Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 12 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 12 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Jan Černošek a 2 další, vlastní hlavně Continental Holding France SAS (70 %).
Statutární orgán
- Ing. Jan Černošekjednatel · od 2017 · nar. 1975 · Zlíndalších 4 firmy:4 aktivních
- Ing. Pavol Červenákjednatel · od 2021 · nar. 1977 · Dubnica nad Váhomdalších 4 firmy:4 aktivních
- Tomáš Belzajednatel · od 2024 · nar. 1980 · Zlíndalších 3 firmy:3 aktivních
Společníci a akcionáři
- Continental Holding France SAS70 %od 2011 · vklad 1,6 mld. Kč
- Korso Industriebeteiligungsgesellschaft mbH30 %od 1998 · vklad 670,6 mil. Kč
Dříve ve firmě · 23
- Ing. Libor Lázničkajednatel · od 2006 · do 2024 · nar. 1967 · Zlínjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Búdayjednatel · od 2014 · do 2021 · nar. 1977 · Zlínjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Miloslav Bjalekjednatel · od 2006 · do 2017 · nar. 1954 · Napajedlajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Dalibor Kalina, PhD.jednatel · od 2009 · do 2013 · nar. 1974 · Petrovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Antonín Vetešníkprokura · od 1996 · do 2011 · Otrokovice
- ing. Stanislav Machovecprokura · od 1999 · do 2011 · nar. 1953 · Zlín-Malenovicejiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Zdeněk Bubeníkprokura · od 1994 · do 2010 · Praha
- Ing. František Ocásekprokura · od 2005 · do 2010 · nar. 1949 · Kostelec u Křížkůjiné firmy v rejstříku nemá
- Roman Hančíkjednatel · od 1997 · do 2009 · nar. 1962 · Zlínjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Pavel Pravecjednatel · od 1993 · do 2007 · nar. 1944 · Zlínjiné firmy v rejstříku nemá
- Jürgen Ludwigjednatel · od 2002 · do 2006 · nar. 1941 · Zlínjiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Jitka Hlinovskájednatel · od 2000 · do 2001 · nar. 1951 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Continental Holding France Sarlspolečník · od 2003 · do 2011
- Barum a.s. Otrokovice,ČR a OP Barumspolečník · od 1993 · do 1994 · Zlín
- Semperit Reifen AGspolečník · od 1993 · do 1994 · 2514 Traiskirchen, Rakousko
- Barum a.s. Otrokovice, ČR a OP Barumspolečník · od 1994 · do 1996
- Semperit Reifen Aktiengesellschaftspolečník · od 1994 · do 1999
- European Bank for Reconstruction and Development ( Evropská banka pro obnovu a rozvoj)společník · od 1994 · do 1998
- Česká gumárenská společnost, a.s.společník · od 1996 · do 1998
- Continental Aktiengesellschaftspolečník · od 1998 · do 2008
- Korto Industriebeteiligungsgesellschaft mbHspolečník · od 1998 · do 1998
- Korzo Industriebeteiligungsgesellschaft mbHspolečník · od 1998 · do 1998
- Semperit Reifen Gessellschaft m.b.H.společník · od 1999 · do 2003
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Continental Barum s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Vlastní · 3
Shrnutí · spočítáno z registrů
Continental Barum s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 13 z 14firem oboru v Otrokovicích s uvedenou velikostí je menších
- 33 letna trhu, déle než 18 z 24 firem oboru v Otrokovicích
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje
- 14 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 2 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 27 400 Kč
- 35 mil. Kč169 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 90,4 mil. Kčv 38 dotacích z veřejných rozpočtů, 50 % z fondů EU
- 2 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 3,5 mil. Kč bez DPH
- 11 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- Continental Aktiengesellschaftstojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří · Německo
- 182 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba pryžových a plastových výrobků v Otrokovicích · 14 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 13
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 1993
Z 173 subjektů oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje 162. Continental Barum s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Otrokovicích, nejpodobnější velikostí
- Continental Barum s.r.o.4000 - 4999 zaměstnancůod 1993Tato firma · stejně velké →
- Continental HT Tyres, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2003
- Continental výroba pneumatik, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1999
- WESTLAND spol. s r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1995
- TUFO, s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1997
- REMAQ, s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2004
- 3D PROGRAM, s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 2013
- EKOTREND COMPOUND s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 2022
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
169 smluv za 35 mil. Kč, nejvíc s Dopravní podnik města Brna, a.s..
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Dopravní podnik města Brna, a.s.31 smluv6,4 mil. Kč
- Dopravní podnik města Olomouce, a.s.4 smlouvy6,2 mil. Kč
- Dopravní podnik města České Budějovice, a.s.11 smluv5,1 mil. Kč
- Vysoké učení technické v Brně9 smluv2,5 mil. Kč
- město Otrokovice19 smluv2,3 mil. Kč
- Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s.9 smluv1,9 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020Rámcová kupní smlouva - dodávky nových pneumatik pro městský provoz4,9 mil. Kč
- finanční dar - podpora studia žáků 2026uzavřena 2. 7. 2026200 000 Kč s DPH
- Darovací smlouvauzavřena 2. 7. 202680 000 Kč s DPH
- Smlouva o vypořádání závazků - daruzavřena 8. 6. 2026250 000 Kč
- darovací smlouvauzavřena 2. 4. 2026250 000 Kč s DPH
- Darovací smlouvauzavřena 8. 4. 2026100 000 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
38 dotací za 90,4 mil. Kč (2009–2019), 50 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 45 mil. Kčnárodní zdroje · 45,4 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu3 dotace77,9 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace6,3 mil. Kč
- Úřad práce ve Zlíně33 dotací6 mil. Kč
- Úřad práce České republiky1 dotace256 384 Kč
Poslední dotace
- Komplexní snížení energetické náročnosti objektu výroby forem SO 01Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2019 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost27,6 mil. KčEU
- Modernizace centrální výměníkové stanice a parovoduMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2017 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost11,1 mil. KčEU
- CZ.1.04/1.1.02/94.01157Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20146,3 mil. KčEU
- Snížení spotřeby energie pro vytápění objektů a pro zařízení na výrobu energie stlačeného vzduchuMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2011 · OP Podnikání a inovace39,2 mil. Kč
- ZLA-MZ-10/2011Úřad práce České republiky · 2011256 384 Kč
- ZLA-MZ-112(1)/2010Úřad práce ve Zlíně · 2010288 922 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
2 vyhrané zakázky za 3,5 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Dopravní podnik města Olomouce, a.s.2 zakázky3,5 mil. Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Gumař/ka divize výroba2 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 4. 9. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2025–2025
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 132 · ostatní 40 · benzín 8 · elektřina 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 17. 10. 2024Nový ve vedeníTomáš Belza (jednatel)
- 16. 10. 2024Odchod z vedeníIng. Libor Láznička (jednatel)
- 1. 2. 2021Nový ve vedeníIng. Pavol Červenák (jednatel)
- 31. 1. 2021Odchod z vedeníMartin Búday (jednatel)
- 31. 12. 2017Odchod z vedeníIng. Miloslav Bjalek (jednatel)
- 6. 11. 2017Nový ve vedeníIng. Jan Černošek (jednatel)
- 1. 1. 2014Nový ve vedeníMartin Búday (jednatel)
- 31. 12. 2013Odchod z vedeníIng. Dalibor Kalina, PhD. (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 22. 1. 2013PřesídleníOtrokovice
- 1. 1. 2013Změna názvuBarum Continental spol. s r.o. → Continental Barum s.r.o.
- 9. 8. 2011Odchod z vedeníAntonín Vetešník (prokura)
- 9. 8. 2011Odchod z vedeníing. Stanislav Machovec (prokura)
- 9. 8. 2011Odchod společníkaContinental Holding France Sarl
- 9. 8. 2011Nový společníkContinental Holding France SAS – 70 %
- 3. 6. 2010Odchod z vedeníing. Zdeněk Bubeník (prokura)
- 3. 6. 2010Odchod z vedeníIng. František Ocásek (prokura)
- 1. 10. 2009Nový ve vedeníIng. Dalibor Kalina, PhD. (jednatel)
- 30. 9. 2009Odchod z vedeníRoman Hančík (jednatel)
- 7. 1. 2008Odchod společníkaContinental Aktiengesellschaft
- 30. 4. 2007Odchod z vedeníIng. Pavel Pravec (jednatel)
- 27. 4. 2006Odchod z vedeníJürgen Ludwig (jednatel)
- 27. 4. 2006Nový ve vedeníIng. Miloslav Bjalek (jednatel)
- 27. 4. 2006Nový ve vedeníIng. Libor Láznička (jednatel)
- 6. 10. 2005Nový ve vedeníIng. František Ocásek (prokura)
- 5. 12. 2003Odchod společníkaSemperit Reifen Gessellschaft m.b.H.
- 1. 3. 1993Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 173 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 12. 9. 2026 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
fk6qpqg
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ45788235
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Člen skupiny pro DPHSkupiny DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Registr plátců DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Otrokovice
- Okres
- Zlín · 51 585 aktivních
- Kraj
- Zlínský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Objízdná 1628, 76502 Otrokovice
- BestDrive Czech Republic s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1991 · 500 - 999 zaměstnancůAktivní
- Conti Machinery Otrokovice s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1991 · 100 - 199 zaměstnancůAktivní
- Continental HT Tyres, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2003 · 500 - 999 zaměstnancůAktivní
- Continental výroba pneumatik, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1999 · 250 - 499 zaměstnancůAktivní
- ELINS PLUS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2003 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 45788235
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výroba pryžových plášťů a duší; protektorování pneumatik
- Další činnosti
- Výroba ostatních technických a průmyslových textilií, Výroba základních chemických látek, hnojiv a dusíkatých sloučenin, plastů a syntetického kaučuku v primárních formách, Výroba ostatních chemických výrobků, Výroba plastových výrobků, 25530, Obrábění, Výroba strojů na výrobu plastů a pryže, Shromažďování, úprava a rozvod vody a 11 dalších
- Zaměstnanci
- 4000 - 4999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 3. 1993
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Continental Barum s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Continental Barum s.r.o.
Kdy vznikla firma Continental Barum s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Continental Barum s.r.o.?
Kde sídlí Continental Barum s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Continental Barum s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Continental Barum s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Continental Barum s.r.o.?
Komu patří Continental Barum s.r.o.?
Je Continental Barum s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Continental Barum s.r.o. zabývá?
Je Continental Barum s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba pryžových a plastových výrobků v Otrokovicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu