Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 25 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 25 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Daniel Večeřa, vlastní HPT investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 5
- Milan Hradiljednatel · od 1994 · do 2000 · nar. 1954 · Zlínjiné firmy v rejstříku nemá
- Irmgarda Teuerovájednatel · od 1994 · do 1996 · Praha
- Irmgarda Teuerováspolečník · od 1994 · do 1996 · Praha
- Milan Hradilspolečník · od 1994 · do 1999 · Zlín
- HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.společník · od 1999 · do 2016
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
HP TRONIC, s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Patří
Vlastní · 3
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
HP TRONIC, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 66 z 67firem oboru ve Zlíně s uvedenou velikostí je menších
- 32 letna trhu, déle než 122 z 141 firem oboru ve Zlíně
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje
- 21 firemsídlí na stejné adrese
- 20 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 25 560 Kč
- 79 mil. Kč295 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 35,5 mil. Kčv 23 dotacích z veřejných rozpočtů, 4 % z fondů EU
- 2 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 2 mil. Kč bez DPH
- 21 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 8 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 15 let starých
- 2× pokuta od ČOIcelkem 10 000 Kč z 15 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ubytování ve Zlíně · 67 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 66
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 1994
Z 723 subjektů oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje 697. HP TRONIC, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor ve Zlíně, nejpodobnější velikostí
Všechny- HP TRONIC, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1994Tato firma · stejně velké →
- Baltaci CZ s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2017
- ZLÍNSAT, spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1994
- ZM - TECH s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1999
- Baltaci Atrium s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2017
- Interhotel Zlín a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1992
- LESNÍ DOMOV ZLÍN s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 2023
- Horský hotel Kyčerka s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 2023
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
295 smluv za 79 mil. Kč, nejvíc s Zlínský kraj (47 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Zlínský kraj28 smluv37,5 mil. Kč
- Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně27 smluv5,7 mil. Kč
- Jihomoravský kraj3 smlouvy4,6 mil. Kč
- Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava13 smluv2,3 mil. Kč
- Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558, příspěvková organizace7 smluv2,1 mil. Kč
- Univerzita Palackého v Olomouci10 smluv1,7 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2021SMLOUVA o provozování stravovacího zařízení a poskytování souvisejících služeb32,7 mil. Kč
- Objednávka č. 2636900272 _ Setkání akademických pracovníků chemických fakult: 7. - 9.10.2026uzavřena 6. 10. 2026132 669 Kč
- Objednávka OZL/VED/26/00100uzavřena 1. 10. 2026188 028 Kč
- Občerstvení a svačiny pro školy, IZS, neziskovky a personál v rámci Dne ZK 2026 v sobotu 26.9.2026 v jídelně Baťova mrakodrapu.uzavřena 23. 9. 202698 000 Kč s DPH
- Smlouva o zajištění komunikační akce REFRESH: Zajištění jednací místnosti, ubytování a cateringuuzavřena 10. 9. 2026188 600 Kč
- Objednávka na pohoštění a pronájem prostor - slavnostní setkání dobrovolníků pracůjících pro agendu jubilanti RMZ v KMČ dne 7.9.2026uzavřena 28. 8. 2026170 000 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
23 dotací za 35,5 mil. Kč (2006–2021), 4 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 1,5 mil. Kčnárodní zdroje · 34,1 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu5 dotací31,4 mil. Kč
- Úřad práce České republiky7 dotací1,4 mil. Kč
- Úřad práce ve Vsetíně7 dotací1,3 mil. Kč
- Ministerstvo pro místní rozvoj1 dotace1,2 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí3 dotace212 500 Kč
Poslední dotace
- 2160005786Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202112,9 mil. Kč
- 2161002415Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20218,9 mil. Kč
- 2110012864Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20217,4 mil. Kč
- 2101019335Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20211,9 mil. Kč
- 2101019260Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021326 346 Kč
- VSA-MN-49/2017Úřad práce České republiky · 2017493 024 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
2 vyhrané zakázky za 2 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Zlínský kraj2 zakázky2 mil. Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)20 míst
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 23. 5. 2023.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2021
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 5 · ostatní 2 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 9. 2019PřesídleníZlín
- 18. 8. 2016PřesídleníZlín
- 17. 8. 2016Nový společníkHPT investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. – 100 %
- 17. 8. 2016Odchod společníkaHP TRONIC Zlín, spol. s r.o.
- 15. 3. 2012PřesídleníZlín
- 27. 1. 2000Odchod z vedeníMilan Hradil (jednatel)
- 27. 1. 2000Změna názvuHP TRONIC Ostrava spol. s r. o. → HP TRONIC, s.r.o.
- 27. 1. 2000PřesídleníOstrava → Zlín
Celá historie · další 9Skrýt starší
- 14. 5. 1999Odchod společníkaMilan Hradil
- 14. 5. 1999Nový společníkHP TRONIC Zlín, spol. s r.o.
- 14. 5. 1999Změna základního kapitálu300 000 → 600 000 Kč
- 11. 5. 1998Nový ve vedeníIng. Daniel Večeřa (jednatel)
- 2. 9. 1996Odchod z vedeníIrmgarda Teuerová (jednatel)
- 2. 9. 1996Odchod společníkaIrmgarda Teuerová
- 2. 9. 1996Změna názvuHP TRONIC Hlučín, spol. s r. o. → HP TRONIC Ostrava spol. s r. o.
- 2. 9. 1996PřesídleníHlučín → Ostrava
- 8. 3. 1994Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 723 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
mk3uket
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ60323418
Finanční úřad · Územní pracoviště ve Zlíně
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Zlín
- Okres
- Zlín · 51 585 aktivních
- Kraj
- Zlínský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
náměstí Práce 2523, 76001 Zlín
- Apartmány Galik, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- BENSON INVESTMENT COMPANY CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009Aktivní
- Český Triangl, a.s.Akciová společnost · od 2000 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- EHT Inovace a.s.Akciová společnost · od 2025Aktivní
- ETA EAST, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 60323418
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ubytování
- Další činnosti
- 01480, Chov zvířat pro zájmový chov, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Lov a odchyt divokých zvířat a související činnosti, Podpůrné činnosti pro lesnictví, Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků, Rozmnožování nahraných nosičů, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení a 22 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 8. 3. 1994
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy HP TRONIC, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě HP TRONIC, s.r.o.
Kdy vznikla firma HP TRONIC, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má HP TRONIC, s.r.o.?
Kde sídlí HP TRONIC, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy HP TRONIC, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má HP TRONIC, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy HP TRONIC, s.r.o.?
Komu patří HP TRONIC, s.r.o.?
Je HP TRONIC, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se HP TRONIC, s.r.o. zabývá?
Je HP TRONIC, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ubytování ve Zlíně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu