Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2023 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 6 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 6 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jan Kaňka, vlastní Jan Kaňka (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Chráněná Dílna Radotín s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Chráněná Dílna Radotín s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 289 z 294firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 76 z 540 firem oboru v Praze
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 38 firemsídlí na stejné adrese
- 8 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 135 Kč
- 6,7 mil. Kč8 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 153 000 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 5,5 mil. Kč bez DPH
- 7 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba nápojů v Praze · 294 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 289
- Ve stejném pásmu
- 3
- Větších
- 2
Ročník 2022
Z 418 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 416. Chráněná Dílna Radotín s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Chráněná Dílna Radotín s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1996
- KMV BEV CZ s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2017
- Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- Pivovary Staropramen s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2012
- HOLS akciová společnost50 - 99 zaměstnancůod 1994
- Vinohradský pivovar, a.s.50 - 99 zaměstnancůod 2013
- Crystalis s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
8 smluv za 6,7 mil. Kč, nejvíc s Ministerstvo obrany (54 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo obrany1 smlouva3,6 mil. Kč
- Botanická zahrada hl. m. Prahy1 smlouva2,2 mil. Kč
- Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Praha - Čakovice2 smlouvy683 200 Kč
- Úřad práce České republiky1 smlouva394 800 Kč
- Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 373 smlouvy160 651 Kč
Poslední smlouvy
- Rámcová smlouva na zajištění mimořádného úklidu v Botanické zahraděuzavřena 22. 5. 20262,2 mil. Kč
- 431200 - Zabezpečení mytí nádobí a úklidu ve stravovacím zařízení v letech 2026 - 2028uzavřena 14. 5. 20263,6 mil. Kč s DPH
- Smlouva o poskytování úklidových služeb pro Krajskou pobočku ÚP ČR v Příbrami, DP Mnichovo Hradištěuzavřena 20. 4. 2026394 800 Kč
- Úklidové služby Kavárna Černohouskauzavřena 30. 3. 2026161 600 Kč
- Objednávka voskování PVC a hloubkové čištění koberců v prostorách školy OAuzavřena 17. 7. 202552 386 Kč
- Smlouva o dílo úklidové práce prostor školyuzavřena 18. 6. 2025cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 153 000 Kč (2023), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo kultury.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- Kreativní vouchery ve společnosti Chráněná Dílna Radotín s.r.o.Ministerstvo kultury · 2023 · Národní plán obnovy - OKKO153 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
1 projekt za 770 938 Kč, vyúčtováno 0 %; 1 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
Projekt
- od 2. 6. 2026 · do 31. 3. 2028Podnikové vzdělávání Chráněná dílna Radotín s.r.o.Operační program Zaměstnanost plus · Projekt s právním aktem · 14 krajů770 938 Kčběží
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 5,5 mil. Kč od 3 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany1 zakázka3 mil. Kč
- Botanická zahrada hl. m. Prahy1 zakázka2,2 mil. Kč
- Úřad práce České republiky1 zakázka315 840 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2026Zabezpečení mytí nádobí a úklidu ve stravovacím zařízení v letech 2026 - 2028Ministerstvo obrany · 3 nabídky3 mil. Kč
- malého rozsahu · 2026Zajištění mimořádných úklidových služeb v návaznosti na konání výstav a akcí v areálu Botanické zahrady hl. m. PrahyBotanická zahrada hl. m. Prahy2,2 mil. Kč
- malého rozsahu · 2026Úklid Mnichovo HradištěÚřad práce České republiky · 7 nabídek315 840 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Uklízeč-ka4 místa
- Pomocníci v kuchyni2 místa
- Úklidový pracovník/pracovnice2 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 24. 8. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 5. 5. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 418 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
rzf7c5j
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17093228
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Vrážská 1562/24A, Radotín, 15300 Praha
- 3D Neumann, spolekSpolek · od 2020Aktivní
- ANADER, spolekSpolek · od 2017Aktivní
- AUTO FEMAT, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1996 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- BIG Activity s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
- BOINT construction s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17093228
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Destilace, rektifikace a míchání lihovin
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti, 01480, Chov zvířat pro zájmový chov, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Podpůrné činnosti pro lesnictví, Podpůrné činnosti pro lesnictví, Těžba a úprava rud a 3 dalších
- Zaměstnanci
- 100 - 199 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 5. 5. 2022
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Chráněná Dílna Radotín s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Chráněná Dílna Radotín s.r.o.
Kdy vznikla firma Chráněná Dílna Radotín s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Chráněná Dílna Radotín s.r.o.?
Kde sídlí Chráněná Dílna Radotín s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Chráněná Dílna Radotín s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Chráněná Dílna Radotín s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Chráněná Dílna Radotín s.r.o.?
Komu patří Chráněná Dílna Radotín s.r.o.?
Je Chráněná Dílna Radotín s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Chráněná Dílna Radotín s.r.o. zabývá?
Je Chráněná Dílna Radotín s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba nápojů v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu