Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 9 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 9 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Alessandro Angelo Maria Pasquale a 1 další, vlastní Mattoni 1873 a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Alessandro Angelo Maria Pasqualejednatel · od 2019 · nar. 1972 · Prahadalších 10 firem:10 aktivních
- Jakub Vítovskýjednatel · od 2019 · nar. 1984 · Vlašimdalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
KMV BEV CZ s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Patří
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
KMV BEV CZ s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 289 z 294firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 200 z 540 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 226,4 mil. Kč247 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 7 mil. Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů
- 8 veřejných zakázekvyhraných, v ISVZ
- 11 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- Mattoni 1873 a.s.je podle GLEIF její přímá mateřská firma
- 9 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 2 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 50 000 Kč z 1 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba nápojů v Praze · 294 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 289
- Ve stejném pásmu
- 3
- Větších
- 2
Ročník 2017
Z 415 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 401. KMV BEV CZ s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- KMV BEV CZ s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1996
- Chráněná Dílna Radotín s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2022
- Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- Pivovary Staropramen s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2012
- HOLS akciová společnost50 - 99 zaměstnancůod 1994
- Vinohradský pivovar, a.s.50 - 99 zaměstnancůod 2013
- Crystalis s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
247 smluv za 226,4 mil. Kč, nejvíc s Horácká multifunkční aréna, s.r.o..
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Horácká multifunkční aréna, s.r.o.2 smlouvy10,9 mil. Kč
- Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace20 smluv9,4 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Motol a Homolka7 smluv6,3 mil. Kč
- Městská kulturní zařízení v Litoměřicích, příspěvková organizace2 smlouvy5 mil. Kč
- Správa železnic, státní organizace12 smluv4,3 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra8 smluv3 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2023Smlouva o poskytnutí finanční záruky č. 400000556180 mil. Kč
- Nákup zboží pro kantýnyuzavřena 29. 10. 2026 · dodatek200 000 Kč s DPH
- Rámcová objednávka 390/DNS/2026/MV - k Výzvě č.881 Nápoje, káva, čaj a ostatní prodej na období 10/2026 - 01/2027 - Dynamický nákupní systém na dodávky zboží pro potřeby stravovacího zařízení zadavateleuzavřena 4. 9. 20261,3 mil. Kč
- Rámcová objednávka 389/DNS/2026/MV - k Výzvě č.880 Nápoje, káva, čaj a ostatní provoz na období 10/2026 - 01/2027 - Dynamický nákupní systém na dodávky zboží pro potřeby stravovacího zařízení zadavateluzavřena 4. 9. 2026592 300 Kč
- Kupní smlouva na dodávky balených vod - pitný režimuzavřena 10. 9. 202682 500 Kč
- Nákup zboží pro kantýnyuzavřena 26. 8. 2026 · dodatek400 000 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 7 mil. Kč (2022); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- Kompenzace zvýšených nákladů na elektřinu firmy KMV BEV CZ s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2022 · Program podpory na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádně prudkého růstu jejich cen7 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
8 vyhraných zakázek od 3 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Vyhrané zakázky podle roku
Největší zadavatelé
- Fakultní nemocnice Motol a Homolka5 zakázek5×
- Nemocnice Na Homolce2 zakázky2×
- Letiště Praha, a. s.1 zakázka1×
Zakázky
- nadlimitní · 2026Výzva č. 802 Nápoje, káva, čaj a ostatní_kantýna na období 03 - 05/2026 - Dynamický nákupní systém na dodávky zboží pro potřeby stravovacího zařízení zadavateleFakultní nemocnice Motol a Homolka · společně s dalšími4,5 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Výzva č.788 Nápoje, káva, čaj a ostatní_kantýna na období 02 - 05/2026 - Dynamický nákupní systém na dodávky zboží pro potřeby stravovacího zařízení zadavateleFakultní nemocnice Motol a Homolka · společně s dalšími2,3 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Výzva č. 768 Nápoje, káva, čaj a ostatní_kantýna na období 10/2025 - 01/2026 - Dynamický nákupní systém na dodávky zboží pro potřeby stravovacího zařízení zadavateleNemocnice Na Homolce · společně s dalšími2,3 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Výzva č. 750 Nápoje, káva, čaj a ostatní_kantýna na období 06 - 09/2025 - Dynamický nákupní systém na dodávky zboží pro potřeby stravovacího zařízení zadavateleNemocnice Na Homolce · společně s dalšími2,2 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Výzva č. 801 Nápoje, káva, čaj a ostatní_kuchyň na období 03 - 05/2026 - Dynamický nákupní systém na dodávky zboží pro potřeby stravovacího zařízení zadavateleFakultní nemocnice Motol a Homolka · společně s dalšími1,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Výzva č. 881 Nápoje, káva, čaj a ostatní_prodej na období 10/2026 - 01/2027 - Dynamický nákupní systém na dodávky zboží pro potřeby stravovacího zařízení zadavateleFakultní nemocnice Motol a Homolka
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2019–2019
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 9
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 10. 2019Odchod z vedeníMgr. Martin Hanzl (jednatel)
- 1. 10. 2019Nový ve vedeníAlessandro Angelo Maria Pasquale (jednatel)
- 1. 10. 2019Nový ve vedeníJakub Vítovský (jednatel)
- 1. 10. 2019Změna základního kapitálu20 000 → 10 000 000 Kč
- 1. 10. 2019PřesídleníPraha
- 4. 10. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 415 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 12. 10. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
d6bsnvr
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06495079
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Kolbenova 510/50, Vysočany (Praha 9), 19000 Praha
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06495079
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur, Reklamní činnosti, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost a 3 dalších
- Zaměstnanci
- 100 - 199 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 4. 10. 2017
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy KMV BEV CZ s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě KMV BEV CZ s.r.o.
Kdy vznikla firma KMV BEV CZ s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má KMV BEV CZ s.r.o.?
Kde sídlí KMV BEV CZ s.r.o.?
Jaké je IČO firmy KMV BEV CZ s.r.o.?
Jakou datovou schránku má KMV BEV CZ s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy KMV BEV CZ s.r.o.?
Komu patří KMV BEV CZ s.r.o.?
Je KMV BEV CZ s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se KMV BEV CZ s.r.o. zabývá?
Je KMV BEV CZ s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba nápojů v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu