Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 18 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jindřich Lukavský a 1 další, vlastní hlavně EXX HOLDING a.s. (42,4 %).
Statutární orgán
- Jindřich Lukavskýjednatel · od 1995 · nar. 1971 · Prahadalších 28 firem:28 aktivních
- Martin Žaludjednatel · od 2025 · nar. 1971 · Mostdalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
- EXX HOLDING a.s.42,4 %od 1999 · vklad 21 mil. Kč
- Martin Žalud1,4 %od 2014 · nar. 1971 · Most · vklad 500 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
Dříve ve firmě · 12
- Karolína Čechovájednatel · od 2021 · do 2025 · nar. 1979 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Karolína Čechováprokura · od 2013 · do 2022 · nar. 1979 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Theodor Berntprokura · od 2002 · do 2005 · nar. 1962 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Theodor Berntjednatel · od 1999 · do 2002 · nar. 1962 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Libor Sochorspolečník · od 2007 · do 2012 · nar. 1960 · Doksyjiné firmy v rejstříku nemá
- Karolína Čechováspolečník · od 2011 · do 2022 · nar. 1979 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Gilberto Casaranospolečník · od 1995 · do 1999 · nar. 1948 · /MI/jiné firmy v rejstříku nemá
- Jindřich Lukavskýspolečník · od 1995 · do 1999 · nar. 1971 · Prahadalších 28 firem:28 aktivních
- Salvatore Casaranospolečník · od 1995 · do 1999 · 20060 Vignate /MI/
- Martina Lukavskáspolečník · od 1995 · do 1999 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Brzekspolečník · od 1995 · do 1999 · nar. 1969 · Mostjiné firmy v rejstříku nemá
- Antonio Casaranospolečník · od 1995 · do 1999 · nar. 1954 · /MI/jiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
EXX s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
EXX s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 17 887 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 31 letna trhu, déle než 55 874 z 65 961 firem oboru v Praze
- 90 %firem oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje
- 23 firemsídlí na stejné adrese
- 75 mil. Kč132 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 6,1 mil. Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů, 6 % z fondů EU
- 15 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 18,4 mil. Kč bez DPH
- 30 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 8 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 17 887
- Ve stejném pásmu
- 464
- Větších
- 395
- 05 755
- 1 - 59 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49tato firma464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1995
Z 7 229 subjektů oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje 6 501. EXX s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- EXX s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1995Tato firma · stejně velké →
- SABE, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- Alfa Laval spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- Meffert ČR spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- Avery Dennison Praha spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- COBRA spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- PRAGOIMEX a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- EVVA spol. s r.o. Praha25 - 49 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
132 smluv za 75 mil. Kč, nejvíc s Město Český Krumlov.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Český Krumlov2 smlouvy13,9 mil. Kč
- Česká zemědělská univerzita v Praze35 smluv7,2 mil. Kč
- Základní umělecká škola Jižní Město, Praha 4, Křtinská 6734 smlouvy5,1 mil. Kč
- Univerzita Karlova1 smlouva5,1 mil. Kč
- Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem6 smluv4,2 mil. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.1 smlouva3,9 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2016Smlouva o dílo 'Osvětlení zimního stadionu v Českém Krumlově'13,9 mil. Kč
- Objednávka - opravu a výměnu svítidel, plavecký bazénuzavřena 29. 9. 2026123 240 Kč
- oprava CBS_AULAuzavřena 22. 10. 202699 269 Kč
- 105 ks LED panelů posluchárnyuzavřena 5. 10. 202675 023 Kč
- roční kontroly systémů NO s CBSuzavřena 24. 8. 2026275 000 Kč
- Objednávka EXX - obměna osvětleníuzavřena 4. 8. 2026535 984 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 6,1 mil. Kč (2014–2021), 6 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 373 200 Kčnárodní zdroje · 5,7 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu3 dotace5,7 mil. Kč
- Úřad práce České republiky2 dotace283 200 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace90 000 Kč
Poslední dotace
- 2160001509Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20215,1 mil. Kč
- 2101045729Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021398 172 Kč
- 2001004560Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020175 725 Kč
- 10/0216/2015-1Úřad práce České republiky · 2015151 200 KčEU
- PZA-SF-94/2015Úřad práce České republiky · 2015132 000 KčEU
- LTA-SN-170/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201490 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
15 vyhraných zakázek za 18,4 mil. Kč od 11 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- DIAMO, státní podnik, odštěpný závod PKÚ4 zakázky1,6 mil. Kč
- Základní umělecká škola Jižní Město, Praha 4, Křtinská 6732 zakázky2,9 mil. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.1 zakázka3,9 mil. Kč
- Město Brušperk1 zakázka2,1 mil. Kč
- Město Říčany1 zakázka1,9 mil. Kč
- Pražská informační služba - Prague City Tourism1 zakázka1,9 mil. Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2025Výměna světel v budově Čerčanská 12, Praha 4Ředitelství silnic a dálnic s. p.3,9 mil. Kč
- 2022„Výměna osvětlovacích těles za LED v prostorách ZUŠ JM“ v objektu Základní umělecké školy Jižní Město, Křtinská 673/1, 149 00 Praha 4 - HájeZákladní umělecká škola Jižní Město, Praha 4, Křtinská 6732,1 mil. Kč
- malého rozsahu · 2021Rekonstrukce veřejného osvětlení BrušperkMěsto Brušperk2,1 mil. Kč
- 2018Osvětlení sportovního hřiště, ŘíčanyMěsto Říčany1,9 mil. Kč
- 2015Úprava interiéru budoucího Turistického Informačního Centra na MůstkuPražská informační služba - Prague City Tourism1,9 mil. Kč
- podlimitní · 2021Výroba, dodávka a montáž osvětlovacích těles v rámci I. až IV. etapy do rekonstruovaných kanceláří Ústavního soudu-opakováníÚstavní soud · 4 nabídky1,4 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2019–2019
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 3 · nafta 2 · ostatní 2 · LPG 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 14. 8. 2025Odchod z vedeníKarolína Čechová (jednatel)
- 14. 8. 2025Nový ve vedeníMartin Žalud (jednatel)
- 14. 7. 2022Odchod společníkaKarolína Čechová
- 3. 1. 2022Odchod z vedeníKarolína Čechová (prokura)
- 30. 12. 2021Nový ve vedeníKarolína Čechová (jednatel)
- 8. 8. 2014Nový společníkMartin Žalud – 1.44 %
- 20. 11. 2013Nový ve vedeníKarolína Čechová (prokura)
- 20. 11. 2013PřesídleníPraha
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 27. 11. 2012PřesídleníPraha
- 25. 5. 2012Odchod společníkaLibor Sochor
- 25. 5. 2012PřesídleníPraha
- 8. 4. 2011Nový společníkKarolína Čechová – 4.55 %
- 8. 4. 2011Změna základního kapitálu21 000 000 → 22 000 000 Kč
- 25. 9. 2008Změna názvuEUROLUX LIGHTING s.r.o. → EXX s.r.o.
- 24. 8. 2007Nový společníkLibor Sochor – 4.76 %
- 24. 8. 2007Změna základního kapitálu20 000 000 → 21 000 000 Kč
- 23. 11. 2005Změna základního kapitálu15 000 000 → 20 000 000 Kč
- 14. 9. 2005Odchod z vedeníTheodor Bernt (prokura)
- 14. 9. 2005PřesídleníPraha
- 20. 11. 2002Změna základního kapitálu400 000 → 15 000 000 Kč
- 24. 4. 2002Nový ve vedeníTheodor Bernt (prokura)
- 24. 4. 2002PřesídleníPraha
- 31. 1. 2002Odchod z vedeníTheodor Bernt (jednatel)
- 15. 10. 1999Nový společníkEXX HOLDING a.s. – 42.44 %
- 15. 10. 1999Odchod společníkaJindřich Lukavský
- 14. 6. 1995Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 229 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
rkc5jnd
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ63984261
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Karlovarská 1104/14, Ruzyně, 16100 Praha
- ALD STORE K s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- ALD STORE R s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- ALD STORE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ECOLED s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1998Aktivní
- EXX HOLDING a.s.Akciová společnost · od 1999 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 63984261
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Velkoobchod s nábytkem, koberci a svítidly
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 14. 6. 1995
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy EXX s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě EXX s.r.o.
Kdy vznikla firma EXX s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má EXX s.r.o.?
Kde sídlí EXX s.r.o.?
Jaké je IČO firmy EXX s.r.o.?
Jakou datovou schránku má EXX s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy EXX s.r.o.?
Komu patří EXX s.r.o.?
Je EXX s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se EXX s.r.o. zabývá?
Je EXX s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu