Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 20 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jan Plachý a 2 další, vlastní hlavně MATADOR HOLDING CYPRUS LIMITED (85 %).
Statutární orgán
- Jan Plachýjednatel · od 2001 · nar. 1970 · Kosmonosydalších 15 firem:15 aktivních
- Štefan Rosinajednatel · od 2020 · nar. 1987 · Bratislava - Staré mestodalších 10 firem:10 aktivních
- Mgr. Katarína Lapkovájednatel · od 2024 · nar. 1986 · Bratislavadalších 4 firmy:4 aktivních
Společníci a akcionáři
- MATADOR HOLDING CYPRUS LIMITED85 %od 2026 · vklad 4,3 mil. Kč
- Jan Plachý15 %od 2002 · nar. 1970 · Kosmonosy · vklad 750 000 Kčdalších 15 firem:15 aktivních
Dříve ve firmě · 16
- Ing. Marcel Foltínjednatel · od 2021 · do 2024 · nar. 1979 · Černíkjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Martin Kelejednatel · od 2012 · do 2023 · nar. 1976 · Chorvátsky Grobjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Rudolf Rusnákjednatel · od 2006 · do 2012 · nar. 1962 · Púchovjiné firmy v rejstříku nemá
- Doc. Ing. Štefan Rosina, PhD.jednatel · od 2010 · do 2012 · nar. 1962 · Púchovjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Karel Langjednatel · od 2006 · do 2010 · nar. 1947 · Kvítkovjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Karel Rusnákjednatel · od 2006 · do 2006 · nar. 1962 · Púchovjiné firmy v rejstříku nemá
- David Hartjednatel · od 2000 · do 2001 · nar. 1973 · Kosmonosyjiné firmy v rejstříku nemá
- Radek Pažoutjednatel · od 2000 · do 2001 · nar. 1974 · Mladá Boleslavjiné firmy v rejstříku nemá
- AUFEER GROUP, s.r.o.společník · od 2022 · do 2026
- ASTROTRACK LIMITEDspolečník · od 2012 · do 2022
- Matador Automotive, a.s.společník · od 2006 · do 2010
- Ing. Karel Langspolečník · od 2000 · do 2012 · nar. 1947 · Kvítkovjiné firmy v rejstříku nemá
- M.I.L. MATINVESTMENTS LIMITEDspolečník · od 2010 · do 2026
- 2R Invest s.r.o.společník · od 2008 · do 2012
- TENDERLIGHT LIMITEDspolečník · od 2010 · do 2015
- PAR 66 s.r.o.společník · od 2000 · do 2002
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
AUFEER DESIGN, s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Vlastní · 3
Shrnutí · spočítáno z registrů
AUFEER DESIGN, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 11 304 z 11 323firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 26 letna trhu, déle než 13 208 z 18 471 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2000 dnes funguje
- 4 firmysídlí na stejné adrese
- 47,1 mil. Kč31 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 130,7 mil. Kčv 29 dotacích z veřejných rozpočtů, 63 % z fondů EU
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 10 mil. Kč bez DPH
- 29 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- MATADOR HOLDING, a.s.stojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří · Slovensko
- 52 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze · 11 323 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 11 304
- Ve stejném pásmu
- 14
- Větších
- 5
- 08 868
- 1 - 51 629
- 6 - 9287
- 10 - 19274
- 20 - 2458
- 25 - 49109
- 50 - 9946
- 100 - 19926
- 200 - 2497
- 250 - 499tato firma14
- 500 - 9994
- 1500 - 19991
Ročník 2000
Z 1 319 subjektů oboru zapsaných v roce 2000 dnes funguje 1 292. AUFEER DESIGN, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- AUFEER DESIGN, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2000Tato firma · stejně velké →
- Bilfinger Czech Republic, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- METROPROJEKT Praha a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- PRAGOPROJEKT, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- ELTODO, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- DEKRA CZ a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1993
- TÜV SÜD Czech s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1995
- SUDOP PRAHA a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1999
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
31 smluv za 47,1 mil. Kč, nejvíc s LOM PRAHA s.p. (38 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- LOM PRAHA s.p.11 smluv17,9 mil. Kč
- Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava1 smlouva3,2 mil. Kč
- Statutární město Mladá Boleslav4 smlouvy2,1 mil. Kč
- Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 4565 smluv647 748 Kč
- Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje2 smlouvy250 000 Kč
- Městské divadlo Mladá Boleslav1 smlouva189 280 Kč
Poslední smlouvy
- Tvorba konstrukční dokumentace pro přípravkyuzavřena 15. 9. 20263 mil. Kč
- DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity a poskytnutí příspěvku v rámci projektu NPO – DIGI pro firmu č. 816159/25/Suzavřena 1. 10. 2025102 933 Kč
- 011831 Darovací smlouva - 120.000,- Kč - Dětské centrumuzavřena 1. 2. 2023120 000 Kč s DPH
- RÁMCOVÁ DOHODA na konfigurace CSDB, konzultace, řídící a další činnosti při tvorbě technické dokumentace dle standardu S1000D a služeb s tím spojenýchuzavřena 4. 10. 202210 mil. Kč
- RÁMCOVÁ DOHODA na služby Technical writer a/nebo Ilustrator při tvorbě technické dokumentace dle standardu S1000D a služeb s tím spojenýchuzavřena 4. 10. 202210 mil. Kč
- Smlouva o účasti na řešení projektu OP PIK Aplikace "Vývoj testovacího a aplikačního zařízení přístrojů HMI (Human Machine Interface)""uzavřena 4. 6. 20213,2 mil. Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
29 dotací za 130,7 mil. Kč (2008–2023), 63 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 81,8 mil. Kčnárodní zdroje · 49 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu15 dotací125 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí3 dotace5 mil. Kč
- Úřad práce v Ostravě8 dotací497 726 Kč
- Úřad práce v Mladé Boleslavi3 dotace232 691 Kč
Poslední dotace
- Dotace na zvýšené náklady - elektřina Ptácká 156Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Program podpory na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádně prudkého růstu jejich cen305 100 Kč
- Vývoj testovacího a aplikačního zařízení přístrojů HMI (Human Machine Interface)Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost13,9 mil. KčEU
- Centrum průmyslového výzkumu a verifikace komplexních celků prostřednictvím modulární technologie AUFEER DESIGNMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2016 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost49,9 mil. KčEU
- Pořízení a rekonstrukce brownfieldů společností AUFEER DESIGN, s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2016 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost18 mil. KčEU
- Rozšíření vývojového centra AUFEER DESIGN, s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2013 · OP Podnikání a inovace6,6 mil. Kč
- Rekonstrukce objektu AUFEER DESIGN, s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2013 · OP Podnikání a inovace6,2 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 10 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- České dráhy1 zakázka10 mil. Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 36 · benzín 14 · ostatní 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 7. 5. 2026Odchod společníkaM.I.L. MATINVESTMENTS LIMITED
- 7. 5. 2026Nový společníkMATADOR HOLDING CYPRUS LIMITED – 85 %
- 1. 1. 2026Odchod společníkaAUFEER GROUP, s.r.o.
- 7. 8. 2025PřesídleníPraha
- 2. 12. 2024Odchod z vedeníIng. Marcel Foltín (jednatel)
- 2. 12. 2024Nový ve vedeníMgr. Katarína Lapková (jednatel)
- 21. 6. 2023Odchod z vedeníIng. Martin Kele (jednatel)
- 5. 4. 2022Nový společníkAUFEER GROUP, s.r.o. – 100 %
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 5. 1. 2022Odchod společníkaASTROTRACK LIMITED
- 24. 6. 2021Nový ve vedeníIng. Marcel Foltín (jednatel)
- 1. 1. 2020Nový ve vedeníŠtefan Rosina (jednatel)
- 16. 4. 2019PřesídleníPraha
- 17. 8. 2015Odchod společníkaTENDERLIGHT LIMITED
- 15. 12. 2014PřesídleníPraha
- 5. 8. 2013Změna základního kapitálu200 000 → 500 000 Kč
- 5. 8. 2013Změna základního kapitálu500 000 → 5 000 000 Kč
- 18. 9. 2012Odchod společníkaIng. Karel Lang
- 6. 9. 2012Nový společníkASTROTRACK LIMITED – 43 %
- 6. 9. 2012Odchod společníka2R Invest s.r.o.
- 31. 8. 2012Odchod z vedeníIng. Rudolf Rusnák (jednatel)
- 10. 5. 2012Nový ve vedeníIng. Martin Kele (jednatel)
- 10. 5. 2012Odchod z vedeníDoc. Ing. Štefan Rosina, PhD. (jednatel)
- 10. 11. 2011PřesídleníMladá Boleslav → Praha
- 22. 12. 2010Nový společníkM.I.L. MATINVESTMENTS LIMITED – 24 %
- 22. 12. 2010Odchod společníkaMatador Automotive, a.s.
- 28. 2. 2000Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 319 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 26. 1. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
h9qn7xn
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ26159031
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Průběžná 2397/76, Strašnice (Praha 10), 10000 Praha
- MATADOR HOLDING Czech, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- MATADOR India, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- AUFEER GROUP, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · 2016–2026Zaniklý
- AUFEER TRANSPORTATION, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · 2016–2026Zaniklý
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 26159031
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Obrábění, Výroba zámků a kování, Výroba optických a fotografických přístrojů a zařízení, Výroba optických a fotografických přístrojů a zařízení, Výroba motorových vozidel (kromě motocyklů), přívěsů a návěsů, Výroba letadel a jejich motorů, kosmických lodí a souvisejících zařízení, 30310, 43340 a 12 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 28. 2. 2000
- Poslední změna
- 3. 3. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy AUFEER DESIGN, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě AUFEER DESIGN, s.r.o.
Kdy vznikla firma AUFEER DESIGN, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má AUFEER DESIGN, s.r.o.?
Kde sídlí AUFEER DESIGN, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy AUFEER DESIGN, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má AUFEER DESIGN, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy AUFEER DESIGN, s.r.o.?
Komu patří AUFEER DESIGN, s.r.o.?
Je AUFEER DESIGN, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se AUFEER DESIGN, s.r.o. zabývá?
Je AUFEER DESIGN, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu