Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2024
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1,8 mld. | 34,7 mil. | 335,8 mil. |
| 2023 | 1,7 mld. | 61,3 mil. | 322,8 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2024
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2024 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Novější závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2024.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 22 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2024 a pro srovnání 2023.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Markéta Moravcová a 3 další, vlastní Securitas AB (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Markéta Moravcováprokura · od 2003 · nar. 1968 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Bc. Tomáš Franekprokura · od 2020 · nar. 1972 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Pavel Adamovskýjednatel · od 2020 · nar. 1972 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Ing. Martin Rozbrojjednatel · od 2025 · nar. 1976 · Trojanovicejiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Securitas AB100 %od 1999 · vklad 45 mil. Kč
Dříve ve firmě · 19
- Mgr. Jan Peroutkajednatel · od 2019 · do 2020 · nar. 1979 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Giptnerprokura · od 2018 · do 2020 · nar. 1970 · Spořicejiné firmy v rejstříku nemá
- Michal Kuníkjednatel · od 1998 · do 2018 · nar. 1965 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Miroslav Staško, MBAprokura · od 2015 · do 2018 · nar. 1959 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Václav Lamrprokura · od 1997 · do 2015 · nar. 1965 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Novákprokura · od 2000 · do 2003 · nar. 1954 · Měšicejiné firmy v rejstříku nemá
- Naděžda Šinknerováprokura · od 1998 · do 2000 · nar. 1955 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Michael Kuníkjednatel · od 1999 · do 1999 · nar. 1965 · Kralupy nad Vltavoujiné firmy v rejstříku nemá
- Norbert Nowackjednatel · od 1997 · do 1999 · nar. 1947jiné firmy v rejstříku nemá
- Michael Zorattijednatel · od 1997 · do 1999 · nar. 1957jiné firmy v rejstříku nemá
- JUDr. Jaromír Konečnýjednatel · od 1998 · do 1999 · nar. 1954 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- JUDr. Jaromír Konečnýprokura · od 1997 · do 1998 · nar. 1954 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- JUDr. Andrej Kuzmíkspolečník · od 1991 · do 1997 · Praha
- Ivan Chadimaspolečník · od 1991 · do 1996 · Praha
- Securiton international GmbHspolečník · od 1991 · do 1998
- PhDr. Jiří Podlesnýspolečník · od 1991 · do 1996 · Praha
- Hana Doksanskáspolečník · od 1991 · do 1996 · Rudná, okr. Praha - západ
- JUDr. František Maryškaspolečník · od 1992 · do 1997 · Praha
- Raab Karcher Sicherheit Holding GmbHspolečník · od 1997 · do 1999
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
SECURITAS ČR s.r.o.Skupina · GLEIF
Skupina
Do které skupiny firma účetně patří
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Shrnutí · spočítáno z registrů
SECURITAS ČR s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 171 z 1 180firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 34 letna trhu, déle než 1 933 z 2 119 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 1991 dnes funguje
- 70 firemsídlí na stejné adrese
- 1 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 33 500 Kč
- 1,2 mld. Kč445 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2 mil. Kčv 12 dotacích z veřejných rozpočtů, 71 % z fondů EU
- 43 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 579,4 mil. Kč bez DPH
- 5 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- Securitas ABstojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří · Švédsko
- 71 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Bezpečnostní a pátrací činnosti v Praze · 1 180 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 171
- Ve stejném pásmu
- 3
- Větších
- 6
- 0437
- 1 - 5248
- 6 - 969
- 10 - 1983
- 20 - 2424
- 25 - 4977
- 50 - 9975
- 100 - 19965
- 200 - 24913
- 250 - 49933
- 500 - 99931
- 1000 - 149916
- 1500 - 1999tato firma3
- 2500 - 29993
- 3000 - 39993
Ročník 1991
Z 407 subjektů oboru zapsaných v roce 1991 dnes funguje 404. SECURITAS ČR s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- SECURITAS ČR s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 1991Tato firma · stejně velké →
- D.I.SEVEN FACILITY s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 2008
- BOS service s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 2024
- G4S Secure Solutions (CZ), a.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 1991
- INDUS, spol. s r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 1993
- Falcon security, s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2000
- SBS "IVA", s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2004
- D.I.SEVEN SERVICE s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2004
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
445 smluv za 1,2 mld. Kč, nejvíc s Ministerstvo životního prostředí (21 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo životního prostředí13 smluv256,1 mil. Kč
- Správa železnic, státní organizace53 smluv243,7 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu11 smluv121,5 mil. Kč
- Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha8 smluv84,1 mil. Kč
- Česká filharmonie9 smluv71,9 mil. Kč
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost7 smluv59,9 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2014Integrátor bezpečnostních služeb v objektech Ministerstva životního prostředí a jeho resortních organizací250 mil. Kč
- dodatek č. 1 ke Smlouvě o poskytování služby doprovodu při převozu peněžní hotovosti a jiných cenností #\0uzavřena 26. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Objednávka č. 2026300 - zajištění dočasné fyz.ostrahy recepč. a bezpeč.služeb- SPuzavřena 20. 10. 2026608 400 Kč
- Smlouva o technické ostraze majetku - bezpečnostní službyuzavřena 21. 10. 202687 619 Kč
- poskytování služeb mobilní patroly č.2026OS0190 Centru Kociánkauzavřena 2. 10. 2026467 200 Kč
- Dodatek č. 7 ke SMLOUVĚ O POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB OSTRAHY-Prodloužení poskytovaných služeb ze strany Poskytovatele ve prospěch Objednatele do 11.1. 2027uzavřena 12. 10. 2026cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
12 dotací za 2 mil. Kč (2005–2011), 71 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 1,4 mil. Kčnárodní zdroje · 587 400 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace1,4 mil. Kč
- Úřad práce v Ostravě5 dotací294 000 Kč
- Úřad práce České republiky4 dotace185 400 Kč
- Úřad práce v Náchodě1 dotace72 000 Kč
- Úřad práce ve Zlíně1 dotace36 000 Kč
Poslední dotace
- ABA-JL-8/2011Úřad práce České republiky · 201161 800 Kč
- ABA-JL-6/2011Úřad práce České republiky · 201161 800 Kč
- ABA-JL-7/2011Úřad práce České republiky · 201151 500 Kč
- ABA-JL-7/201Úřad práce České republiky · 201110 300 Kč
- CZ.1.04/1.1.02/35.01397Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20101,4 mil. KčEU
- OTA-SL-53/2009Úřad práce v Ostravě · 2009132 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
1 projekt za 1,1 mil. Kč, vyúčtováno 0 %; 1 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
Projekt
- od 9. 6. 2026 · do 31. 3. 2028Vzdělávání zaměstnanců v SECURITAS ČR s.r.o.Operační program Zaměstnanost plus · Projekt s právním aktem · 14 krajů1,1 mil. Kčběží
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
43 vyhraných zakázek za 579,4 mil. Kč od 27 zadavatelů; v 5 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo průmyslu a obchodu3 zakázky91 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA3 zakázky24,2 mil. Kč
- ČEZ, a. s.3 zakázky2 Kč
- Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha2 zakázky120,7 mil. Kč
- Akademie múzických umění v Praze2 zakázky77,8 mil. Kč
- Nemocnice Na Homolce2 zakázky39,3 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2022Fyzická ostraha majetku a osob Ústřední vojenské nemocnice – Vojenské fakultní nemocnice Praha 2022Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha · 4 nabídky86,4 mil. Kč
- nadlimitní · 2022Poskytování služeb fyzické ostrahy objektů MPOMinisterstvo průmyslu a obchodu · 4 nabídky81 mil. Kč
- nadlimitní · 2018Vrátenská a recepční služba na kolejích a Studentském domě ČVUTČeské vysoké učení technické v Praze71,7 mil. Kč
- 2016Poskytování služeb fyzické ostrahy a pultu centralizované ochrany v objektech Ministerstva kultury a jeho příspěvkových organizací a státních fondů-Část 4: objekty v krajích - Vysočina, Pardubický,Olomoucký,Moravskoslezský,Zlínský,JihomoravskýMinisterstvo kultury45,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2026„Zajištění strážních a recepčních služeb pro budovy AMUAkademie múzických umění v Praze · jediná nabídka38,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Zajištění strážních a recepčních služeb pro budovy AMUAkademie múzických umění v Praze38,9 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Bezpečnostní pracovník - m/ž1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 3. 6. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 30 · LPG 24 · benzín 13 · nafta 3 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 11. 11. 2025Nový ve vedeníIng. Martin Rozbroj (jednatel)
- 1. 11. 2020Nový ve vedeníPavel Adamovský (jednatel)
- 31. 10. 2020Odchod z vedeníMgr. Jan Peroutka (jednatel)
- 8. 7. 2020Nový ve vedeníBc. Tomáš Franek (prokura)
- 8. 7. 2020Odchod z vedeníJiří Giptner (prokura)
- 1. 1. 2019Nový ve vedeníMgr. Jan Peroutka (jednatel)
- 31. 12. 2018Odchod z vedeníMichal Kuník (jednatel)
- 16. 4. 2018Odchod z vedeníIng. Miroslav Staško, MBA (prokura)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 16. 4. 2018Nový ve vedeníJiří Giptner (prokura)
- 1. 1. 2018PřesídleníPraha
- 12. 6. 2015Nový ve vedeníIng. Miroslav Staško, MBA (prokura)
- 12. 6. 2015Odchod z vedeníVáclav Lamr (prokura)
- 11. 4. 2011PřesídleníPraha
- 16. 11. 2005PřesídleníPraha
- 12. 3. 2003Nový ve vedeníIng. Markéta Moravcová (prokura)
- 12. 3. 2003Odchod z vedeníJiří Novák (prokura)
- 5. 6. 2000Odchod z vedeníNaděžda Šinknerová (prokura)
- 5. 6. 2000Nový ve vedeníJiří Novák (prokura)
- 5. 6. 2000Změna základního kapitálu40 000 000 → 45 000 000 Kč
- 23. 11. 1999PřesídleníPraha
- 3. 3. 1999Odchod z vedeníMichael Kuník (jednatel)
- 26. 2. 1999Odchod z vedeníMichael Zoratti (jednatel)
- 26. 2. 1999Odchod z vedeníJUDr. Jaromír Konečný (jednatel)
- 26. 2. 1999Odchod z vedeníNorbert Nowack (jednatel)
- 26. 2. 1999Nový ve vedeníMichael Kuník (jednatel)
- 12. 11. 1991Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 407 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 12. 1. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
eapzm3c
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ43872026
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Kateřinská 466/40, Nové Město (Praha 2), 12000 Praha
- AB Energy Česká s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2012Aktivní
- Advanced Sterilization Products Czech Republic s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AEW CENTRAL EUROPE sp. z o.o., organizační složkaOdštěpný závod zahraniční právnické osoby · od 2008 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Arioso Czech s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014Aktivní
- Baker Hughes Czech Republic s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 43872026
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Činnosti soukromých bezpečnostních agentur
- Další činnosti
- Výroba elektronických součástek, Výroba elektronických součástek, Výroba komunikačních zařízení, Výroba komunikačních zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Opravy elektrických zařízení, Opravy elektrických zařízení a 15 dalších
- Zaměstnanci
- 1500 - 1999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 12. 11. 1991
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy SECURITAS ČR s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě SECURITAS ČR s.r.o.
Kdy vznikla firma SECURITAS ČR s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má SECURITAS ČR s.r.o.?
Kde sídlí SECURITAS ČR s.r.o.?
Jaké je IČO firmy SECURITAS ČR s.r.o.?
Jakou datovou schránku má SECURITAS ČR s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy SECURITAS ČR s.r.o.?
Komu patří SECURITAS ČR s.r.o.?
Je SECURITAS ČR s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se SECURITAS ČR s.r.o. zabývá?
Je SECURITAS ČR s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Bezpečnostní a pátrací činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu