Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2014 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 3 závěrky.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2014.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 3 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Roman Sabol a 4 další, vlastní Continental Barum s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
- Roman Saboljednatel · od 2008 · nar. 1966 · Zlínjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Pavol Červenákjednatel · od 2019 · nar. 1977 · Dubnica nad Váhomdalších 4 firmy:4 aktivních
- Ing. Petr Sedláčekjednatel · od 2021 · nar. 1972 · Brnodalších 4 firmy:4 aktivních
- Jakub Slavíkjednatel · od 2021 · nar. 1973 · Staré Městojiné firmy v rejstříku nemá
- Ayush Kajariajednatel · od 2025 · nar. 1983 · Kolkatajiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 16
- Sylvain Borrejednatel · od 2024 · do 2025 · nar. 1970 · Monkstown - Dublinjiné firmy v rejstříku nemá
- Barry Guildfordjednatel · od 2021 · do 2024 · nar. 1976 · Hannoverjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Igor Mikušjednatel · od 2018 · do 2021 · nar. 1973 · Púchovjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Budayjednatel · od 2014 · do 2021 · nar. 1977 · Považská Bystricajiné firmy v rejstříku nemá
- Jürgen Marthjednatel · od 2017 · do 2021 · nar. 1968 · Hemmingenjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Karel Kučerajednatel · od 2012 · do 2019 · nar. 1976 · Hvozdnájiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Martin Markovičjednatel · od 2014 · do 2017 · nar. 1973 · Považská Bystricajiné firmy v rejstříku nemá
- Frank Eckelmannjednatel · od 2015 · do 2017 · nar. 1967 · Burgdorfjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Karel Kučeračlen statutárního orgánu · od 2012 · do 2015 · nar. 1976 · Hvozdnájiné firmy v rejstříku nemá
- Dietmar Werkerjednatel · od 2010 · do 2015 · nar. 1962 · Winsenjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Peter Šimojednatel · od 2008 · do 2013 · nar. 1970 · Dolné Kočkovcejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Dalibor Kalinajednatel · od 2009 · do 2013 · nar. 1974 · Petrovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Antonín Matysspolečník · od 1991 · do 2007 · nar. 1947 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Michal Poduškaspolečník · od 1991 · do 2007 · nar. 1949 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Zdeněk Vavříkspolečník · od 1991 · do 1995 · Otrokovice
- Ing. Petr Zítekspolečník · od 1991 · do 1995 · Dobřichovice
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
BestDrive Czech Republic s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
BestDrive Czech Republic s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 59 z 60firem oboru v Otrokovicích s uvedenou velikostí je menších
- 35 letna trhu, déle než 91 z 99 firem oboru v Otrokovicích
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 1991 dnes funguje
- 14 firemsídlí na stejné adrese
- 9 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 35 000 Kč
- 337,3 mil. Kč1 263 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 17,9 mil. Kčv 8 dotacích z veřejných rozpočtů, 99 % z fondů EU
- 585 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 196,4 mil. Kč bez DPH
- 8 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 118 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 11 let starých
- 5× pokuta od ČOIcelkem 13 000 Kč z 18 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, maloobchod a opravy motorových vozidel v Otrokovicích · 60 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 59
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 1991
Z 3 500 subjektů oboru zapsaných v roce 1991 dnes funguje 3 461. BestDrive Czech Republic s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Otrokovicích, nejpodobnější velikostí
Všechny- BestDrive Czech Republic s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991Tato firma · stejně velké →
- Mototechna Servis s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1993
- AUTOMATERIÁL 95, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1995
- SVK servis s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2017
- AUTO-VALOUŠEK, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997
- Klimacar, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1998
- MONTCAR CZ, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2000
- AUTO-AJA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2015
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 263 smluv za 337,3 mil. Kč, nejvíc s Správa a údržba silnic Jihočeského kraje.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Správa a údržba silnic Jihočeského kraje33 smluv44,8 mil. Kč
- Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje12 smluv35,9 mil. Kč
- ČEPRO, a.s.23 smluv21,9 mil. Kč
- Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje152 smluv20,2 mil. Kč
- Brněnské komunikace a.s.42 smluv16,2 mil. Kč
- Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje40 smluv14,4 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2021Dodávky pneumatik a zajištění servisních činností pro nákladní automobily, 2021 – 2025 221/20/OCN9 mil. Kč
- Objednávka z Rámcové dohody - OBJD20261969 - pneumatiky Neratoviceuzavřena 30. 10. 2026 · dodatek103 565 Kč s DPH
- Objednávka z Rámcové dohody - OBJD20262020 - pneumatiky Neratoviceuzavřena 30. 10. 2026 · dodatek154 709 Kč s DPH
- Rámcová kupní smlouva - fleet portál č. C67104235-26uzavřena 28. 8. 2026cena neuvedena
- Nákup zimních pneumatikuzavřena 23. 10. 2026217 481 Kč
- pneumatiky, stř. Nejdekuzavřena 22. 10. 2026175 284 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
8 dotací za 17,9 mil. Kč (2009–2023), 99 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 17,8 mil. Kčnárodní zdroje · 113 024 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí5 dotací17,6 mil. Kč
- Úřad práce České republiky2 dotace200 800 Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace113 024 Kč
Poslední dotace
- Kompenzace pro ContiTrade Services s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Program podpory na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádně prudkého růstu jejich cen113 024 Kč
- Vzdělávání zaměstnanců pro zvýšení kvality v BestDriveMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2020 · Operační program Zaměstnanost5,1 mil. KčEU
- Profesní vzdělávání pracovníků BestDriveMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2017 · Operační program Zaměstnanost6,2 mil. KčEU
- ZLA-MN-359/2015Úřad práce České republiky · 2015149 040 KčEU
- ZLA-MN-360/2015Úřad práce České republiky · 201551 760 KčEU
- CZ.1.04/1.1.02/94.00438Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20143,4 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
0 projektů za 0 Kč.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
Projekt
- od 11. 12. 2023BestDrive Czech Republic s.r.o.Operační program Zaměstnanost plus · Projekt nedokončen - ukončen příjemcem · 14 krajůbez částkynedokončen
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
585 vyhraných zakázek za 196,4 mil. Kč od 30 zadavatelů; v 37 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany288 zakázek10,5 mil. Kč
- Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje110 zakázek45 mil. Kč
- Správa a údržba silnic Jihočeského kraje75 zakázek48,9 mil. Kč
- Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace22 zakázek6,8 mil. Kč
- DIAMO, státní podnik, odštěpný závod Těžba a úprava uranu18 zakázek11,1 mil. Kč
- Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje8 zakázek16 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2023Rámcová dohoda na dodání pneumatik na nákladní automobilyMinisterstvo vnitra · 4 nabídky7,2 mil. Kč
- podlimitní · 2013Uzavření rámcové smlouvy na dodávky nákladních a terénních pneumatikDIAMO, státní podnik, odštěpný závod Těžba a úprava uranu4,6 mil. Kč
- malého rozsahu · 2023Pneumatiky pro nákladní automobily 186 ksMinisterstvo vnitra3,7 mil. Kč
- malého rozsahu · 2026Dodávka pneu pro nákladní vozidla a zajištění pneuservisních prací osobních i nákladních vozidel HZS Ústeckého kraje pro období 2026-2027Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje3 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025Rámcová dohoda na dodávky nákladních pneumatik včetně souvisejících služebHasičský záchranný sbor Středočeského kraje2,9 mil. Kč
- malého rozsahu · 2023Pneumatiky na nákladní automobily 149 ksMinisterstvo vnitra2,6 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Servisní mechanik/čka2 místa
- Servisní mechanik ( m/ž )1 místo
- Servisní mechanik (m/ž)1 místo
- SERVISNÍ MECHANIK (M+Ž)1 místo
- servisní mechanik/servisní poradce1 místo
- Servisní mechanik/servisní poradce1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 6. 5. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2026
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 85 · benzín 16 · ostatní 15 · elektřina 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 7. 2025Nový ve vedeníAyush Kajaria (jednatel)
- 30. 6. 2025Odchod z vedeníSylvain Borre (jednatel)
- 1. 2. 2024Nový ve vedeníSylvain Borre (jednatel)
- 31. 1. 2024Odchod z vedeníBarry Guildford (jednatel)
- 1. 1. 2024Změna názvuContiTrade Services s.r.o. → BestDrive Czech Republic s.r.o.
- 1. 9. 2021Nový ve vedeníJakub Slavík (jednatel)
- 31. 7. 2021Odchod z vedeníIng. Igor Mikuš (jednatel)
- 1. 2. 2021Nový ve vedeníIng. Petr Sedláček (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 1. 2. 2021Nový ve vedeníBarry Guildford (jednatel)
- 31. 1. 2021Odchod z vedeníMartin Buday (jednatel)
- 31. 1. 2021Odchod z vedeníJürgen Marth (jednatel)
- 1. 3. 2019Nový ve vedeníIng. Pavol Červenák (jednatel)
- 28. 2. 2019Odchod z vedeníIng. Karel Kučera (jednatel)
- 1. 4. 2018Nový ve vedeníIng. Igor Mikuš (jednatel)
- 26. 10. 2017Odchod z vedeníIng. Martin Markovič (jednatel)
- 30. 3. 2017Odchod z vedeníFrank Eckelmann (jednatel)
- 30. 3. 2017Nový ve vedeníJürgen Marth (jednatel)
- 16. 12. 2015Odchod z vedeníIng. Karel Kučera (člen statutárního orgánu)
- 23. 6. 2015Odchod z vedeníDietmar Werker (jednatel)
- 23. 6. 2015Nový ve vedeníFrank Eckelmann (jednatel)
- 1. 1. 2014Nový ve vedeníMartin Buday (jednatel)
- 1. 1. 2014Nový ve vedeníIng. Martin Markovič (jednatel)
- 31. 12. 2013Odchod z vedeníIng. Dalibor Kalina (jednatel)
- 31. 12. 2013Odchod z vedeníIng. Peter Šimo (jednatel)
- 19. 2. 2013PřesídleníOtrokovice
- 19. 8. 1991Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 500 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
cr8wkbp
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ41193598
Finanční úřad · Územní pracoviště v Otrokovicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Otrokovice
- Okres
- Zlín · 51 585 aktivních
- Kraj
- Zlínský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Objízdná 1628, 76502 Otrokovice
- Conti Machinery Otrokovice s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1991 · 100 - 199 zaměstnancůAktivní
- Continental Barum s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993 · 4000 - 4999 zaměstnancůAktivní
- Continental HT Tyres, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2003 · 500 - 999 zaměstnancůAktivní
- Continental výroba pneumatik, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1999 · 250 - 499 zaměstnancůAktivní
- ELINS PLUS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2003 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 41193598
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba ostatních pryžových výrobků, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Velkoobchod s chemickými výrobky, Skladování a vedlejší činnosti v dopravě, Skladování, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí a 4 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 19. 8. 1991
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy BestDrive Czech Republic s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě BestDrive Czech Republic s.r.o.
Kdy vznikla firma BestDrive Czech Republic s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má BestDrive Czech Republic s.r.o.?
Kde sídlí BestDrive Czech Republic s.r.o.?
Jaké je IČO firmy BestDrive Czech Republic s.r.o.?
Jakou datovou schránku má BestDrive Czech Republic s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy BestDrive Czech Republic s.r.o.?
Komu patří BestDrive Czech Republic s.r.o.?
Je BestDrive Czech Republic s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se BestDrive Czech Republic s.r.o. zabývá?
Je BestDrive Czech Republic s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, maloobchod a opravy motorových vozidel v Otrokovicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu