Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 30,1 mil. | 587 000 | 4,5 mil. |
| 2024 | 29,6 mil. | 684 000 | 3,9 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Patrik Pejcha, vlastní Patrik Pejcha (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
SpiderStav s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
SpiderStav s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 492 z 24 582firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 11 letna trhu, déle než 26 044 z 50 727 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje
- 642 firemsídlí na stejné adrese
- 34,6 mil. Kč13 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 88 000 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 5 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 23,8 mil. Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 8 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Praze · 24 582 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18 492
- Ve stejném pásmu
- 4 389
- Větších
- 1 701
- 018 492
- 1 - 5tato firma4 389
- 6 - 9661
- 10 - 19561
- 20 - 24141
- 25 - 49222
- 50 - 9981
- 100 - 19924
- 200 - 2495
- 250 - 4995
- 500 - 9991
Ročník 2015
Z 5 963 subjektů oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje 5 837. SpiderStav s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- SpiderStav s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2015Tato firma · stejně velké →
- Š T U K O , družstvo umělecké výroby pro obnovu památek1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SUDAS, družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Tagorating, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- S and Z spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- BIMOK AIR, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Lapidaris s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- HUMAN, spol. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
13 smluv za 34,6 mil. Kč, nejvíc s Povodí Vltavy, státní podnik (66 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Povodí Vltavy, státní podnik2 smlouvy23 mil. Kč
- Gymnázium Velké Meziříčí2 smlouvy5,4 mil. Kč
- TRADE CENTRE PRAHA a.s.2 smlouvy2,8 mil. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.1 smlouva1,5 mil. Kč
- Statutární město Karlovy Vary3 smlouvy1,2 mil. Kč
- Ministerstvo obrany1 smlouva444 675 Kč
Poslední smlouvy
- 272 Dohoda o ukončení smlouvy - VN Švihov_lávkauzavřena 15. 9. 20264,1 mil. Kč
- 243600 - Oprava vnitřních nátěrů ocelových nádrží 4ks Výdejny LPHuzavřena 7. 4. 2026444 675 Kč s DPH
- Utajení důvěrných informací a materiálůuzavřena 14. 4. 2026cena neuvedena
- 272 Smlouva o dílo_VD Švihov – oprava nátěru přístupové lávky na SOuzavřena 26. 2. 202618,9 mil. Kč
- Objednávka - oprava zábradlí ( nátěr ) Vřídelní ulice ( včetně Špitálské lávky )uzavřena 18. 12. 2025406 519 Kč
- Nátěr střechy, parapetů a okapů na budově Gymnázia Velké Meziříčíuzavřena 19. 11. 20252,8 mil. Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 88 000 Kč (2016), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- CRA-SZ-128/2016Úřad práce České republiky · 201688 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
5 vyhraných zakázek za 23,8 mil. Kč od 5 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Povodí Vltavy, státní podnik1 zakázka18,9 mil. Kč
- TRADE CENTRE PRAHA a.s.1 zakázka2,6 mil. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.1 zakázka1,5 mil. Kč
- České dráhy1 zakázka492 963 Kč
- Ministerstvo obrany1 zakázka367 500 Kč
Největší zakázky
- podlimitní · 2026VD Švihov – oprava nátěru přístupové lávky na SOPovodí Vltavy, státní podnik18,9 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025Rašínovo nábřeží - oprava a nátěr zábradlíTRADE CENTRE PRAHA a.s.2,6 mil. Kč
- 2024Odstranění přímo pojezdové hydroizolace z dílů MPŘeditelství silnic a dálnic s. p.1,5 mil. Kč
- podlimitní · 2025Nymburk, DPOV - oprava nátěrů OK a ŽLBK patekČeské dráhy492 963 Kč
- malého rozsahu · 2026Oprava vnitřních nátěrů ocelových nádrží 4ks Výdejny LPHMinisterstvo obrany · 4 nabídky367 500 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 5 · ostatní 2 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 9. 2. 2026PřesídleníPraha
- 25. 9. 2015Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 963 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
5bz9gx6
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ04432240
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 3
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Budovcova 188/1, Žižkov (Praha 3), 13000 Praha
- 1.F.C. COSSA , spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993Aktivní
- 4business s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1998 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- 4 CLASS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008Aktivní
- ABANIQUER s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ABONES TRADE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 04432240
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Demolice a příprava staveniště
- Další činnosti
- Obrábění, 25630, Výroba zámků a kování, Výroba nástrojů a nářadí, 41000, Výstavba bytových a nebytových budov, Sklenářské, malířské a natěračské práce, 43340 a 4 dalších
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 25. 9. 2015
- Poslední změna
- 16. 2. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy SpiderStav s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě SpiderStav s.r.o.
Kdy vznikla firma SpiderStav s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má SpiderStav s.r.o.?
Kde sídlí SpiderStav s.r.o.?
Jaké je IČO firmy SpiderStav s.r.o.?
Jakou datovou schránku má SpiderStav s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy SpiderStav s.r.o.?
Komu patří SpiderStav s.r.o.?
Je SpiderStav s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se SpiderStav s.r.o. zabývá?
Je SpiderStav s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu