Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2,1 mld. | 36 000 | 410,6 mil. |
| 2024 | 2,1 mld. | 37 000 | 301,1 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Unilabs Holding Czech Republic a.s., vlastní Unilabs, Laboratoire d'analyses médicales SA.
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Unilabs, Laboratoire d'analyses médicales SAod 2025 · vklad 44 284 Kč
Dříve ve firmě · 19
- AeskuLab Holding, a.s.komplementář · od 2013 · do 2018
- AeskuLab Holding, a.s.člen statutárního orgánu · od 2013 · do 2018
- AeskuLab Holding, a.s.člen statutárního orgánu · od 2013 · do 2013
- AeskuLab Holding, a.s.komplementář · od 2013 · do 2013
- Ing. Jakub Majorčlen představenstva · od 2010 · do 2013 · nar. 1970 · Hostivicejiné firmy v rejstříku nemá
- Peter Lednickýpředseda představenstva · od 2012 · do 2013 · nar. 1970jiné firmy v rejstříku nemá
- David Slabíkčlen představenstva · od 2012 · do 2013 · nar. 1973 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Martin Čermák, Ph.D.člen představenstva · od 2010 · do 2012 · nar. 1975 · Hřebečjiné firmy v rejstříku nemá
- MUDr. Václav Jirkůpředseda představenstva · od 2011 · do 2012 · nar. 1972 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Ján Jergapředseda představenstva · od 2010 · do 2011 · nar. 1971 · Košicejiné firmy v rejstříku nemá
- Bc. Katarína Rumanovámístopředseda představenstva · od 2010 · do 2010 · nar. 1965 · Martinjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Miroslav Juhásmístopředseda představenstva · od 2007 · do 2010 · nar. 1966 · Hlavenecjiné firmy v rejstříku nemá
- Svět Zdraví, a.s.společník · od 2006 · do 2013
- Věra Pousteckáspolečník · od 1994 · do 2006 · nar. 1949 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Jitka Čepičkováspolečník · od 1994 · do 2006 · nar. 1950 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Hana Sochováspolečník · od 1994 · do 2006 · nar. 1950 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- MUDr. Petr Podroužek, CSc.společník · od 1994 · do 2006 · nar. 1952 · Praha ljiné firmy v rejstříku nemá
- Gerlach Investments S.à r.l.společník · od 2013 · do 2017
- Unilabs Diagnostics ABspolečník · od 2017 · do 2025
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Unilabs Diagnostics k.s.Shrnutí · spočítáno z registrů
Unilabs Diagnostics k.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 432 z 5 446firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 32 letna trhu, déle než 6 066 z 6 852 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje
- 75 firemsídlí na stejné adrese
- 63,5 mil. Kč196 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 481 040 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů, 65 % z fondů EU
- 4 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 10 mil. Kč bez DPH
- 213 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Zdravotní péče v Praze · 5 446 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 432
- Ve stejném pásmu
- 5
- Větších
- 9
- 01 762
- 1 - 51 994
- 6 - 9663
- 10 - 19502
- 20 - 24115
- 25 - 49198
- 50 - 9984
- 100 - 19960
- 200 - 24916
- 250 - 49919
- 500 - 99919
- 1000 - 1499tato firma5
- 1500 - 19992
- 2500 - 29991
- 3000 - 39993
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
- 10 000 a více1
Ročník 1994
Z 1 243 subjektů oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje 1 219. Unilabs Diagnostics k.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Unilabs Diagnostics k.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 1994Tato firma · stejně velké →
- synlab czech s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 1993
- Dopravní zdravotnictví a.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 2002
- JESSENIA a.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 2003
- Nemocnice Sokolov s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2010
- Psychiatrická nemocnice Bohnice1500 - 1999 zaměstnancůod 1973
- NH Hospital a.s.1500 - 1999 zaměstnancůod 2007
- Institut klinické a experimentální medicíny2500 - 2999 zaměstnancůod 1974
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
196 smluv za 63,5 mil. Kč, nejvíc s Národní ústav duševního zdraví (29 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Národní ústav duševního zdraví4 smlouvy18,1 mil. Kč
- Městská část Praha 86 smluv12 mil. Kč
- Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky3 smlouvy7,9 mil. Kč
- Městská část Praha 517 smluv4,3 mil. Kč
- Městská část Praha 61 smlouva2,2 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Rámcová smlouva o poskytování laboratorních služeb10 mil. Kč
- Smlouva o spolupráci na projektu „100 statečných“uzavřena 12. 10. 2026cena neuvedena
- Dodatek č. 6 ke smlouvě o poskytování služeb z 5.2.24 - DCuzavřena 21. 8. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek č. 2 ke smlouvě o poskytování služeb - vyšetření vzorkůuzavřena 14. 7. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Podnájemní smlouva prostor sloužících k podnikáníuzavřena 30. 4. 2026cena neuvedena
- Odborná lékařská vyšetření v souvislosti s pracovnělékařskými službami u zaměstnanců ZZS ÚK, p.o. VZ Teplice a Bílinauzavřena 1. 4. 2026130 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 481 040 Kč (2014–2015), 65 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 312 000 Kčnárodní zdroje · 169 040 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky1 dotace312 000 Kč
- Ministerstvo zdravotnictví1 dotace169 040 Kč
Poslední dotace
- KAA-SF-745/2015Úřad práce České republiky · 2015312 000 KčEU
- Klinická hematologie a transfúzní služba (zdravotní laborant)Ministerstvo zdravotnictví · 2014169 040 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
4 vyhrané zakázky za 10 mil. Kč od 2 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Národní ústav duševního zdraví3 zakázky10 mil. Kč
- Psychiatrická nemocnice Bohnice1 zakázka0 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: LPG 87 · benzín 62 · nafta 50 · CNG 8 · hybrid 4 · ostatní 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 4. 11. 2026Změna oboru86901 → 86909
- 6. 5. 2025Odchod společníkaUnilabs Diagnostics AB
- 6. 5. 2025Nový společníkUnilabs, Laboratoire d'analyses médicales SA
- 1. 6. 2023Změna názvuAeskuLab k.s. → Unilabs Diagnostics k.s.
- 3. 7. 2018Odchod z vedeníAeskuLab Holding, a.s. (komplementář)
- 3. 7. 2018Nový ve vedeníUnilabs Holding Czech Republic a.s. (komplementář)
- 3. 7. 2018PřesídleníPraha
- 30. 6. 2018Odchod z vedeníAeskuLab Holding, a.s. (člen statutárního orgánu)
Celá historie · další 19Skrýt starší
- 12. 5. 2017Odchod společníkaGerlach Investments S.à r.l.
- 12. 5. 2017Nový společníkUnilabs Diagnostics AB
- 12. 9. 2013Odchod z vedeníAeskuLab Holding, a.s. (komplementář)
- 12. 9. 2013Nový ve vedeníAeskuLab Holding, a.s. (komplementář)
- 12. 9. 2013Odchod z vedeníAeskuLab Holding, a.s. (člen statutárního orgánu)
- 1. 7. 2013Nový ve vedeníAeskuLab Holding, a.s. (komplementář)
- 1. 7. 2013Odchod z vedeníDavid Slabík (člen představenstva)
- 1. 7. 2013Odchod z vedeníIng. Jakub Major (člen představenstva)
- 1. 7. 2013Odchod z vedeníPeter Lednický (předseda představenstva)
- 1. 7. 2013Nový společníkGerlach Investments S.à r.l.
- 1. 7. 2013Změna názvuAeskuLab a.s. → AeskuLab k.s.
- 26. 6. 2013Nový ve vedeníAeskuLab Holding, a.s. (člen statutárního orgánu)
- 26. 6. 2013Nový ve vedeníAeskuLab Holding, a.s. (člen statutárního orgánu)
- 13. 5. 2013Odchod společníkaSvět Zdraví, a.s.
- 21. 12. 2012Nový ve vedeníDavid Slabík (člen představenstva)
- 21. 12. 2012Odchod z vedeníMUDr. Václav Jirků (předseda představenstva)
- 21. 12. 2012Odchod z vedeníIng. Martin Čermák, Ph.D. (člen představenstva)
- 21. 12. 2012Nový ve vedeníPeter Lednický (předseda představenstva)
- 6. 1. 1994Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 243 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
mvtck36
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ60470488
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Poskytuje zdravotní službyPoskytovatelé zdravotních služebaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Evropská 2589/33B, Dejvice, 16000 Praha
- ARCHITECTURAL CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- BOESEMA REAL, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- BONESTELL AIR, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- Bright Moon s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- BURRETA, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009 · 2000 - 2499 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 60470488
- Právní forma
- Společnost komanditní
- Hlavní činnost
- Ostatní činnosti související se zdravotní péčí j. n.
- Další činnosti
- Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, Specializovaná ambulantní zdravotní péče, Specializovaná ambulantní zdravotní péče, Ostatní činnosti související se zdravotní péčí, Činnosti související s ochranou veřejného zdraví, 86990
- Zaměstnanci
- 1000 - 1499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 6. 1. 1994
- Poslední změna
- 2. 11. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Unilabs Diagnostics k.s.
Otázky
Časté otázky o firmě Unilabs Diagnostics k.s.
Kdy vznikla firma Unilabs Diagnostics k.s.?
Kolik zaměstnanců má Unilabs Diagnostics k.s.?
Kde sídlí Unilabs Diagnostics k.s.?
Jaké je IČO firmy Unilabs Diagnostics k.s.?
Jakou datovou schránku má Unilabs Diagnostics k.s.?
Kdo je ve vedení firmy Unilabs Diagnostics k.s.?
Komu patří Unilabs Diagnostics k.s.?
Je Unilabs Diagnostics k.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Unilabs Diagnostics k.s. zabývá?
Je Unilabs Diagnostics k.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Zdravotní péče v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu