Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 15 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Michal Petřík a 5 dalších, vlastní Verignis a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Michal Petříkčlen představenstva · od 2021 · nar. 1982 · Brandýs nad Labem-Stará Boleslavdalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Vítězslav Chmelíkčlen představenstva · od 2023 · nar. 1963 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Ladislav Beranpředseda představenstva · od 2025 · nar. 1977 · Prahadalších 18 firem:17 aktivních1 zaniklo jinak
- Dušan Voleskýmístopředseda představenstva · od 2025 · nar. 1970 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
- Luděk Horákprokura · od 2025 · nar. 1981 · Tuchoměřicedalších 11 firem:10 aktivních1 zaniklo jinak
- Mgr. Jan Vajčner, LL.M.člen představenstva · od 2025 · nar. 1979 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 2
Dříve ve firmě · 13
- MVDr. Veronika Horáková Tykačováčlen představenstva · od 2024 · do 2025 · nar. 1992 · Kamenicedalších 4 firmy:4 aktivních
- Ladislav Beranmístopředseda představenstva · od 2015 · do 2024 · nar. 1977 · Prahadalších 18 firem:17 aktivních1 zaniklo jinak
- Luděk Horákpředseda představenstva · od 2023 · do 2024 · nar. 1981 · Tuchoměřicedalších 11 firem:10 aktivních1 zaniklo jinak
- MVDr. Veronika Tykačováčlen představenstva · od 2024 · do 2024 · nar. 1992 · Kamenicejiné firmy v rejstříku nemá
- Marat Saberčlen představenstva · od 2018 · do 2024 · nar. 1974 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ladislav Berančlen představenstva · od 2014 · do 2023 · nar. 1977 · Prahadalších 18 firem:17 aktivních1 zaniklo jinak
- Luděk Horákmístopředseda představenstva · od 2023 · do 2023 · nar. 1981 · Tuchoměřicedalších 11 firem:10 aktivních1 zaniklo jinak
- Veronika Tykačovápředseda představenstva · od 2022 · do 2023 · nar. 1992 · Kamenicejiné firmy v rejstříku nemá
- JUDr. Josef Chýle, Ph.D.místopředseda představenstva · od 2021 · do 2022 · nar. 1981 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- RNDr. Libor Sadílekpředseda představenstva · od 2021 · do 2022 · nar. 1966 · Ústí nad Labemjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Libor Povejšilčlen představenstva · od 2016 · do 2021 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- JUDr. Josef Chýle, Ph.D.člen představenstva · od 2019 · do 2021 · nar. 1981 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Centrum Novodvorská, a.s., v likvidacispolečník · od 2008 · do 2012
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ELTODO, a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
ELTODO, a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 11 304 z 11 323firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 34 letna trhu, déle než 16 194 z 18 471 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje
- 36 firemsídlí na stejné adrese
- 11,9 mld. Kč2 270 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 86,9 mil. Kčv 23 dotacích z veřejných rozpočtů, 24 % z fondů EU
- 301 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 3,1 mld. Kč bez DPH
- 40 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 137 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 15 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze · 11 323 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 11 304
- Ve stejném pásmu
- 14
- Větších
- 5
- 08 868
- 1 - 51 629
- 6 - 9287
- 10 - 19274
- 20 - 2458
- 25 - 49109
- 50 - 9946
- 100 - 19926
- 200 - 2497
- 250 - 499tato firma14
- 500 - 9994
- 1500 - 19991
Ročník 1992
Z 2 540 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 2 464. ELTODO, a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- ELTODO, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1992Tato firma · stejně velké →
- Bilfinger Czech Republic, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- METROPROJEKT Praha a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- PRAGOPROJEKT, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- DEKRA CZ a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1993
- TÜV SÜD Czech s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1995
- SUDOP PRAHA a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1999
- AUFEER DESIGN, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2000
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 270 smluv za 11,9 mld. Kč, nejvíc s Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. (55 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.517 smluv6,6 mld. Kč
- TSK servisní s.r.o.11 smluv1,3 mld. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.139 smluv879,8 mil. Kč
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost285 smluv403,3 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí32 smluv210,9 mil. Kč
- Technologie hlavního města Prahy, a.s.118 smluv126,6 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2007SoD - Údržba, obnova a dodávky zařízení pro řízení dopravy v hlavním městě Praze4,4 mld. Kč
- Smlouva o dílo - stavební úpravy a výstavba světelného signalizačního zařízeníuzavřena 12. 10. 20263,1 mil. Kč
- Dodatek č. 19 ke smlouvě o nájmu reklamních ploch na stožárech veřejného osvětlení hlavního města Prahy - nesvětelných ploch ze dne 3.9.2024uzavřena 27. 10. 2026 · dodatek13 838 Kč
- Objednávka - SSZ - křižovatka Hybešova x Šmeralovauzavřena 23. 10. 20261,2 mil. Kč
- 104/26 Zřízení SSZ 2x přechod v ul. Americká, Františkovy Lázněuzavřena 16. 10. 2026446 164 Kč
- Zabezpečovací vozíky předzvěstné LED (D6 SSÚD Lubenec, I/35 SSÚD Poruba)uzavřena 16. 10. 202610 mil. Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
23 dotací za 86,9 mil. Kč (2006–2025), 24 % z fondů EU; nejvíc přiznal Technologická agentura České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 21,1 mil. Kčnárodní zdroje · 65,9 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Technologická agentura České republiky9 dotací49,2 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu8 dotací32,7 mil. Kč
- Úřad práce hl.m. Prahy3 dotace2,6 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 dotace2,4 mil. Kč
- Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy1 dotace80 000 Kč
Poslední dotace
- VZDĚLÁVÁNÍ ELTODOMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2025 · Operační program Zaměstnanost+1,6 mil. KčEU
- Ostrovní systém s inteligentním power managementemTechnologická agentura České republiky · 2022 · EPSILON (2015-2026)266 708 Kč
- Dopady zavádění nízkoemisní mobility na snižování environmentálních vlivů městských aglomeracíTechnologická agentura České republiky · 20188,8 mil. Kč
- Ostrovní systém s inteligentním power managementemTechnologická agentura České republiky · 20187,8 mil. Kč
- Spolehlivostní diagnostika technologických zařízeníTechnologická agentura České republiky · 20183,4 mil. Kč
- Inteligentní management parkování ve městechMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2017 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost17,5 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
2 projekty za 2,8 mil. Kč, vyúčtováno 71 %; 1 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 2 mil. Kčzbývá · 824 762 Kč
Projekty, nejnovější první
- od 27. 5. 2026 · do 31. 5. 2028Podnikové vzdělávání (2) ve firmě ELTODOOperační program Zaměstnanost plus · Projekt s právním aktem · 14 krajů727 050 Kčběží
- od 19. 12. 2023 · ukončen 28. 2. 2026VZDĚLÁVÁNÍ ELTODOOperační program Zaměstnanost plus · Projekt finálně uzavřen · 14 krajů2,1 mil. Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
301 vyhraných zakázek za 3,1 mld. Kč od 71 zadavatelů; v 17 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.60 zakázek1,4 mld. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA47 zakázek33,5 mil. Kč
- Technologie hlavního města Prahy, a.s.35 zakázek207,7 mil. Kč
- Letiště Praha, a. s.15 zakázekbez ceny
- Ústecký kraj11 zakázek180,4 mil. Kč
- Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.9 zakázek122,6 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2023Zajištění servisní a poruchové služby tunelů Cholupice, Lochkov na dálnici D0, řídicího centra Rudná a vyjmenovaných zařízení na souvisejících komunikacích v rozsahu staveb 512 až 517Ředitelství silnic a dálnic s. p.221,3 mil. Kč
- nadlimitní · 2026I/23, VMO Brno, Pisárecký tunel a tunel Hlinky - oprava středního rozsahuŘeditelství silnic a dálnic s. p.212,2 mil. Kč
- nadlimitní · 2026I/23 VMO Brno, Pisárecký tunel a tunel Hlinky - oprava středního rozsahuŘeditelství silnic a dálnic s. p.212,2 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Zajištění servisní a poruchové služby u tunelů Panenská, Libouchec, Radejčín, Prackovice a vyjmenovaných zařízení dálnice D8Ředitelství silnic a dálnic s. p.188,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2022Rekonstrukce VN rozváděčů ve stanici metra Pražského povstáníDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost156,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2023Jednotný systém řízení dopravy za pomoci multiagentních a adaptivních systémů s prvky umělé inteligence (MAS)Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. · společně s dalšími128,5 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 76 · ostatní 49 · benzín 11 · CNG 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 12. 2025Nový ve vedeníMgr. Jan Vajčner, LL.M. (člen představenstva)
- 30. 11. 2025Odchod z vedeníMVDr. Veronika Horáková Tykačová (člen představenstva)
- 20. 1. 2025Nový ve vedeníLuděk Horák (prokura)
- 1. 1. 2025Nový ve vedeníLadislav Beran (předseda představenstva)
- 1. 1. 2025Nový ve vedeníDušan Voleský (místopředseda představenstva)
- 31. 12. 2024Odchod z vedeníLadislav Beran (místopředseda představenstva)
- 31. 12. 2024Odchod z vedeníLuděk Horák (předseda představenstva)
- 1. 5. 2024Odchod z vedeníMVDr. Veronika Tykačová (člen představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 22. 1. 2024Odchod z vedeníMarat Saber (člen představenstva)
- 22. 1. 2024Nový ve vedeníMVDr. Veronika Tykačová (člen představenstva)
- 22. 1. 2024Nový ve vedeníMVDr. Veronika Horáková Tykačová (člen představenstva)
- 2. 11. 2023Odchod z vedeníLuděk Horák (místopředseda představenstva)
- 2. 11. 2023Odchod z vedeníLadislav Beran (člen představenstva)
- 1. 11. 2023Nový ve vedeníLuděk Horák (předseda představenstva)
- 1. 11. 2023Nový ve vedeníIng. Vítězslav Chmelík (člen představenstva)
- 31. 10. 2023Odchod z vedeníVeronika Tykačová (předseda představenstva)
- 1. 1. 2023Nový ve vedeníLuděk Horák (místopředseda představenstva)
- 31. 12. 2022Odchod z vedeníJUDr. Josef Chýle, Ph.D. (místopředseda představenstva)
- 23. 12. 2022Nový společníkVerignis a.s. – 100 %
- 15. 12. 2022Nový ve vedeníVeronika Tykačová (předseda představenstva)
- 14. 12. 2022Odchod z vedeníRNDr. Libor Sadílek (předseda představenstva)
- 21. 12. 2021Nový ve vedeníMichal Petřík (člen představenstva)
- 2. 11. 2021Odchod z vedeníIng. Libor Povejšil (člen představenstva)
- 19. 8. 2021Odchod z vedeníJUDr. Josef Chýle, Ph.D. (člen představenstva)
- 16. 8. 2021Odchod z vedeníHariclia Mona Sandescu (předseda představenstva)
- 6. 5. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 540 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
5 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 23. 2. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
t3vcec7
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ45274517
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Dříve plátce DPHRegistr plátců DPHukončeno
- Člen skupiny pro DPHSkupiny DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve poskytovala zdravotní službyPoskytovatelé zdravotních služebdříve
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Spotřební daně, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Novodvorská 1010/14, Lhotka, 14200 Praha
- AB Novodvorská 14, s.r.o., v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- Asociace průmyslové bezpečnostiZájmové sdružení právnických osob · od 2012Aktivní
- CITY RENT s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2004Aktivní
- DC Vega s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Elprosys s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 45274517
- Právní forma
- Akciová společnost
- Další činnosti
- Výroba počítačů a periferních zařízení, Výroba elektrických rozvodných a kontrolních zařízení, Výroba, přenos a rozvod elektřiny, Shromažďování a sběr nebezpečných odpadů, Shromažďování a sběr nebezpečných odpadů, Elektrické instalace, Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace, Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace a 19 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 6. 5. 1992
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ELTODO, a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě ELTODO, a.s.
Kdy vznikla firma ELTODO, a.s.?
Kolik zaměstnanců má ELTODO, a.s.?
Kde sídlí ELTODO, a.s.?
Jaké je IČO firmy ELTODO, a.s.?
Jakou datovou schránku má ELTODO, a.s.?
Kdo je ve vedení firmy ELTODO, a.s.?
Komu patří ELTODO, a.s.?
Je ELTODO, a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ELTODO, a.s. zabývá?
Je ELTODO, a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu