Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 27 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 27 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Petr Slavíček a 4 další, vlastní BDO Group s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Petr Slavíčekjednatel · od 2012 · nar. 1971 · Říčanydalších 5 firem:5 aktivních
- Ing. Ondřej Šnejdarjednatel · od 2015 · nar. 1977 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Jan Macháčjednatel · od 2018 · nar. 1977 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Miroslav Součekjednatel · od 2019 · nar. 1967 · Hluboká nad Vltavoudalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Oldřich Bartušekjednatel · od 2019 · nar. 1971 · Brnodalších 9 firem:9 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 24
- Ing. Lukáš Hendrychjednatel · od 2018 · do 2019 · nar. 1980 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Vlastimil Hokr, CSc.jednatel · od 1993 · do 2018 · nar. 1954 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Doc.Ing. Jan Doležaljednatel · od 1997 · do 2018 · nar. 1952 · Ohrobecjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Vlastimil Hokr, CSc.předseda rady jednatelů · od 2017 · do 2018 · nar. 1954 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Petr Slavíčekmístopředseda rady jednatelů · od 2017 · do 2018 · nar. 1971 · Říčanydalších 5 firem:5 aktivních
- Ing. Ladislav Novákjednatel · od 2002 · do 2012 · nar. 1950 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jan Báčajednatel · od 1997 · do 2007 · nar. 1949 · Praha 4jiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Czabanjednatel · od 1997 · do 2007 · nar. 1948 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Radomír Kosinajednatel · od 1993 · do 2005 · nar. 1952 · Praha 4jiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Czabanjednatel · od 1992 · do 1997 · Praha
- Wolfgang Dietrich Goppetjednatel · od 1992 · do 1997 · Praha
- Jiří Czabanprokura · od 1992 · do 1993 · Praha
- Ing. Ladislav Novákspolečník · od 2002 · do 2012 · nar. 1950 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- CS immobilien a.s.společník · od 2013 · do 2018
- Ondřej Šnejdarspolečník · od 2009 · do 2018 · nar. 1977 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Audit Partners s.r.o.společník · od 2018 · do 2020
- Ing. Lukáš Hendrychspolečník · od 2016 · do 2019 · nar. 1980 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Blanka Potočkováspolečník · od 2009 · do 2018 · nar. 1956 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Machačspolečník · od 2013 · do 2018 · nar. 1977 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Miloš Krejčíspolečník · od 2017 · do 2019 · nar. 1983 · Třebíčjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Tomáš Kubíček, Ph.D.společník · od 2019 · do 2020 · nar. 1976 · Brandýs nad Labem-Stará Boleslavjiné firmy v rejstříku nemá
- Dan Vaníčekspolečník · od 2019 · do 2020 · nar. 1975 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Lucie Johaníkováspolečník · od 2019 · do 2020 · nar. 1986 · Kuřimjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Blanka Lukešováspolečník · od 2019 · do 2020 · nar. 1971 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
BDO Audit s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Patří
Vlastní · 1
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
BDO Audit s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 16 352 z 16 375firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 34 letna trhu, déle než 22 070 z 24 648 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje
- 42 firemsídlí na stejné adrese
- 932,3 mil. Kč362 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 49 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 40,4 mil. Kč bez DPH
- 23 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 22 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Právní a účetnické činnosti v Praze · 16 375 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 16 352
- Ve stejném pásmu
- 6
- Větších
- 17
- 011 901
- 1 - 53 263
- 6 - 9582
- 10 - 19358
- 20 - 2473
- 25 - 49119
- 50 - 9945
- 100 - 19911
- 200 - 249tato firma6
- 250 - 49910
- 500 - 9994
- 1000 - 14993
Ročník 1992
Z 3 868 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 3 839. BDO Audit s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- BDO Audit s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 1992Tato firma · stejně velké →
- Forvis Mazars s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 1994
- RSM CZ a.s.200 - 249 zaměstnancůod 1995
- TPA Tax s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 1999
- EUC a.s.200 - 249 zaměstnancůod 2002
- Grant Thornton Czech Republic s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 2019
- KPMG Česká republika Audit, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1993
- Deloitte Audit s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
362 smluv za 932,3 mil. Kč, nejvíc s Operátor ICT, a.s..
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Operátor ICT, a.s.11 smluv6,7 mil. Kč
- DIAMO, státní podnik5 smluv6,4 mil. Kč
- Univerzita Karlova7 smluv5,1 mil. Kč
- Statutární město Ostrava4 smlouvy5,1 mil. Kč
- Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně2 smlouvy4,8 mil. Kč
- Státní investiční a rozvojová společnost, a.s.2 smlouvy4,7 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026RÁMCOVÁ DOHODA NA POSKYTOVÁNÍ PORADENSKÝCH SLUŽEB791 mil. Kč
- Smlouva založená z objednávky č.0350242959uzavřena 21. 9. 2026 · dodatek246 000 Kč
- DÍLČÍ SMLOUVA Č. 4 O POSKYTOVÁNÍ SLUŽEBuzavřena 27. 10. 2026 · dodatek1,5 mil. Kč
- Objednávka na provedení auditu 2. fáze projektu LIFE COALAuzavřena 29. 10. 202650 400 Kč
- Smlouva o auditu - Ověření zahajovací rozvahy k 1.10.2026uzavřena 15. 10. 202690 000 Kč
- Smlouva o auditu - Ověření KÚZ k 30.9.2026uzavřena 15. 10. 2026230 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
49 vyhraných zakázek za 40,4 mil. Kč od 34 zadavatelů; v 6 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- DIAMO, státní podnik3 zakázky7,1 mil. Kč
- Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně3 zakázky5 mil. Kč
- Ministerstvo obrany3 zakázky3,2 mil. Kč
- ČEZ, a. s.3 zakázkybez ceny
- Statutární město Ostrava2 zakázky4,9 mil. Kč
- Vysoké učení technické v Brně2 zakázky3 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2026Strategické poradenství IIIMinisterstvo práce a sociálních věcí · společně s dalšími597,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Povinný audit ve státním podniku DIAMO, účetní období 2024 - 2028DIAMO, státní podnik5,8 mil. Kč
- 2021Přezkoumání hospodaření SMO 2021-2023Statutární město Ostrava4,3 mil. Kč
- podlimitní · 2023Zajištění služeb audituDům zahraniční spolupráce · 3 nabídky · společně s dalšími3,6 mil. Kč
- podlimitní · 2025UTB - Provedení auditorských služeb a daňového poradenství pro rok 2025 - 2029Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně2,9 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025Auditorské služby pro SIRS na účetní období 2025-2027Státní investiční a rozvojová společnost, a.s. · jediná nabídka2,3 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 13 · benzín 8 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 3. 2020PřesídleníPraha
- 1. 1. 2020Nový společníkBDO Group s.r.o. – 100 %
- 1. 1. 2020Odchod společníkaIng. Blanka Lukešová
- 1. 1. 2020Odchod společníkaIng. Miroslav Souček
- 1. 1. 2020Odchod společníkaIng. Oldřich Bartušek
- 1. 1. 2020Odchod společníkaMartin Hořický
- 1. 1. 2020Odchod společníkaLucie Johaníková
- 1. 1. 2020Odchod společníkaAudit Partners s.r.o.
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 1. 1. 2020Odchod společníkaIng. Tomáš Kubíček, Ph.D.
- 1. 1. 2020Odchod společníkaDan Vaníček
- 7. 11. 2019Nový ve vedeníIng. Oldřich Bartušek (jednatel)
- 7. 11. 2019Nový ve vedeníIng. Miroslav Souček (jednatel)
- 7. 11. 2019Odchod z vedeníIng. Lukáš Hendrych (jednatel)
- 5. 9. 2019Nový společníkIng. Blanka Lukešová – 5 %
- 5. 9. 2019Nový společníkIng. Miroslav Souček – 5 %
- 5. 9. 2019Nový společníkIng. Oldřich Bartušek – 5 %
- 5. 9. 2019Nový společníkMartin Hořický – 5 %
- 5. 9. 2019Nový společníkLucie Johaníková – 5 %
- 16. 8. 2019Nový společníkIng. Tomáš Kubíček, Ph.D. – 5 %
- 16. 8. 2019Nový společníkDan Vaníček – 5 %
- 16. 8. 2019Změna základního kapitálu1 000 000 → 1 200 000 Kč
- 14. 8. 2019Odchod společníkaIng. Lukáš Hendrych
- 14. 8. 2019Odchod společníkaIng. Miloš Krejčí
- 14. 12. 2018Odchod společníkaIng. Blanka Potočková
- 14. 12. 2018Odchod společníkaMichal Gabriel
- 2. 6. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 868 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
kxvqzkt
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ45314381
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu - Jižní Město
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
V parku 2316/12, Chodov, 14800 Praha
- ADELINEX Active s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ADELINEX Development s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- Aperion, nadační fondNadační fond · od 2025Aktivní
- Audit Partners s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018Aktivní
- Axians Czech Republic s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1991 · 200 - 249 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 45314381
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Další činnosti
- Poradenství v oblasti řízení, 70200
- Zaměstnanci
- 200 - 249 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 2. 6. 1992
- Poslední změna
- 30. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy BDO Audit s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě BDO Audit s.r.o.
Kdy vznikla firma BDO Audit s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má BDO Audit s.r.o.?
Kde sídlí BDO Audit s.r.o.?
Jaké je IČO firmy BDO Audit s.r.o.?
Jakou datovou schránku má BDO Audit s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy BDO Audit s.r.o.?
Komu patří BDO Audit s.r.o.?
Je BDO Audit s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se BDO Audit s.r.o. zabývá?
Je BDO Audit s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Právní a účetnické činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu