Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2022
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2022 | 2,2 mil. | −178 000 | −70 000 |
| 2021 | 9,1 mil. | 39 000 | 108 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2022
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2022 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−70 000 Kč): závazky převyšují majetek.
- Novější závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2022.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 4 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2022 a pro srovnání 2021.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Martin Holub a 1 další, vlastní hlavně Martin Holub (50 %).
Statutární orgán
- Martin Holubjednatel · od 2020 · nar. 1977 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Daniel Galandrjednatel · od 2020 · nar. 1979 · Liberecdalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Martin Holub50 %od 2020 · nar. 1977 · Praha · vklad 10 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Daniel Galandr50 %od 2020 · nar. 1979 · Liberec · vklad 10 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Pro Péči s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Pro Péči s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 15 199 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 13 970 z 65 961 firem oboru v Praze
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 1 112 firemsídlí na stejné adrese
- 12,6 mil. Kč102 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 12 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 4 mil. Kč bez DPH
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 15 199
- Ve stejném pásmu
- 1 319
- Větších
- 2 228
- 05 755
- 1 - 59 444
- 6 - 9tato firma1 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 2020
Z 2 105 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 1 958. Pro Péči s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Pro Péči s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- CT Praha , spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- AHLBORN, měřící a regulační technika, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- REPROSAM, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- SIMATEX, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- GLOBUS INTERNATIONAL,spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- HOSPIMED, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- MICEVA, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
102 smluv za 12,6 mil. Kč, nejvíc s Fakultní nemocnice Motol a Homolka (48 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Fakultní nemocnice Motol a Homolka63 smluv6,1 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Bulovka3 smlouvy3,3 mil. Kč
- Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha2 smlouvy1 mil. Kč
- Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno9 smluv775 949 Kč
- Krajská zdravotní, a.s.13 smluv621 695 Kč
- Institut klinické a experimentální medicíny4 smlouvy273 846 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026Kupní smlouva na opakované dodávky prostředků bezoplachové hygieny pro standardní péči o tělo a vlasy2,1 mil. Kč
- Pro Péči s.r.o. - OBJ2605550 - Nákup zdravotnického materiálu - LABOuzavřena 29. 10. 202650 103 Kč
- Objednávka zdravotnického materiáluuzavřena 20. 10. 2026108 741 Kč
- Dodávka léků a ZMuzavřena 16. 10. 202674 323 Kč
- Dodávka léků a ZMuzavřena 9. 10. 202674 323 Kč
- Objednávka zdravotnického materiáluuzavřena 8. 10. 202660 840 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
12 vyhraných zakázek za 4 mil. Kč od 3 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Fakultní nemocnice Bulovka6 zakázek3,3 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Motol a Homolka5 zakázekbez ceny
- Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha1 zakázka715 680 Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2026BEZOPLACHOVÁ HYGIENA pro standardní péči o tělo a vlasyFakultní nemocnice Bulovka2,1 mil. Kč
- malého rozsahu · 2024Evakuační podložky – 213 ksÚstřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha · 4 nabídky715 680 Kč
- nadlimitní · 2026BEZOPLACHOVÁ HYGIENA pro péče o pacienty s inkontinencíFakultní nemocnice Bulovka692 760 Kč
- nadlimitní · 2026BEZOPLACHOVÁ HYGIENA pro antiseptickou péče a dekolonizace pacientaFakultní nemocnice Bulovka473 316 Kč
- nadlimitní · 2026Bezoplachová hygiena – antiseptická péče a dekolonizace pacientaFakultní nemocnice Bulovka
- nadlimitní · 2026Bezoplachová hygiena – péče o pacienty s inkontinenciFakultní nemocnice Bulovka
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 19. 10. 2023Změna názvur4future s.r.o. → Pro Péči s.r.o.
- 13. 5. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 105 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
efq6m7f
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09154612
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Školská 689/20, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- 123solar s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- 2scale Czech Republic s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 3mendous s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- 4 J´s Industries s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- ABELLA HOLDING s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09154612
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 13. 5. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Pro Péči s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Pro Péči s.r.o.
Kdy vznikla firma Pro Péči s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Pro Péči s.r.o.?
Kde sídlí Pro Péči s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Pro Péči s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Pro Péči s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Pro Péči s.r.o.?
Komu patří Pro Péči s.r.o.?
Je Pro Péči s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Pro Péči s.r.o. zabývá?
Je Pro Péči s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu