Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 19 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 19 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Václav Břenda, vlastní Václav Břenda (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Břenda - velkoobchod,spol. s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Břenda - velkoobchod,spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 17 638 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 31 letna trhu, déle než 55 355 z 65 961 firem oboru v Praze
- 90 %firem oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 15,2 mil. Kč47 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 888 102 Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 9 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
- 4× pokuta od ČOIcelkem 7 500 Kč z 8 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 17 638
- Ve stejném pásmu
- 249
- Větších
- 859
- 05 755
- 1 - 59 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24tato firma249
- 25 - 49464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1995
Z 7 229 subjektů oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje 6 501. Břenda - velkoobchod,spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Břenda - velkoobchod,spol. s r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1995Tato firma · stejně velké →
- AKROS, s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1990
- Tran - Sig - Ma spol. s r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1990
- SANDVIK CZ s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1990
- NAREX CONSULT, akciová společnost20 - 24 zaměstnancůod 1990
- Dialab spol. s r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1990
- Roads ČR s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1991
- BOLTON CZECHIA, spol. s r. o.20 - 24 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
47 smluv za 15,2 mil. Kč, nejvíc s Fakultní Thomayerova nemocnice (44 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Fakultní Thomayerova nemocnice7 smluv6,6 mil. Kč
- Lesy hl. m. Prahy6 smluv4,5 mil. Kč
- Základní škola Svitavy, Felberova 21 smlouva876 990 Kč
- České vysoké učení technické v Praze1 smlouva519 090 Kč
- Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy5 smluv387 351 Kč
- Ministerstvo obrany1 smlouva355 875 Kč
Poslední smlouvy
- Rámcová smlouva o dodávce zboží/materiáluuzavřena 1. 9. 2026cena neuvedena
- Dodání elekrických zámků BEFOuzavřena 27. 5. 202674 900 Kč
- rámcová kupní smlouva na dodávku zboží - barvy, lamina a železářstvíuzavřena 24. 2. 20262,2 mil. Kč
- nákup nových vložek, kování a příslušenství - uzamykatelné klientské pokoje, CHB ČMII, Kunraticeuzavřena 5. 2. 202635 000 Kč s DPH
- Objednávka zboží - instalatérský materiáluzavřena 22. 12. 2025168 261 Kč
- Celoroční objednávka nářadí, nástrojů, spojovacího a hutního materiálu pro správu a údržbu budovuzavřena 2. 1. 2026cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 888 102 Kč od 3 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- České vysoké učení technické v Praze1 zakázka519 090 Kč
- Ministerstvo obrany1 zakázka294 112 Kč
- Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy1 zakázka74 900 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2016–2026
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 7 · LPG 1 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 14. 12. 2001PřesídleníPraha
- 22. 10. 1999Změna základního kapitálu100 000 → 500 000 Kč
- 28. 9. 1995Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 229 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
hdfsxym
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ63995743
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 3
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Malešická 2816/45B, Žižkov (Praha 3), 13000 Praha
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 63995743
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zprostředkování nespecializovaného velkoobchodu a nespecializovaný velkoobchod v zastoupení
- Zaměstnanci
- 20 - 24 zaměstnanci
- Datum zápisu
- 28. 9. 1995
- Poslední změna
- 3. 3. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Břenda - velkoobchod,spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Břenda - velkoobchod,spol. s r.o.
Kdy vznikla firma Břenda - velkoobchod,spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má Břenda - velkoobchod,spol. s r.o.?
Kde sídlí Břenda - velkoobchod,spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy Břenda - velkoobchod,spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má Břenda - velkoobchod,spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Břenda - velkoobchod,spol. s r.o.?
Komu patří Břenda - velkoobchod,spol. s r.o.?
Je Břenda - velkoobchod,spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Břenda - velkoobchod,spol. s r.o. zabývá?
Je Břenda - velkoobchod,spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 28. 2. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu