Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2021
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2021 | 6,7 mld. | 21,1 mil. | 1,9 mld. |
| 2020 | 6,4 mld. | 40,3 mil. | 2 mld. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Novější závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2021.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2021 a pro srovnání 2020.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Dimo Dimitrov Dimov, vlastní CC Beverages Holdings II B.V. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- CC Beverages Holdings II B.V.100 %od 2004 · vklad 1,9 mld. Kč
Dříve ve firmě · 19
- Dan Iulian Timotinjednatel · od 2020 · do 2024 · nar. 1975 · Bukurešťjiné firmy v rejstříku nemá
- Maria Anargyrou-Nikolićjednatel · od 2017 · do 2020 · nar. 1973 · Záhřebjiné firmy v rejstříku nemá
- Sotirios Yannopoulosjednatel · od 2014 · do 2017 · nar. 1968 · Milánojiné firmy v rejstříku nemá
- Richard Michael Smythjednatel · od 2013 · do 2014 · nar. 1958 · Jongnyjiné firmy v rejstříku nemá
- John Earl Bradyjednatel · od 2009 · do 2013 · nar. 1957jiné firmy v rejstříku nemá
- Richard Michael Smythjednatel · od 2005 · do 2009 · nar. 1958jiné firmy v rejstříku nemá
- Tomáš Kadlecjednatel · od 2002 · do 2005 · nar. 1951 · Říčanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Neil Mc Donaldjednatel · od 2000 · do 2002 · Průhonice
- Robert Alan Nickless, nar. 27.1.1946jednatel · od 1997 · do 2000 · Praha
- Ivan Biddlejednatel · od 1994 · do 1997 · nar. 1935 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Geoffrey Peter Mensforthjednatel · od 1992 · do 1994 · Praha
- Geoffrey Peter Mensforthjednatel společnosti · od 1991 · do 1992 · Castle Hill 2154, Austrálie
- CC BEVERAGES HOLDINGS II B.V.společník · od 2001 · do 2004
- CC Amatil Investments C. Vspolečník · od 1991 · do 1992 · Amsterdam , Nizozemí
- CC Amatil Investments C. V.společník · od 1993 · do 1994
- CC Amatil Investments C.V.společník · od 1994 · do 1998
- C.C. AMATIL (GIBRALTAR) HOLDINGS LIMITEDspolečník · od 1998 · do 1998
- CC AMATIL HOLDINGS III B.V.společník · od 1998 · do 2000
- CC BEVERAGES HOLDINGS III B.V.společník · od 2000 · do 2001
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.Skupina · GLEIF
Skupina
Do které skupiny firma účetně patří
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Shrnutí · spočítáno z registrů
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 292 z 294firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 35 letna trhu, déle než 528 z 540 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 1991 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 1 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 31 000 Kč
- 103,7 mil. Kč719 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 582 616 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 13 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 2 mil. Kč bez DPH
- CC Beverages Holdings II B.V.stojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří · Nizozemsko
- 80 716 Kčdarovala straně Sociální demokracie (2017)
- 19 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 15 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 1 000 Kč z 1 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba nápojů v Praze · 294 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 292
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 0
Ročník 1991
Z 275 subjektů oboru zapsaných v roce 1991 dnes funguje 259. Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991Tato firma · stejně velké →
- Pivovary Staropramen s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2012
- FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1996
- KMV BEV CZ s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2017
- Chráněná Dílna Radotín s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2022
- HOLS akciová společnost50 - 99 zaměstnancůod 1994
- Vinohradský pivovar, a.s.50 - 99 zaměstnancůod 2013
- Crystalis s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
719 smluv za 103,7 mil. Kč, nejvíc s Zoologická zahrada hl. m. Prahy (26 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Zoologická zahrada hl. m. Prahy7 smluv27,2 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Motol a Homolka16 smluv8,4 mil. Kč
- ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace8 smluv7,8 mil. Kč
- Masarykova univerzita29 smluv5,3 mil. Kč
- Univerzita Karlova13 smluv5 mil. Kč
- Sportovní zařízení města Příbram11 smluv4,2 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2022Smlouva o obchodní spolupráci - Výběr hlavního dodavatele Zoo Praha v oblasti nealkoholických nápojů16,6 mil. Kč
- Smlouva o umístění nápojového automatuuzavřena 5. 10. 202660 000 Kč
- Dodatek č. 3 ke Smlouvě o nájmu prostoru sloužícího podnikání - úprava počtu automatů, nájemného a prodloužení doby trváníuzavřena 27. 10. 2026 · dodatek120 000 Kč s DPH
- Umístění nápojových automatůuzavřena 1. 7. 2014cena neuvedena
- Dar - nealkoholické nápoje na Mistrovství HZS ČR ve vyprošťování zraněných osobuzavřena 1. 10. 202685 934 Kč s DPH
- nájemní smlouva - umístění nápojových automatů FST Univerzitní 22 , Bolevecká 30uzavřena 1. 10. 2026cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 582 616 Kč (2010), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- CZ.1.04/1.1.02/35.01266Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2010582 616 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
13 vyhraných zakázek za 2 mil. Kč od 4 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Letiště Praha, a. s.5 zakázekbez ceny
- Vojenská lázeňská a rekreační zařízení3 zakázky2 mil. Kč
- Nemocnice Na Homolce3 zakázkybez ceny
- Fakultní nemocnice Motol a Homolka2 zakázkybez ceny
Největší zakázky
- nadlimitní · 2026Výzva č.788 Nápoje, káva, čaj a ostatní_kantýna na období 02 - 05/2026 - Dynamický nákupní systém na dodávky zboží pro potřeby stravovacího zařízení zadavateleFakultní nemocnice Motol a Homolka · společně s dalšími2,3 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Výzva č. 768 Nápoje, káva, čaj a ostatní_kantýna na období 10/2025 - 01/2026 - Dynamický nákupní systém na dodávky zboží pro potřeby stravovacího zařízení zadavateleNemocnice Na Homolce · společně s dalšími2,3 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Výzva č. 750 Nápoje, káva, čaj a ostatní_kantýna na období 06 - 09/2025 - Dynamický nákupní systém na dodávky zboží pro potřeby stravovacího zařízení zadavateleNemocnice Na Homolce · společně s dalšími2,2 mil. Kč
- 201423666/2014 Rámcová kupní smlouva na dodávky potravin VLL K.VaryVojenská lázeňská a rekreační zařízení2 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025Výzva č. 712 Nápoje, káva, čaj a ostatní_kantýna na období 02 - 05/2025 - Dynamický nákupní systém na dodávky zboží pro potřeby stravovacího zařízení zadavateleNemocnice Na Homolce · společně s dalšími1,3 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Výzva č. 1 pro kategorii č. 20 nealkoholické nápojeLetiště Praha, a. s.0 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Politika · výroční zprávy stran
Dary politickým stranám
Co firmě strany uvedly ve výročních zprávách jako dar
Poslední dary
Zdroj: výroční finanční zprávy politických stran a hnutí, Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran, od roku 2017. Strany, které zprávu podaly jen na papíře, v datech nejsou. Záporná částka je vrácený dar.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Operátor / Production operator (M/Ž)1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 21. 7. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2015
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 9 · ostatní 5 · benzín 4 · elektřina 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 8. 2024Nový ve vedeníDimo Dimitrov Dimov (jednatel)
- 31. 7. 2024Odchod z vedeníDan Iulian Timotin (jednatel)
- 1. 9. 2020Nový ve vedeníDan Iulian Timotin (jednatel)
- 31. 8. 2020Odchod z vedeníMaria Anargyrou-Nikolić (jednatel)
- 3. 8. 2017Nový ve vedeníMaria Anargyrou-Nikolić (jednatel)
- 3. 8. 2017Odchod z vedeníSotirios Yannopoulos (jednatel)
- 1. 4. 2017Změna základního kapitálu1 872 700 000 → 1 913 156 425 Kč
- 1. 1. 2017Změna názvuCoca-Cola HBC Česká republika, s.r.o. → Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 18. 6. 2014Nový ve vedeníSotirios Yannopoulos (jednatel)
- 18. 6. 2014Odchod z vedeníRichard Michael Smyth (jednatel)
- 31. 12. 2013Odchod z vedeníJohn Earl Brady (jednatel)
- 31. 12. 2013Nový ve vedeníRichard Michael Smyth (jednatel)
- 5. 12. 2013Změna základního kapitálu2 572 700 000 → 1 872 700 000 Kč
- 21. 9. 2009Odchod z vedeníRichard Michael Smyth (jednatel)
- 21. 9. 2009Nový ve vedeníJohn Earl Brady (jednatel)
- 1. 4. 2008Změna názvuCoca-Cola Beverages Česká republika, spol.s r.o. → Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.
- 10. 8. 2005Odchod z vedeníTomáš Kadlec (jednatel)
- 10. 8. 2005Nový ve vedeníRichard Michael Smyth (jednatel)
- 23. 6. 2004Nový společníkCC Beverages Holdings II B.V. – 100 %
- 23. 6. 2004Odchod společníkaCC BEVERAGES HOLDINGS II B.V.
- 3. 5. 2002PřesídleníPraha
- 24. 1. 2002Odchod z vedeníNeil Mc Donald (jednatel)
- 24. 1. 2002Nový ve vedeníTomáš Kadlec (jednatel)
- 20. 12. 2001Odchod společníkaCC BEVERAGES HOLDINGS III B.V.
- 20. 12. 2001Nový společníkCC BEVERAGES HOLDINGS II B.V. – 100 %
- 30. 6. 1991Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 275 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 15. 6. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
thyv7kv
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ41189698
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Českobrodská 1329, Kyje, 19800 Praha
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 41189698
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Výroba plastových obalů, Výroba elektřiny, Přenos elektřiny, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod s nápoji, Maloobchod s pohonnými hmotami ve specializovaných prodejnách, Ostatní maloobchod mimo prodejny, stánky a trhy a 12 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 30. 6. 1991
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.
Kdy vznikla firma Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.?
Kde sídlí Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.?
Komu patří Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.?
Je Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. zabývá?
Je Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba nápojů v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu