Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 15 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji András Gróf a 2 další, vlastní innogy Česká republika a.s. (100 %).
Statutární orgán
- András Grófjednatel · od 2024 · nar. 1972 · Budapešťdalších 2 firmy:2 aktivních
- David Konvalinapředseda jednatelů · od 2026 · nar. 1976 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Petr Průchajednatel · od 2026 · nar. 1967 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 15
- Ing. David Konvalinajednatel · od 2026 · do 2026 · nar. 1976 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Tomáš Varcopjednatel · od 2014 · do 2025 · nar. 1965 · Frýdek-Místekjiné firmy v rejstříku nemá
- Zbyněk Soleckýjednatel · od 2014 · do 2024 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. David Konvalinačlen představenstva · od 2009 · do 2014 · nar. 1976 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Zbyněk Soleckýmístopředseda představenstva · od 2013 · do 2014 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Tomáš Varcoppředseda · od 2013 · do 2014 · nar. 1965 · Frýdek-Místekjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Roman Budinskýpředseda představenstva · od 1999 · do 2013 · nar. 1954 · Ústí nad Labemjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Lukáš Roubíček, Ph.D.místopředseda představenstva · od 2008 · do 2013 · nar. 1971 · Vřesinajiné firmy v rejstříku nemá
- JUDr. Michal Urválekčlen představenstva · od 2008 · do 2009 · nar. 1963 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Lukáš Roubíček, Ph.D.člen představenstva · od 2007 · do 2008 · nar. 1971 · Vřesinajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Stanislav Lepkamístopředseda představenstva · od 2007 · do 2007 · nar. 1958 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Dr. Werner Wetekampčlen představenstva · od 2005 · do 2007 · nar. 1965 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- RWE Gas International B.V. založené podle nizozemského práva a zapsané u Obchodní komory pod číslem spisu 34168241společník · od 2006 · do 2011
- RWE Gas International B.V.společník · od 2011 · do 2011
- RWE Gas International N.V.společník · od 2011 · do 2014
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
innogy Energie, s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
innogy Energie, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 160 z 1 163firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 32 letna trhu, déle než 1 586 z 2 110 firem oboru v Praze
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje
- 15 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 4,8 mld. Kč1 319 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 31 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 449 mil. Kč bez DPH
- 4 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 40 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu v Praze · 1 163 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 160
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 2
- 0794
- 1 - 5245
- 6 - 945
- 10 - 1932
- 20 - 246
- 25 - 4913
- 50 - 997
- 100 - 1997
- 200 - 2492
- 250 - 4996
- 500 - 9993
- 2000 - 2499tato firma1
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1994
Z 888 subjektů oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje 884. innogy Energie, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- innogy Energie, s.r.o.2000 - 2499 zaměstnancůod 1994Tato firma · stejně velké →
- ČEZ Prodej, a.s.4000 - 4999 zaměstnancůod 2005
- ČEZ, a. s.5000 - 9999 zaměstnancůod 1992
- Pražská plynárenská, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1993
- ČEPS, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1998
- PREdistribuce, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2005
- Pražská teplárenská a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- Energotrans, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 319 smluv za 4,8 mld. Kč, nejvíc s Ministerstvo financí (22 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo financí10 smluv1 mld. Kč
- Teplo Těšín a.s.10 smluv675,4 mil. Kč
- Domovní správa Prostějov, s.r.o.5 smluv664,2 mil. Kč
- Teplárny Brno, a.s.38 smluv352,9 mil. Kč
- Teplo Hlučín, spol. s r.o.68 smluv262,2 mil. Kč
- Teplo Rýmařov s.r.o.38 smluv222,1 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 1997Ekologická smlouva o úhradě nákladů vynaložených na vypořádání ekologických závazků vzniklých před privatizací (AVISme 2018000448)1 mld. Kč
- Smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny (Odběrné místo EAN kód: 859182400703282517)uzavřena 2. 10. 2026cena neuvedena
- Smlouva o sdružených službách dodávky plynu (Odběrné místo EIC kód: 27ZG500Z0205397U)uzavřena 2. 10. 2026cena neuvedena
- Smlouva o sdružených službách dodávky plynuuzavřena 25. 9. 2026cena neuvedena
- Smlouva o sdružených službách dodávky plynuuzavřena 25. 9. 2026cena neuvedena
- Smlouva o sdružených službách dodávky plynuuzavřena 25. 9. 2026cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
31 vyhraných zakázek za 449 mil. Kč od 17 zadavatelů; v 3 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- NET4GAS, s.r.o.5 zakázek53 Kč
- Město Krupka3 zakázky1,5 mil. Kč
- DIAMO, státní podnik2 zakázky397 mil. Kč
- Sociální a zdravotní centrum Letiny s.r.o.2 zakázky16,2 mil. Kč
- Město Polná2 zakázky6,1 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 zakázky4,4 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2011Dodávka zemního plynu včetně sdružených služeb pro DIAMO, státní podnik, pro rok 2012DIAMO, státní podnik199,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2012Dodávka zemního plynu včetně sdružených služeb pro DIAMO, státní podnik, pro rok 2013DIAMO, státní podnik197,9 mil. Kč
- podlimitní · 2022Odběr elektřiny, SZC Letiny 2023Sociální a zdravotní centrum Letiny s.r.o. · jediná nabídka8,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině vysokého napětíSpolečenství obcí Pacovsko8,7 mil. Kč
- 2014Nákup zemního plynu na ČMKBK pro rezort MPO.Ministerstvo průmyslu a obchodu · společně s dalšími7,2 mil. Kč
- nadlimitníDodávka elektřina na rok 2016 - vysoké napětíStatutární město Hradec Králové4,5 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2016–2016
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 3 · nafta 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 7. 2026Nový ve vedeníPetr Průcha (jednatel)
- 21. 1. 2026Odchod z vedeníIng. David Konvalina (jednatel)
- 5. 1. 2026Nový ve vedeníDavid Konvalina (předseda jednatelů)
- 1. 1. 2026Nový ve vedeníIng. David Konvalina (jednatel)
- 31. 12. 2025Odchod z vedeníTomáš Varcop (jednatel)
- 1. 11. 2024Nový ve vedeníAndrás Gróf (jednatel)
- 31. 10. 2024Odchod z vedeníZbyněk Solecký (jednatel)
- 26. 3. 2024PřesídleníPraha
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 1. 10. 2016Změna názvuRWE Energie, s.r.o. → innogy Energie, s.r.o.
- 21. 10. 2014Nový společníkRWE Česká republika a.s. – 100 %
- 21. 10. 2014Odchod společníkaRWE Gas International N.V.
- 1. 1. 2014Nový ve vedeníTomáš Varcop (jednatel)
- 1. 1. 2014Nový ve vedeníZbyněk Solecký (jednatel)
- 1. 1. 2014Odchod z vedeníZbyněk Solecký (místopředseda představenstva)
- 1. 1. 2014Odchod z vedeníIng. David Konvalina (člen představenstva)
- 1. 1. 2014Odchod z vedeníTomáš Varcop (předseda)
- 1. 1. 2014Změna názvuRWE Energie, a.s. → RWE Energie, s.r.o.
- 1. 1. 2014PřesídleníÚstí nad Labem → Praha
- 11. 12. 2013Nový ve vedeníTomáš Varcop (předseda)
- 10. 12. 2013Odchod z vedeníIng. Roman Budinský (předseda představenstva)
- 6. 6. 2013Nový ve vedeníZbyněk Solecký (místopředseda představenstva)
- 31. 5. 2013Odchod z vedeníIng. Lukáš Roubíček, Ph.D. (místopředseda představenstva)
- 6. 12. 2011Nový společníkRWE Gas International N.V. – 100 %
- 6. 12. 2011Odchod společníkaRWE Gas International B.V.
- 1. 6. 2011Odchod společníkaRWE Gas International B.V. založené podle nizozemského práva a zapsané u Obchodní komory pod číslem spisu 34168241
- 1. 1. 1994Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 888 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 19. 7. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
cgtf5yr
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ49903209
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Limuzská 3135/12, Strašnice (Praha 10), 10000 Praha
- BIOPLYN ENERGY s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2007 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- BPS - VM s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Energo BMS, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Energo VTE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- Gas Storage CZ, a.s.Akciová společnost · od 2007 · 250 - 499 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 49903209
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Obchod s plynem prostřednictvím sítí
- Další činnosti
- Výroba elektronických součástek, Výroba elektronických součástek, Výroba komunikačních zařízení, Výroba komunikačních zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Opravy elektrických zařízení, Opravy elektrických zařízení a 18 dalších
- Zaměstnanci
- 2000 - 2499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 1. 1994
- Poslední změna
- 31. 3. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy innogy Energie, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě innogy Energie, s.r.o.
Kdy vznikla firma innogy Energie, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má innogy Energie, s.r.o.?
Kde sídlí innogy Energie, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy innogy Energie, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má innogy Energie, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy innogy Energie, s.r.o.?
Komu patří innogy Energie, s.r.o.?
Je innogy Energie, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se innogy Energie, s.r.o. zabývá?
Je innogy Energie, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu