · od 2007 · do 2014 · nar. 1976 · Vestecjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Antonín Kokešpředseda představenstva · od 2003 · do 2014 · nar. 1970 · Prahadalších 8 firem:8 aktivních
- Ing. Jaromír Kovaříkčlen představenstva · od 2003 · do 2007 · nar. 1969 · Týnec nad Sázavoujiné firmy v rejstříku nemá
- Antonín Kokešspolečník · od 1999 · do 2003 · nar. 1970 · Prahadalších 8 firem:8 aktivních
- Jaromír Kovaříkspolečník · od 2002 · do 2003 · nar. 1969 · Týnec nad Sázavoujiné firmy v rejstříku nemá
- Jaromír Kovaříkspolečník · od 1993 · do 2002 · Uničov
- Antonín Kokešspolečník · od 1993 · do 1999 · Vyškov
- Ing. Jiří Kokešspolečník · od 2007 · do 2007 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jaromír Kovaříkspolečník · od 1993 · do 2002
- Antonín Kokešspolečník · od 1993 · do 1999 · Vyškov
- Jaromír Kovaříkspolečník · od 2002 · do 2003 · nar. 1969 · Týnec nad Sázavoujiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ALBI Česká republika a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
ALBI Česká republika a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 773 z 18 798firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 33 letna trhu, déle než 59 776 z 65 964 firem oboru v Praze
- 87 %firem oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje
- 40 firemsídlí na stejné adrese
- 7,5 mil. Kč91 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 24,5 mil. Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů, 25 % z fondů EU
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 348 929 Kč bez DPH
- 12 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 101 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
- 19× pokuta od ČOIcelkem 117 000 Kč z 96 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 798 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18 773
- Ve stejném pásmu
- 17
- Větších
- 8
- 05 736
- 1 - 59 517
- 6 - 91 306
- 10 - 191 128
- 20 - 24249
- 25 - 49476
- 50 - 99224
- 100 - 19999
- 200 - 24917
- 250 - 49921
- 500 - 999tato firma17
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 5000 - 99992
Ročník 1993
Z 6 497 subjektů oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje 5 654. ALBI Česká republika a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- ALBI Česká republika a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1993Tato firma · stejně velké →
- Sandoz s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- TSR Czech Republic s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- IZOMAT stavebniny s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- ALIMPEX FOOD a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- L'ORÉAL Česká republika s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1994
- ČEROZFRUCHT s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1995
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
91 smluv za 7,5 mil. Kč, nejvíc s Česká pošta, s.p. (28 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Česká pošta, s.p.19 smluv2,1 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA9 smluv1,6 mil. Kč
- ČESKÁ TELEVIZE4 smlouvy725 869 Kč
- Zoologická zahrada hl. m. Prahy6 smluv458 150 Kč
- Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje2 smlouvy435 000 Kč
- Vysočina Tourism, příspěvková organizace2 smlouvy304 680 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahy uzavřená v souladu s § 17 odst. 4 zákona č.185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů815 265 Kč
- SZ Lednice - Smlouva o dodávkách -Dodatek č. 1 (dodávka upomínkových předmětů ALBI)uzavřena 28. 7. 2026 · dodatek250 000 Kč
- Vysílání obchodních sdělení - produktyuzavřena 30. 4. 2026106 949 Kč
- Dílčí objednávka ke smlouvě známky/ALBI a.s.uzavřena 24. 4. 2026 · dodatek53 568 Kč
- SZ Lednice - Smlouva o dodávkách (dodávka upomínkových předmětů ALBI)uzavřena 15. 4. 2026250 000 Kč
- Rámcová kupní smlouvauzavřena 27. 1. 2026cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 24,5 mil. Kč (2020–2025), 25 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 6,1 mil. Kčnárodní zdroje · 18,5 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- Instalace FVE vč. akumulace - ALBI Česká republika a.s.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2025 · 7.1. - Infrastruktura pro obnovitelné zdroje energie a elektrizační soustava (REPowerEU)6,1 mil. KčEU
- Dotace energieMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Program podpory na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádně prudkého růstu jejich cen143 535 Kč
- 2101005260Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20215,4 mil. Kč
- 2002007229Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20215,2 mil. Kč
- 2110014563Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20212,9 mil. Kč
- 2001001644Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20204,8 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 348 929 Kč od 2 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY2 zakázky98 929 Kč
- Národní památkový ústav1 zakázka250 000 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2026SZ Lednice - dodávka upomínkových předmětů ALBINárodní památkový ústav250 000 Kč
- 2021Klub pevného zdraví- Albi Česká republika a.s. -Smlouva o spolupráciVŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY98 929 Kč
- 2023Klub pevného zdraví - ALBI Česká republika a.s. - Dodatek č. 1 ke smlouvě o spolupráciVŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2026
- 26× zákaz prodeje · zboží za 22 563 Kč
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 61 · nafta 38 · hybrid 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 22. 1. 2021Odchod z vedeníIng. Antonín Kokeš, MBA (člen správní rady)
- 21. 1. 2021Nový ve vedeníIng. Antonín Kokeš, MBA (předseda správní rady)
- 21. 1. 2021Nový ve vedeníMgr. Radomír Švec (člen správní rady)
- 1. 1. 2021Odchod z vedeníMgr. Radomír Švec (statutární ředitel)
- 23. 10. 2014Odchod z vedeníLenka Němcová (člen představenstva)
- 23. 10. 2014Odchod z vedeníMgr. Radomír Švec (člen představenstva)
- 1. 7. 2014Nový ve vedeníIng. Antonín Kokeš, MBA (člen správní rady)
- 1. 7. 2014Nový ve vedeníMgr. Radomír Švec (statutární ředitel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 30. 6. 2014Odchod z vedeníIng. Antonín Kokeš (předseda představenstva)
- 20. 6. 2007Nový společníkIng. Jiří Kokeš – 100 %
- 20. 6. 2007Odchod společníkaIng. Jiří Kokeš
- 25. 5. 2007Odchod z vedeníIng. Jaromír Kovařík (člen představenstva)
- 25. 5. 2007Nový ve vedeníLenka Němcová (člen představenstva)
- 1. 1. 2007PřesídleníPraha
- 25. 9. 2006PřesídleníPraha
- 25. 9. 2006PřesídleníPraha
- 1. 10. 2003Nový ve vedeníIng. Antonín Kokeš (předseda představenstva)
- 1. 10. 2003Nový ve vedeníIng. Jaromír Kovařík (člen představenstva)
- 1. 10. 2003Nový ve vedeníMgr. Radomír Švec (člen představenstva)
- 1. 10. 2003Odchod společníkaJaromír Kovařík
- 1. 10. 2003Změna názvuALBI v.o.s. → ALBI Česká republika a.s.
- 22. 9. 2003Odchod z vedeníJaromír Kovařík (společník)
- 22. 9. 2003Odchod z vedeníAntonín Kokeš (společník)
- 12. 3. 2002Odchod z vedeníJaromír Kovařík (společník)
- 12. 3. 2002Nový ve vedeníJaromír Kovařík (společník)
- 20. 10. 1993Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 497 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 8. 9. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
kr4cp42
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ49708368
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Thámova 289/13, Karlín, 18600 Praha
- ALBI International s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- ALBI Invest s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- Before you Shine s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020Aktivní
- bikero.cz s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- BONAMI.CZ, a.s.Akciová společnost · od 2012 · 100 - 199 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 49708368
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Velkoobchod, kromě motorových vozidel
- Další činnosti
- Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků, Výroba elektřiny, Přenos elektřiny, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod s nápoji, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, 56110 a 4 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 20. 10. 1993
- Poslední změna
- 1. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ALBI Česká republika a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě ALBI Česká republika a.s.
Kdy vznikla firma ALBI Česká republika a.s.?
Kolik zaměstnanců má ALBI Česká republika a.s.?
Kde sídlí ALBI Česká republika a.s.?
Jaké je IČO firmy ALBI Česká republika a.s.?
Jakou datovou schránku má ALBI Česká republika a.s.?
Kdo je ve vedení firmy ALBI Česká republika a.s.?
Komu patří ALBI Česká republika a.s.?
Je ALBI Česká republika a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ALBI Česká republika a.s. zabývá?
Je ALBI Česká republika a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu