Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji RNDr. Otakar Prudil.
Statutární orgán
Dříve ve firmě · 6
- Ing. Petr Kolářmístopředseda · od 2013 · do 2017 · nar. 1980 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Jaroslav Šlechtapředseda · od 2015 · do 2017 · nar. 1952 · Košíkyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Pavel Pinďákpředseda · od 2013 · do 2015 · nar. 1979 · Slavičínjiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Pinďákčlen statutárního orgánu · od 2014 · do 2013 · nar. 1979 · Slavičínjiné firmy v rejstříku nemá
- Stanislav Pernickýčlen statutárního orgánu · od 2014 · do 2013 · nar. 1953 · Poličnájiné firmy v rejstříku nemá
- Otakar Prudilčlen statutárního orgánu · od 2014 · do 2008 · nar. 1981 · Kunštátdalších 6 firem:6 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Regionální rozvojová agentura Východní MoravyShrnutí · spočítáno z registrů
Regionální rozvojová agentura Východní Moravy v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 z 12firem oboru ve Zlíně s uvedenou velikostí je menších
- 28 letna trhu, déle než 10 z 23 firem oboru ve Zlíně
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- 4 firmysídlí na stejné adrese
- 78,6 mil. Kč355 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 10,5 mil. Kčv 19 dotacích z veřejných rozpočtů, 93 % z fondů EU
- 4 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 1,3 mil. Kč bez DPH
- 6 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Veřejná správa a obrana; povinné sociální zabezpečení ve Zlíně · 12 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 5
Ročník 1998
Z 261 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 257. Regionální rozvojová agentura Východní Moravy je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor ve Zlíně, nejpodobnější velikostí
- Regionální rozvojová agentura Východní Moravy25 - 49 zaměstnancůod 1998Tato firma · stejně velké →
- Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje25 - 49 zaměstnancůod 2001
- Sdružení měst a obcí východní Moravy20 - 24 zaměstnancůod 1998
- Sdružení místních samospráv České republiky, z. s.10 - 19 zaměstnancůod 2008
- Okresní soud ve Zlíně100 - 199 zaměstnancůod 1972
- Katastrální úřad pro Zlínský kraj250 - 499 zaměstnancůod 2004
- Krajské ředitelství policie Zlínského kraje250 - 499 zaměstnancůod 2010
- Zlínský kraj500 - 999 zaměstnancůod 2000
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
355 smluv za 78,6 mil. Kč, nejvíc s Statutární město Zlín (37 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Statutární město Zlín8 smluv28,7 mil. Kč
- Město Frenštát pod Radhoštěm20 smluv3,6 mil. Kč
- Státní fond podpory investic3 smlouvy3,1 mil. Kč
- Město Podbořany16 smluv3 mil. Kč
- Město Holešov21 smluv3 mil. Kč
- Město Břeclav18 smluv1,9 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018Smlouva o partnerství - Projekt "Místní akční plán rozvoje v ORP Zlín II"10,1 mil. Kč
- Administrace dotace Nabíjecí infrastruktura pro elektroautauzavřena 30. 10. 202690 750 Kč s DPH
- Bytový dům Vrchlického Jeseník - Dostupné bydleníuzavřena 16. 9. 2026272 000 Kč
- Smlouva - Příkazní smlouva - Zpracování dokumentů pro vyřízení dotace a Administrace projektu (Rekonstrukce BD Pravoslava Veselého, Hodonín)uzavřena 2. 10. 2026220 000 Kč
- Smlouva - Příkazní smlouva - Zpracování dokumentů pro vyřízení dotace a Administrace projektuuzavřena 8. 10. 202669 000 Kč
- Administrace projektu. Řemeslo má zlaté dno - inkubátor ASTRAuzavřena 9. 10. 2026cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
19 dotací za 10,5 mil. Kč (2003–2020), 93 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo pro místní rozvoj.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 9,7 mil. Kčnárodní zdroje · 753 557 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo pro místní rozvoj5 dotací9,1 mil. Kč
- Úřad práce České republiky4 dotace914 200 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí5 dotací318 954 Kč
- Úřad práce ve Vsetíně1 dotace60 000 Kč
- Úřad práce ve Zlíně3 dotace56 000 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2006Administrace fondu mikroprojektůMinisterstvo pro místní rozvoj4,5 mil. KčEU
- Nová partnerství místních a regionálních aktérů jako nástroj spolupráceMinisterstvo pro místní rozvoj · 2020 · INTERREG V-A Slovensko - Česká republika44 980 Kč
- Společný rozvoj česko-slovenského příhraničíMinisterstvo pro místní rozvoj · 2018 · INTERREG V-A Slovensko - Česká republika74 782 Kč
- VSA-JZ-89/2017Úřad práce České republiky · 2017300 000 KčEU
- ZLA-JZ-42/2016Úřad práce České republiky · 2016300 000 KčEU
- ZLA-JL-86/2015Úřad práce České republiky · 2015190 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
4 vyhrané zakázky za 1,3 mil. Kč od 4 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Vojenská nemocnice Brno1 zakázka640 000 Kč
- Svazek obcí Kamenné Vrchy1 zakázka460 000 Kč
- Moravské zemské muzeum1 zakázka98 000 Kč
- Národní památkový ústav1 zakázka75 000 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2022Výběr administrátora pro organizaci zadávacích řízení v rámci projektu – rozvoj a modernizace VN BrnoVojenská nemocnice Brno · 3 nabídky640 000 Kč
- podlimitní · 2022ČÁST 6 – STRATEGICKÉ A KONCEPČNÍ DOKUMENTYSvazek obcí Kamenné Vrchy · 4 nabídky460 000 Kč
- malého rozsahu · 2018MZM brno - vyhotovení studie proveditelnosti, SZ JevišoviceMoravské zemské muzeum98 000 Kč
- malého rozsahu · 2018Výběr administrátora výběrových řízení k projektu Státní zámek Zákupy – obnova jižního křídla hospodářského dvoraNárodní památkový ústav75 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 11. 2017Odchod z vedeníIng. Petr Kolář (místopředseda)
- 30. 11. 2017Odchod z vedeníMgr. Jaroslav Šlechta (předseda)
- 8. 12. 2015Odchod z vedeníIng. Pavel Pinďák (předseda)
- 8. 12. 2015Nový ve vedeníMgr. Jaroslav Šlechta (předseda)
- 14. 11. 2013Nový ve vedeníIng. Pavel Pinďák (předseda)
- 14. 11. 2013Nový ve vedeníIng. Petr Kolář (místopředseda)
- 14. 11. 2013Odchod z vedeníPavel Pinďák (člen statutárního orgánu)
- 14. 11. 2013Odchod z vedeníStanislav Pernický (člen statutárního orgánu)
Celá historie · další 3Skrýt starší
- 5. 11. 2008Odchod z vedeníOtakar Prudil (člen statutárního orgánu)
- 5. 11. 2008Nový ve vedeníRNDr. Otakar Prudil (ředitel)
- 9. 2. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 261 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
8z457g3
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ45659176
Finanční úřad · Územní pracoviště ve Zlíně
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Zlín
- Okres
- Zlín · 51 585 aktivních
- Kraj
- Zlínský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
třída Tomáše Bati 5146, 76001 Zlín
- Rozvojová agentura zlínského kraje, z.s.Spolek · od 2010 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Sdružení měst a obcí východní MoravyDobrovolný svazek obcí · od 1998 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
- Sdružení příjemců evropských dotací, z. s.Spolek · od 2015 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- VTS Zlín s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 45659176
- Právní forma
- Zájmové sdružení právnických osob
- Hlavní činnost
- Regulace a podpora podnikatelského prostředí
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 9. 2. 1998
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Regionální rozvojová agentura Východní Moravy
Otázky
Časté otázky o firmě Regionální rozvojová agentura Východní Moravy
Kdy vznikla firma Regionální rozvojová agentura Východní Moravy?
Kolik zaměstnanců má Regionální rozvojová agentura Východní Moravy?
Kde sídlí Regionální rozvojová agentura Východní Moravy?
Jaké je IČO firmy Regionální rozvojová agentura Východní Moravy?
Jakou datovou schránku má Regionální rozvojová agentura Východní Moravy?
Kdo je ve vedení firmy Regionální rozvojová agentura Východní Moravy?
Je Regionální rozvojová agentura Východní Moravy spolehlivý plátce DPH?
Čím se Regionální rozvojová agentura Východní Moravy zabývá?
Je Regionální rozvojová agentura Východní Moravy aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Veřejná správa a obrana; povinné sociální zabezpečení ve Zlíně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu